0

A mnie rozpierała duma patrząc na naszych chłopców. Tak się przegrywa z klasą i honorem. To wielki zaszczyt móc kibicować tej drużynie, to wielki zaszczyt ją kochać i pozostawać wiernym jej barwom. Visca el Barca!

0

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce !

0

To się robi gorsze niż 'Moda na sukces"...

0

Valdes będzie w tym wyglądał zabójczo!

0

1-1 real- atletico

0

BARCA to wielki klub. A w wielkość wpisana jest także umiejętność przełknięcia porażki. Za rok pokażemy, kto NAPRAWDĘ jest wielki

0

BARCA, BARCA, BARCA!!!!! Kocham Was. Dziękuje. Dzieki takim piłkarzom, życie kibica nabiera sensu

0

Dziękuje. Kocham Was całym sercem. VAMOS Barca

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!

0

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!

0

Wzruszające

0

Leo ma piękny głos. Taki głęboki i spokojny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?