0

@julas02 chyba ma w kontrakcie ze ma byc wlaczony..a jesli nie to ma prawo żądać transferu i nie będą stać na przeszkodzie

5

Ciezko mi zrozumiec valverde jakos nie wierze ze nie ma pilkarzy ktorych chcialby miec u siebie

1

Jak na swoje lata to i tak zjadaja forma calego sterliga..dla mnie messi jest wart miliardy

0

@MarioVeB! Jak juz to tylko valverde i rakiticia, ewentualnie bartka..a najgrubsze swinie to nie jest obrazliwe..gdybys umial czytac z sensem to bys zrozumiał że to w stylu święte krowy. Niczego od ciebie nie wymagam a juz na pewno myslenia.

0

@Borneo gdzie chcesz aby grał cou? lewe skrzydlo zajmie raczej griez..napastnik by sie przydał to prawda..najbardziej zmiennik dla Alby

0

@MarioVeB! Ty jesteś czepialski.. chyba za bardzo sie nudzisz, bo nie widze zadnego kreatywnego komentarza od ciebie..

0

@sebahehe co ci po malcomie jak on nie gra i niedługo sam poprosi o transfer bo będzie miał dość ławy

2

Chyba nikt konkretny poza de jongiem nie przyjdzie tego lata..slabo idzie im to dopinanie transferow..kazdy pilkarz chce grac w pierwszym skladzie a przy tak duzej kadrze jak ma barca to trudne..jeszcze tym bardziej przez to ze trener boi sie odstawic najgrubsze swinie od koryta lub uczynic z nich rezerwowych..zarowno griez jak i de ligt są potrzebni

1

Valverde predzej poprosi o wypozyczenie kolejnego obroncy ktorego nie wpusci na boisko niz postawi na tadibo..

0

@MarioVeB! Tez nie mozesz wiedziec ze o tym nie gadali..szanse 50 na 50

0

@cyron1 ten trup wygral niedawno 3 lm..fakt teraz nie maja cr7 ale to nadal silna druzyna i nawet gdy zagra ta nowa 5 zawidnikow to barca z ta pomoca bedzie miala spore problemy..i u nich ten mendy, militao i jovic dostana wiecej minut niz de jong i malcom u valverde

0

@dawid12304 czemu valverde nie powie do zarzadu ze potrzebuje napastnika tylko belkocze ze chce znow obronce i ze rakitic nie do ruszenia

0

@Barca_Big_Moment wyrozniamy się defensywnym stylem trenera

0

@adukla moze, ale nie sądzę że będzie to bardzo skuteczne..griez woli mieć kogis jeszcze przed sobą

0

@Zawsze_Wierny z tego co gdzies czytalem to valverde dal zielone swiatlo na sprzedaz cou

1

Z geniuszem taktycznym valverde to juz mozna zakladac ze bedzie gral na lewym skrzydle i nie bedzie to zmiennik dla LS

0

@Felipe_PL jakos rakitic nie byl super gwiazda..on nawet nie byl gwiazda a gra nadal w pierwszym skladzie

0

@MNSbEstEver gadasz durnoty..gdyby to barca miale te transfery zaklepane to bys piał z zachwytu ze mamy hazarda i mendego..zrobili swietne transfery a barcelona tylko jeden swietnego de jonga, ktory idac Twoim tokiem myslenia zanim sie ogra to bedzie długo i nie koniecznie bedzie to udany transfer

11

Nowy projekt sportowy wg valverde: Busi, Rakitic i vidal..juz zaden kibic sie nie nabierze na te niby zmiany i nowosci..

1

@Felipe_PL to moze podzielisz sie ta wiedza i napiszesz jak to wyglada w barcelonie a jak w innych klubach? bo widze ze wiesz..

0

@FabregasOnlyInMyHeart a mi ciezko uwierzyc ze rakitic zostaje

1

@YoungMan czytales do konca? rakitic zostaje czyli busi rakitic a artur z arturo i de jongiem rotacja

0

@YoungMan juz mowil gdzies ralitic ze zmiennikiem nie bedzie

0

No i mendy w realu..dobre wzmocnienie..drugie na plus po hazardzie choc ten militao tez mi sie podoba

2

@Krzysiek872 tylko ze valverde chce go zniszczyc i wspomni sobie o nim w 86 minucie

0

@BarcaSupporter to S trzeba powoli wymienic

0

Jednego z dwojki de ligt griezmann na bank klepnie psg bo nie przezyja kolejnej porazki transferowej jak z de jongiem

0

@Sentrosii swiete slowa..teraz przez to ze zatrzymali pseudo trenera to moga stracic de ligta heh

0

@betonito to ja nie wiem jak valverde to pouklada..ale aby artur byl cos warty to musi grac w pierwszym skladzie

3

Trzeba sie pozegnac z rakiticiem aby artur mogl grac z de jongiem..chyba ze rakitic bedzie chcial byc zmiennikiem..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?