1

To chyba żart...

0

Myślę, że Cesc zasługuje na nieco wyższą ocenę, zagrał świetny mecz

0

Zmiany są jak najbardziej potrzebne, ale jak nie teraz to za rok.
Walczymy razem, umieramy razem

0

W sumie gdyby nie błąd sędziego to i tak Barca byłaby przegraną. Widać to było po grze. Mieliśmy nadzieję, żę dziś Blaugrana zrewanżuje się za '' 3:1 '', ale niestety piłkarze są ewidentnie źle przygotowani fizycznie. Widać , że nie mają sił, zawodnicy realu ich brali na szybkość, gdy oni byli przed nimi to coś jest nie tak. Mam nadzieję, że to minie. Tito wracaj.
Visca el Barca!

0

Pozdrawiamy sędziego -.-
Mam nadzieję, że po tych porażkach trenerzy zaczną coś robić.
VeB

0

Boże.. Teraz będziecie oskarżać pojedyńczych piłkarzy o przegrane mecze ?! Jak nie '' najazd '' na Fabregasa to na Messiego. Przypomnę tylko, że drużyna składa się z 11 zawodników, a nie pojedyńczych graczy. Po prostu zabrakło nam sposobu, zmian powinien dokonać sztab szkoleniowy. Przestańcie obwiniać o to zawodników. I jak ma ponosić odpowiedzialność za to, to CAŁA drużyna.

0

Jeszcze się zdziwicie jak pokaże klasę z Milanem :)

0

Niestety nie da się wygrywać przez cały sezon, przegraliśmy i musimy się z tym pogodzić. Teraz musimy wierzyć, że Barcelona podniesie się i pokaże na co ją stać w starciu z Milanem.
VeB

0

Brakuje mi Pepa siedzącego na ławce trenerskiej w Barcelonie.

0

To on jest żałosny. 'Zasłużyliśmy na zwycięstwo'- wątpię na pewno real nie grał lepiej . Remis jest jak najbardziej sprawiedliwy, mecz był wyrównany.

0

Skupiamy się na kontrowersyjnych sytuacjach, a zapominamy o
grze. Barcelona grając na terenia przeciwnika
była zespołem zdecydowanie dominującym. Sevilla grając u siebie ograniczała się do kontrataków i zmasowanej obrony. Dlatego zwycięstwo Jej się należało !

0

Jak uważasz :)
Wg mnie jest inaczej, ale to moje zdanie.

0

Słowa Ibry miażdżące, aczkolwiek nie oszukujmy się, że Ronaldo jest od Niego lepszy. To, że jesteśmy kibicami Barcy i nienawidzimy CR7, nie zmienia jego umiejętności. Niestety tak jest .

0

Camp Nou nam zostawcie !

0

@Tr0xik
Głupiego nie zrozumiesz

0

@zbulwersowany1
Proszę Cię ... Sam siebie oszukujesz. Sterydy?! skądże tę bajkę wytrzasnąłeś ?

0

Puściły mu tylko nerwy, to rzecz ludzka. Media jak zawsze wszystko zaostrzą.

0

mourinho co za śmieć. ; pp

chyba od niego wali; ppppp ;)

0

sreal jakie wieśniaki.

marcelo nie mógł pogodzić się z porażką i wziął skosił cesca.

a o mourinho to juz szkoda gadać z tym palcem w oku.;/

co za świnie..

Visca el Messi

Visca el Barca;*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?