- rozumiem ze nie znasz historii RMFC. rozumiem ze nie sledzisz poczynań władz RMFC, rozumiem ze nie znasz filozofii i ideologi tego klubu, rozumiem ze wam, kibicom barcy, ciezko w coś takiego uwierzyć. rozumiem wszystko. i rozumiem, nie ma racji. fakty nie są ważne, historia nie jest ważna
Komentarze
0
"patrzeć nie umie"
pisać też nie "umie"
0
pomarzyć sobie może...
0
kondri110
brawo ile w tym komentarzu wiedzy i mądrości...
ehhh
0
A ja chciałbym tylko, żeby ronaldo gdzieś na początku sezonu albo w trakcie przygotowań zaliczył taką kontuzję jak Diarra czy Van Nistelrooy.
a ja chcialbym zeby mama wiecej nie siadala ci na glowie...co ty piszesz czlowieku
0
jowunia
- rozumiem ze nie znasz historii RMFC. rozumiem ze nie sledzisz poczynań władz RMFC, rozumiem ze nie znasz filozofii i ideologi tego klubu, rozumiem ze wam, kibicom barcy, ciezko w coś takiego uwierzyć. rozumiem wszystko. i rozumiem, nie ma racji. fakty nie są ważne, historia nie jest ważna
przerobony twoj tekst i jakos tez pasuje
0
albo nie znasz angielskiego co bardziej pasuje...
0
Fan's = Fan is
powinno być fans !
0
to, że składniowo to było źle napisane wydaje się oczywiste... i może się każdemu zdażyć...najbardziej jednak razi "Fan`s"
0
pomarzyć sobie może...
0
skoro Man utd tak robiło to czemu Real miałby tak nie robić...?