0

Oj boli pupcia co ? :/

0

Bo Messi to bóg a co zrobił bóg 7 dnia ?? Odpoczął

0

Kiepski art ...

0

To jest zamach ...

0

No jednak Arbeloa kiedyś grał w podstawowej 11 czy w reprezentacji...

3

Ładnie ironię wyczułeś xddd

0

Szczęście mają najlepsi ;)

0

Jak Bayern 2 lata temu

0

Barca była dobra+ Deportivo było bardzo słabe

0

Jezu tylko nie to

0

Bartra jest do dupy...

0

Rozpoczynając dyskusję wydaje mi się to dosyć dobry pomysł.

1

Widziałeś jego oko xd ?

5

Nie kompromituj się

3

Czyli sądzisz, że Alvaro i Pique majà takie ego, iż skoro ktoś jest mniej znany to jego wypowiedź nie ma dla nich znaczenia i nie ma sensu skłaniać się do refleksji a tym bardziej się do tego zastosować ?

0

Komentarz usunięty

1

Tacy pewni wszyscy byli xddd

0

Jezu co za hipokryzja wiesz może kogo mieli w tamtym roku w ćwierćfinale ?

3

A to hala dzieci ustalają okładkę madryckich gazet ta XD ?

0

Messi

2

Wszystkie możliwe do zdobycia...

0

Nie wierzę, że jesteś rocznik 89. Dorośli ludzie się tak nie zachowują. Chyba, że to jakiś troll.

0

Grają w tv real-roma ?

7

Dla Lorda Voldemorta

2

Ty faktycznie... mógł nie strzelać. Wtedy ludzie powiedzieliby: ooo cr bez gola bardzo dobrze się zachował, przecież jego bramki i tak nic nie wnoszą.

0

Komentarz usunięty

0

Tak 12 w tej edycji

0

Ty dowcipnisiu uśmiałem się do rozpuku

0

No ale co w tym dziwnego ludzie Ronaldo ma 31 lat.

1

Boli pupa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?