kosa2306
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem kibicem GKS Jastrzębie i jakkolwiek gra Barcy jak i zawodnicy są niesamowici i nie widziałem nigdy tak fenomenalnej gry, to już kibice którzy zasiadają na camp nou są beznadziejni i mam poważne wątpilości, czy spełnią rolę 12 zawodnika podczas dwumeczu z chelsea. Zauważyłem podczas wszystkich meczów rozgrywanych na Camp Nou, że nie ma tam absoutnie żadnego dopingu, mało tego kiedy zawodnicy podczas pierwszych 10 minut meczu nie oczarują dostatecznie swoich kibiców, to ci, najzwyczajniej w świecie zaczynają na własnych piłkarzy buczeć i gwizdać i wcale nie są lepsi od fanów realu w stosunku do których pokazujecie taką pogardę i lekceważenie. Byłem tą atmosferą na camp nou naprawde zniesmaczony tym bardziej, że taki piknik u nas w Jastrzębiu jest nie do pomyślenia, pomimo tego, że gramy w IV lidzę i nie raz gra była słaba to doping był zawsze od 1 do 90 minuty. Podsumowując, obserwując grę Barcelony, trudno nie wyjść z podziwu nad kunsztem i wyszkoleniem zawodników, ale obserwując wasze trybuny po prostu można usnąć i niedobrze się robi...
0
Ciekawy może być też fakt że na dziś w maladze zapowiadane są obfite opady deszczu wiec moze ten deszcz nam troche przeszkodzic ale ja jestem dobrej mysli:)
0
spoko
0
tylko chyba musisz sie tam zarejestrowac niektoere kanaly tego wymagaja
0
hqtv.com. pl usun spacje po kropce
0
Wejdzcie sobie na hqtv i tam macie po polsku na c+sport
0
Wejdzcie sobie na hqtv i tam macie po polsku na c+sport
0
Nooo pewnie Zlatan potrafi pociągnąć drużyne i innym wykreować sytuacje. Bez problemu. Z takimi zespołami jak Siena czy Napoli. Taką macie krótką pamięć? Nie pamiętacie już dwumeczu z Manchesterem?? Gdzie wasz wielki Zlatan ciągnał zespół i kreował innym sytuacje??A jak było jeszcze dwa miesiące temu kiedy eto'o strzelił jakże ważną bramkę. Kiedy kończył sezon z 36 bramkami na koncie a 30 w lidze, to wtedy wszyscy zatrzymywali Samuela, a teraz to co?? Zmieniliście zdanie?To zobaczymy jak wam Ibra będzie wracał do obrony i harował dla dobra drużyny. Oczywiście nikt nie patrzy na zaangazowanie samuela, tylko na jego niewykorzystane sytuacje w meczach o pietruszke. Zobaczymy czy bedziecie zadowoleni ze zlatana po sezonie, sezonowcy.
0
Nooo pewnie Zlatan potrafi pociągnąć drużyne i innym wykreować sytuacje. Bez problemu. Z takimi zespołami jak Siena czy Napoli. Taką macie krótką pamięć? Nie pamiętacie już dwumeczu z Manchesterem?? Gdzie wasz wielki Zlatan ciągnał zespół i kreował innym sytuacje??A jak było jeszcze dwa miesiące temu kiedy eto'o strzelił jakże ważną bramkę. Kiedy kończył sezon z 36 bramkami na koncie a 30 w lidze, to wtedy wszyscy zatrzymywali Samuela, a teraz to co?? Zmieniliście zdanie?To zobaczymy jak wam Ibra będzie wracał do obrony i harował dla dobra drużyny. Oczywiście nikt nie patrzy na zaangazowanie samuela, tylko na jego niewykorzystane sytuacje w meczach o pietruszke. Zobaczymy czy bedziecie zadowoleni ze zlatana po sezonie, sezonowcy.
0
Nooo pewnie Zlatan potrafi pociągnąć drużyne i innym wykreować sytuacje. Bez problemu. Z takimi zespołami jak Siena czy Napoli. Taką macie krótką pamięć? Nie pamiętacie już dwumeczu z Manchesterem?? Gdzie wasz wielki Zlatan ciągnał zespół i kreował innym sytuacje??A jak było jeszcze dwa miesiące temu kiedy eto'o strzelił jakże ważną bramkę. Kiedy kończył sezon z 36 bramkami na koncie a 30 w lidze, to wtedy wszyscy zatrzymywali Samuela, a teraz to co?? Zmieniliście zdanie?To zobaczymy jak wam Ibra będzie wracał do obrony i harował dla dobra drużyny. Oczywiście nikt nie patrzy na zaangazowanie samuela, tylko na jego niewykorzystane sytuacje w meczach o pietruszke. Zobaczymy czy bedziecie zadowoleni ze zlatana po sezonie, sezonowcy.
0
Po kiego grzyba chcecie kupować napastnika, skoro juz go mamy?? Nie lepiej zalatac inna pozycje, na ktora przydalby sie nowy zawodnik??
0
Co wy w ogóle z tym Eto'o?? Sprzedalibyście zawodnika, ktory strzelił 30 bramek w lidze? Oszalał ten świat czy jak?? Ile on by musiał strzelić, żeby go nie wymieniac, 50??