konrado34823
Dołączył/a: grudzień 2011
Madryt
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj boli pupcia co ? :/
0
Bo Messi to bóg a co zrobił bóg 7 dnia ?? Odpoczął
0
Kiepski art ...
0
To jest zamach ...
0
No jednak Arbeloa kiedyś grał w podstawowej 11 czy w reprezentacji...
3
Ładnie ironię wyczułeś xddd
0
Szczęście mają najlepsi ;)
0
Jak Bayern 2 lata temu
0
Barca była dobra+ Deportivo było bardzo słabe
0
Jezu tylko nie to
0
Bartra jest do dupy...
0
Rozpoczynając dyskusję wydaje mi się to dosyć dobry pomysł.
1
Widziałeś jego oko xd ?
5
Nie kompromituj się
3
Czyli sądzisz, że Alvaro i Pique majà takie ego, iż skoro ktoś jest mniej znany to jego wypowiedź nie ma dla nich znaczenia i nie ma sensu skłaniać się do refleksji a tym bardziej się do tego zastosować ?
0
Komentarz usunięty
1
Tacy pewni wszyscy byli xddd
0
Jezu co za hipokryzja wiesz może kogo mieli w tamtym roku w ćwierćfinale ?
3
A to hala dzieci ustalają okładkę madryckich gazet ta XD ?
0
Messi
2
Wszystkie możliwe do zdobycia...
0
Nie wierzę, że jesteś rocznik 89. Dorośli ludzie się tak nie zachowują. Chyba, że to jakiś troll.
0
Grają w tv real-roma ?
7
Dla Lorda Voldemorta
2
Ty faktycznie... mógł nie strzelać. Wtedy ludzie powiedzieliby: ooo cr bez gola bardzo dobrze się zachował, przecież jego bramki i tak nic nie wnoszą.
0
Komentarz usunięty
0
Tak 12 w tej edycji
0
Ty dowcipnisiu uśmiałem się do rozpuku
0
No ale co w tym dziwnego ludzie Ronaldo ma 31 lat.
1
Boli pupa