kornelia3187
Dołączył/a: kwiecień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To chyba żart...
0
Myślę, że Cesc zasługuje na nieco wyższą ocenę, zagrał świetny mecz
0
Zmiany są jak najbardziej potrzebne, ale jak nie teraz to za rok.
Walczymy razem, umieramy razem
0
W sumie gdyby nie błąd sędziego to i tak Barca byłaby przegraną. Widać to było po grze. Mieliśmy nadzieję, żę dziś Blaugrana zrewanżuje się za '' 3:1 '', ale niestety piłkarze są ewidentnie źle przygotowani fizycznie. Widać , że nie mają sił, zawodnicy realu ich brali na szybkość, gdy oni byli przed nimi to coś jest nie tak. Mam nadzieję, że to minie. Tito wracaj.
Visca el Barca!
0
Pozdrawiamy sędziego -.-
Mam nadzieję, że po tych porażkach trenerzy zaczną coś robić.
VeB
0
Boże.. Teraz będziecie oskarżać pojedyńczych piłkarzy o przegrane mecze ?! Jak nie '' najazd '' na Fabregasa to na Messiego. Przypomnę tylko, że drużyna składa się z 11 zawodników, a nie pojedyńczych graczy. Po prostu zabrakło nam sposobu, zmian powinien dokonać sztab szkoleniowy. Przestańcie obwiniać o to zawodników. I jak ma ponosić odpowiedzialność za to, to CAŁA drużyna.
0
Jeszcze się zdziwicie jak pokaże klasę z Milanem :)
0
Niestety nie da się wygrywać przez cały sezon, przegraliśmy i musimy się z tym pogodzić. Teraz musimy wierzyć, że Barcelona podniesie się i pokaże na co ją stać w starciu z Milanem.
VeB
0
Brakuje mi Pepa siedzącego na ławce trenerskiej w Barcelonie.
0
To on jest żałosny. 'Zasłużyliśmy na zwycięstwo'- wątpię na pewno real nie grał lepiej . Remis jest jak najbardziej sprawiedliwy, mecz był wyrównany.
0
Skupiamy się na kontrowersyjnych sytuacjach, a zapominamy o
grze. Barcelona grając na terenia przeciwnika
była zespołem zdecydowanie dominującym. Sevilla grając u siebie ograniczała się do kontrataków i zmasowanej obrony. Dlatego zwycięstwo Jej się należało !
0
Jak uważasz :)
Wg mnie jest inaczej, ale to moje zdanie.
0
Słowa Ibry miażdżące, aczkolwiek nie oszukujmy się, że Ronaldo jest od Niego lepszy. To, że jesteśmy kibicami Barcy i nienawidzimy CR7, nie zmienia jego umiejętności. Niestety tak jest .
0
Camp Nou nam zostawcie !
0
@Tr0xik
Głupiego nie zrozumiesz
0
@zbulwersowany1
Proszę Cię ... Sam siebie oszukujesz. Sterydy?! skądże tę bajkę wytrzasnąłeś ?
0
Puściły mu tylko nerwy, to rzecz ludzka. Media jak zawsze wszystko zaostrzą.
0
mourinho co za śmieć. ; pp
chyba od niego wali; ppppp ;)
0
sreal jakie wieśniaki.
marcelo nie mógł pogodzić się z porażką i wziął skosił cesca.
a o mourinho to juz szkoda gadać z tym palcem w oku.;/
co za świnie..
Visca el Messi
Visca el Barca;*