2

Dostają zawodnika i jeszcze na tym zarobią... :)

2

Nie wiem jak Wy, ale zachowanie Miny mega mi sie podoba. Widać duzo szacunku do miejsca gdzie jest :)

2

To już kwestia godzin czy jeszcze dni? :)

0

I rodzi sie pytanie co z Mascherano. W styczniu odejdzie za darmo i przytuli kilka milionow za podpis. Z szacunku dla Masche nie powinnismy mu, robic problemow, ale 3-4 mln chociaż mozna z tego wyciagnac.

0

Jasne, w wielu rzeczach sie z Toba zgadzam. Ale zalezy mi na pokazaniu glupoty naszego zarzadu.
Nie dosc ze zawodnik wypożyczony ma ciężej bo klubowi wypozyczajacomu nie zalezy na promowaniu, to my jeszcze pomagamy w decyzji - jak nie musi to nie gra

0

Masche do konca sezonu mega potrzebny..
W to miejsce w rozsądnej cenie widzę chyba tylko Inigo Martineza

14

No to podbiliamy jego wartosc... Real wypożycza i zmusza do wystawiania zawodnika, bo inaczej klub musi placic. A u nas na odwrot... To po co wypożyczać w takim razie?

2

Cillesen - Semedo, Pique, Verma, Cucurela - S. Roberto, Alena, Gomes - Deulofeu, Paco, Denis

0

Samobój znow skuteczny :)

7

Goretzka i Brandt jak najbardziej za :)
Werner tez bardzo ciekawy chlopak, ale może byc ciezsze do realizacji.
Sensowne wzmocnienia z potencjałem za dobre pieniądze jak na obecne warunki w miejsce takich zawodnikow jak: Turan, Gomes, Paco, czy Vermealen (Mina zaklepany). Przy dobrze poprowadzonych negocjacjach (co moze byc problemem przy naszym zarzadzie), że transfery przyniosa ostateczny zysk lub chociaż sie zbilansuja.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dembele kwestia godzin :)

0

Wątpie, żeby Juve zapłaciło taką kwotę za niego. Ale nawet za 35 mln do oddania, przy obecnej kadrze nie widze go w 11, chcemy się wzmocnić, a bez gry to raczej sie nie rozwinie.

1

Jest poprawa, ale czy ktos jeszcze zwrocil uwage ze każda pilka w okolicach 20 metra jest grana do messiego nawet jak ma 4 gosci na plecach a skrzydla wolne

0

Nie wypaliło niestety... Przy obecnej formie fizycznej i kompletnym braku srodka to nam zadne ustawienie nie pomoze

0

A ja bym zaryzykował troche innym ustawieniem. Jak mamy odwrócić losy meczu to trzeba ich czymś zaskoczyć. Moja propozycja 4-4-2 z Messim jako wolny elektron "Nr. 10"
Ter Stegen - Semedo, Pique, Umtiti, Alba - Busquets, S.Roberto, Rakitić(D.Suarez), Messi - Paco, Suarez.

Mamy problem z typowymi skrzydłowymi stąd myślę, że warto byłoby wykorzystać ofensywne możliwości naszych bocznych obrońców i zagęscić środkową formacje. Jak dla S.Roberto to idealny zawodnik w tej formacji na prawego środkowego.
Taktyka porównywalna z drugim meczem z PSG.

4

Jak dla mnie 80 mln to jest maks.. Swoja droga jakos wole Coutinho, a Verratti jako opcja nr 2 :)

0

Zgadzam sie 100 % :)

I Palenca jako alternatywa wlaczony do pierwszego zespolu, Vidal po kontuzji moze byc niewiadoma + wypozyczenie Marlona PD

0

@MSN12312345 Bellerin bardziej otrzaskany w meczach z mocnymi rywalami + wychowanek, a DNA Barcy w ostatnim czasie troszke zapomniane. Boje sie, że Semedo moze byc troche jak Danilo w RM - w Portugalii bardzo fajnie, ale top go zweryfikował.

