korek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A mnie rozpierała duma patrząc na naszych chłopców. Tak się przegrywa z klasą i honorem. To wielki zaszczyt móc kibicować tej drużynie, to wielki zaszczyt ją kochać i pozostawać wiernym jej barwom. Visca el Barca!
0
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce !
0
To się robi gorsze niż 'Moda na sukces"...
0
Valdes będzie w tym wyglądał zabójczo!
0
1-1 real- atletico
0
BARCA to wielki klub. A w wielkość wpisana jest także umiejętność przełknięcia porażki. Za rok pokażemy, kto NAPRAWDĘ jest wielki
0
BARCA, BARCA, BARCA!!!!! Kocham Was. Dziękuje. Dzieki takim piłkarzom, życie kibica nabiera sensu
0
Dziękuje. Kocham Was całym sercem. VAMOS Barca
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!
0
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!
0
Wzruszające
0
Leo ma piękny głos. Taki głęboki i spokojny