Boże jak tak czytam te wasze komentarze i widzę ile wy robicie błędów ortograficznych to można wywnioskować tylko jedno. Wasza średnia wieku to max 11 ;/ czy tak ciężko wziąć słownik ortograficzny zanim się coś publicznie napisze? albo poprosić kogoś o pomoc jak w waszym przypadku.
a co do tematu. Największym błędem było zatrudnienie maradony. Moze i jako piłkarz wiele osiągnął ale niestety jako trener kompletne dno.
Boże jak tak czytam te wasze komentarze i widzę ile wy robicie błędów ortograficznych to można wywnioskować tylko jedno. Wasza średnia wieku to max 11 ;/ czy tak ciężko wziąć słownik ortograficzny zanim się coś publicznie napisze? albo poprosić kogoś o pomoc jak w waszym przypadku.
a co do tematu. Największym błędem było zatrudnienie maradony. Moze i jako piłkarz wiele osiągnął ale niestety jako trener kompletne dno.
Komentarze
0
Boże jak tak czytam te wasze komentarze i widzę ile wy robicie błędów ortograficznych to można wywnioskować tylko jedno. Wasza średnia wieku to max 11 ;/ czy tak ciężko wziąć słownik ortograficzny zanim się coś publicznie napisze? albo poprosić kogoś o pomoc jak w waszym przypadku.
a co do tematu. Największym błędem było zatrudnienie maradony. Moze i jako piłkarz wiele osiągnął ale niestety jako trener kompletne dno.
0
Boże jak tak czytam te wasze komentarze i widzę ile wy robicie błędów ortograficznych to można wywnioskować tylko jedno. Wasza średnia wieku to max 11 ;/ czy tak ciężko wziąć słownik ortograficzny zanim się coś publicznie napisze? albo poprosić kogoś o pomoc jak w waszym przypadku.
a co do tematu. Największym błędem było zatrudnienie maradony. Moze i jako piłkarz wiele osiągnął ale niestety jako trener kompletne dno.