0

Ja jestem za tranferem Sancheza, jeśli zostanie pieniędzy po zakupie priorytetów (Coutinho i Bellerin). Potrzeba 4 stoperów w kadrze pierwszego zespołu, a mysle ze Marlon wiecej zyska grajac regularnie w slabszym zespole PD niz u nas siedzac na lawce. Dodatkowo w 2018 przychodzi Yerry, a najprawdopodbniej odejdzie Masche. Trzeba sie liczyc z tym ze to sa mlodzi stoperzy i cala 3 swiatowej klasy zawodnikami nie bedzie , a jezeli beda grac regularnie to na pewno albo wskocza na poziom Barcy albo przynajmniej podniosa wartosc grajac regularnie w slabszych klubach. Dodatkowo Masche jest tez alternatywa dla Busquetsa, dlatego Sanchez jak najbardziej na tak :) Jak na stopera bardzo szybki, a tego troche nam brakuje.

0

Ter Stegen- Bellerin, Pique, Umtiti, Alba - Busquets, Roberto(Iniesta), Coutinho, Messi, Suarez, Neymar

Podstawa jak dla mnie :)

+ dość silna ławka: Vidal, Rakitić, Iniesta, Deulofeu, Rafinha, Paco
Ciezko wszystkich zmiesci :)

0

2 tygodnie wycięte z życiorysu :D

0

Alves raczej jako rezerwowy :)

0

Losowanie petarda :) Wygrają najlepsi :)

0

@El dominatore
Aż miło przeczytać tak sensowną wypowiedź, zresztą sam się pod tym podpisuje.
Oczywiście, że 15-16 zawodników to muszą być pewniaki. Jednak dalsze pozycje przy sensownej rotacji wolałbym obsadzić wychowankami z potencjałem, a nie zawodnikami typu: Mathieu, Douglas, czy Gomes, który w mojej ocenie wygląda gorzej niż Rafinha czy Denis. Szczególnie taka kwota kłuje w oczy.

0

Niestety też się muszę zgodzić, o ile może wszyscy wspomniani nie błyszczą aż tak i nie byliby u nas kluczowymi graczami, to ważnymi w meczowej 18-stce myślę że juz tak.
Ciągle mówi się o wysokich płacach, kosztach utrzymania pierwszego zespołu, a ściagamy zawodników typu: Paco, Gomes, Mathieu, Turan, Cillesen. Przez co rezygnujemy z wychowanków o może i trochę mniejszych umiejętnościach, ale większym potencjale (na teraz i tak mielibybyć to zmiennicy) typu: Munir, Bartra, Montoya, Deulofeu. Według mnie nie tędy droga, osobiście wolę 2 konkretne transfery w roku niż taką ilość wątpliwych jak teraz.

1

Ze sportowego punktu widzenia chciałbym zobaczyć mecz z Borussią, jednak darzę ten zespół sympatią i chciałbym, żeby jeszcze trochę pograł :)
Dlatego wybór padł na Juve. Marketingowo całkiem nieźle, sportowo też dlatego nikt nie powie, że to łatwe losowanie, a fajnie byłoby zobaczyć starcie jak za pamiętnego finału.
Mam nadzieję, że nie trafimy na Atletico - trochę już się przejadły te spotkania, lepiej niech grają derby z białymi :)

1

Wie ktos czy bedzie transmisja na ktoryms z zagranicznych kanałow na Cyfrowym Polsacie ?

0

Hummels chyba optymalnie , ewentualnie Godin bo duzo tanszy i chyba pewniejsza inwestycja niz Marquinhos a sportowo wyzsza polka od Mathieu

0

Według mnie priorytetem na pozycji ŚO powinien być Hummels(35mln) mogłoby spokojnie zamknąc tą sprawę , na mojej liście numerem 2 byłby dużo tańszy Godin, a jego solidność pokazały starcia z największymi. Co wy na to ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?