konkwistadore
Dołączył/a: maj 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@julas02 chyba ma w kontrakcie ze ma byc wlaczony..a jesli nie to ma prawo żądać transferu i nie będą stać na przeszkodzie
5
Ciezko mi zrozumiec valverde jakos nie wierze ze nie ma pilkarzy ktorych chcialby miec u siebie
1
Jak na swoje lata to i tak zjadaja forma calego sterliga..dla mnie messi jest wart miliardy
0
@MarioVeB! Jak juz to tylko valverde i rakiticia, ewentualnie bartka..a najgrubsze swinie to nie jest obrazliwe..gdybys umial czytac z sensem to bys zrozumiał że to w stylu święte krowy. Niczego od ciebie nie wymagam a juz na pewno myslenia.
0
@Borneo gdzie chcesz aby grał cou? lewe skrzydlo zajmie raczej griez..napastnik by sie przydał to prawda..najbardziej zmiennik dla Alby
0
@MarioVeB! Ty jesteś czepialski.. chyba za bardzo sie nudzisz, bo nie widze zadnego kreatywnego komentarza od ciebie..
0
@sebahehe co ci po malcomie jak on nie gra i niedługo sam poprosi o transfer bo będzie miał dość ławy
2
Chyba nikt konkretny poza de jongiem nie przyjdzie tego lata..slabo idzie im to dopinanie transferow..kazdy pilkarz chce grac w pierwszym skladzie a przy tak duzej kadrze jak ma barca to trudne..jeszcze tym bardziej przez to ze trener boi sie odstawic najgrubsze swinie od koryta lub uczynic z nich rezerwowych..zarowno griez jak i de ligt są potrzebni
1
Valverde predzej poprosi o wypozyczenie kolejnego obroncy ktorego nie wpusci na boisko niz postawi na tadibo..
0
@MarioVeB! Tez nie mozesz wiedziec ze o tym nie gadali..szanse 50 na 50
0
@cyron1 ten trup wygral niedawno 3 lm..fakt teraz nie maja cr7 ale to nadal silna druzyna i nawet gdy zagra ta nowa 5 zawidnikow to barca z ta pomoca bedzie miala spore problemy..i u nich ten mendy, militao i jovic dostana wiecej minut niz de jong i malcom u valverde
0
@dawid12304 czemu valverde nie powie do zarzadu ze potrzebuje napastnika tylko belkocze ze chce znow obronce i ze rakitic nie do ruszenia
0
@Barca_Big_Moment wyrozniamy się defensywnym stylem trenera
0
@adukla moze, ale nie sądzę że będzie to bardzo skuteczne..griez woli mieć kogis jeszcze przed sobą
0
@Zawsze_Wierny z tego co gdzies czytalem to valverde dal zielone swiatlo na sprzedaz cou
1
Z geniuszem taktycznym valverde to juz mozna zakladac ze bedzie gral na lewym skrzydle i nie bedzie to zmiennik dla LS
0
@Felipe_PL jakos rakitic nie byl super gwiazda..on nawet nie byl gwiazda a gra nadal w pierwszym skladzie
0
@MNSbEstEver gadasz durnoty..gdyby to barca miale te transfery zaklepane to bys piał z zachwytu ze mamy hazarda i mendego..zrobili swietne transfery a barcelona tylko jeden swietnego de jonga, ktory idac Twoim tokiem myslenia zanim sie ogra to bedzie długo i nie koniecznie bedzie to udany transfer
11
Nowy projekt sportowy wg valverde: Busi, Rakitic i vidal..juz zaden kibic sie nie nabierze na te niby zmiany i nowosci..
1
@Felipe_PL to moze podzielisz sie ta wiedza i napiszesz jak to wyglada w barcelonie a jak w innych klubach? bo widze ze wiesz..
0
@FabregasOnlyInMyHeart a mi ciezko uwierzyc ze rakitic zostaje
1
@YoungMan czytales do konca? rakitic zostaje czyli busi rakitic a artur z arturo i de jongiem rotacja
0
@YoungMan juz mowil gdzies ralitic ze zmiennikiem nie bedzie
0
No i mendy w realu..dobre wzmocnienie..drugie na plus po hazardzie choc ten militao tez mi sie podoba
2
@Krzysiek872 tylko ze valverde chce go zniszczyc i wspomni sobie o nim w 86 minucie
0
@BarcaSupporter to S trzeba powoli wymienic
0
Jednego z dwojki de ligt griezmann na bank klepnie psg bo nie przezyja kolejnej porazki transferowej jak z de jongiem
0
@Sentrosii swiete slowa..teraz przez to ze zatrzymali pseudo trenera to moga stracic de ligta heh
0
@betonito to ja nie wiem jak valverde to pouklada..ale aby artur byl cos warty to musi grac w pierwszym skladzie
3
Trzeba sie pozegnac z rakiticiem aby artur mogl grac z de jongiem..chyba ze rakitic bedzie chcial byc zmiennikiem..