0

Przynajmniej nie owija w bawełne; wali prosto z mostu. I to mi się podoba :)

0

CubeBrick

Hmm, teraz zauważyłem, że rzeczywiście można te zdanie interpretować w dwojaki sposób ;]

0

"Pedro[...] wydaje się, że w przyszłym sezonie znajdzie się również sporo okazji do zobaczenia w akcji urodzonego w Wenezueli piłkarza"

Ale żeś teraz Mystique walnął. Może jestem słabo poinformowany, ale Pedro urodził się chyba na Teneryfie, a nie w Wenezueli. Chyba pomyliłeś go z Jeffrenem...Pozdro

0

"Wśród najwyżej ocenianych znaleźli się także Pedro, Kaká i Iker Casillas."

Chyba żart z Kaką i Ikerem...

0

i on niby miałby kiedyś odejść z klubu, który przynosi mu łzy szczęścia? nigdy!

0

PoPek

Klose (jeszcze Werderze) kiedys odmówił wykonania karnego (przyznal się, ze sam sie poslizgnał) po tym jak sedzia wskazal na wapno i ukarał obrońce zółtkiem...

0

dziwi mnie to, ze diego zawsze powoluje pieciu obroncow i pieciu napastnikow

0

tak, mysle, ze Xavi i Iniesta sa lepsi od Scholesa; a wyróżnienie Giggsa to totalne nieporozumienie...

0

rzeczywiscie bramka wg katalonczyk01 pique jak dla mnie ukazuje przebieg spotkania czyli totalny pojazd (czyt. przewaga inteligencji, czytania gry, skutecznosci, klasy itp.) nad tymi prymitywami z madrytu, gdzie obroncy wystepuja w pomocy (marcelo)!!! mam nadzieje, ze chlopaki nie bedza nad bardzo swietowac przed mega trufnym meczem z niebiekimi na wyjezdzie :D

0

rzeczywisce usmieszek guardioli, laporty i piłkarzy z ławki - bezcenny; pojazd ktorego malo kto sie spodziewal; mistrzostwo prawie ze w kieszeni, miejmy nadzieje ze ten wynik sparalizuje chelsea i final lm jest nasz !!!

0

jest co swietowac, jak narazie 6 bramek na santaiago; to jest dopiero pojazd !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?