1

@paweldunajecfcb właśnie za rok sie odpali

1

Pan komandoooor

0

co za dużo to nie zdrowo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Daro-GucioFcB Pozdrawiam cieplutko

0

@barcowy1899 Mało widoczny, musi schodzić głęboko po piłke bo inni nie umią jej utrzymać

0

@Chaoss a jaki jest?

0

@Quavosk za 13 emeryture

2

ajajaj bardzo różnie z tym Fatim zaraz wleci post że wróci za miesiąc a potem że kolejna operacja...

12

nie za nisko FDJ?

0

@clyde trzym sie

0

@pele1282 piękne hah

0

@sebo939 jakby Karim dołączył do Barcy i szybko zapoznał się ze kolegami, trenerem itp. by wykorzystywał swoje 100% a dla Lewego byłoby ciężej przez zmiane ligi, inny język

0

Jak już wygrywają wszystko w lidze to mogą i z Realem wygrać byłoby fajnie

2

niestandardowo, to sie szanuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?