0

Śpiewają ,jeszcze będzie przepięknie jeszcze będzie normalnie.....

0

@MarioVeB! Legia 1:0

0

@mikke Od kiedy zobaczył taktykę Czesia Michniewicza na mś.

1

Dzisiaj o 20:30 klasyk Legia Warszawa kontra Widzew Łódź.

1

@cris2706 dla mnie top 3 seriali ,Gra o tron , Breaking Bad. ,Gomorra.

1

jedyny pozytyw z tych skoków to ta Pałasz.

0

@paweldunajecfcb Egzorcyzmy Emilly Rose.

0

@Jarema2000 Na remis .

0

@Encore Lampard jest wolny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Ptasior Dokładnie ,najlepszym lotnikiem u nas jest Żyła.

1

Ciekawe ile w takich warunkach by Mateja skoczył.

2

@Kondziubarca Raków Częstochowa niedługo zaczyna.

0

Żyła wyląduje na plecach Dudy.

1

@michal26Siema no miałeś rację.

0

@michal26 Może masz rację zobaczymy.

3

Napoli -Juve 0:1 tak czuję.

2

@okiemtypera_lucaxx95 A jak remis?

1

Kiedyś był taki film Lawrence z Arabii ....

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

To Ronaldo przechodzi na przedemerytalne.

1

Zakopawer -chwila podoba wam się ten utwór?

1

@TR3YWAY O 12 to ja się będę przekręcał na drugi bok.

12

@Azi Ja myślałem że po tym golu na 2:2 już się nie podniosą.

4

Gra siadła jak Di Maria zszedł.

1

Gorsza z pary Chorwacja wygrywa z gorszą z pary Maroko to wnioski nasuwają się same ,wychodzi na to że Argentyna to bierze.

0

@Homeopata8989 Po tym marazmie za Doleżala to fajnie popatrzeć ,teraz turniej czterech skoczni i Polacy w gronie faworytów fajnie będzie obejrzeć.

1

@Chaoss Szkolnikowski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?