2 marca 2010, 18:21
0
nie z przymiotnikami piszemy łącznie = nieustalone... humanisto za dyche :):*
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
nie z przymiotnikami piszemy łącznie = nieustalone...
humanisto za dyche :):*
0
nie z przymiotnikami piszemy łącznie = nieustalone...
humanisto za dyche :):*