O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 351
  • Polecenia 0

Komentarze

0

marabut
Wyluzuj Camp Nou jest dla pikników, oficjalna grupa ultras była przeze mnie widziana dobre parę lat temu i na tej stronie też mało kto się zna na oprawach ultras, stąd masz te swoje 10 minusów. To tak w ramach wytłumaczenia.

0

31 lat dalej już progresu nie będzie nawet jak u bramkarza, a poziom wymagający.

0

Mówicie w czym inni sobie nie zasłużyli na pierwszą piątkę, ale w czym Valdes na nią zasłużył. W porównaniu z sezonami koło 2005 a teraz to jest 2 razy lepszy, ale nie wybitny.

0

Przecież większość chciałaby tam grać za darmo lub za małe pieniądze. Nie wszystko da się kupić.

0

36 lat to będzie możliwość zakończenia kariery na dobrym poziomie, w pierwszym składzie. Chociaż kto wie, może przedłuży o rok, czasem piłkarze przeżywają 2. młodość, ale jednak to Barcelona.

Zobacz wszystkie

0

Zapytano kogoś o to czemu barca jest druga a real pierwszy przed tym meczem. Wtedy odpowiedziano, że tabele ustawia sie na koniec rozgrywek a nie w trakcie. Także barca jest w znakomitej sytuacji, bo nawet jak przegra jakiś mecz a reszte wygra to mistrz

0

Słaba atmosfera jest na tych stadionach - w unibet 1 lidze jest lepszy doping.

0

Jak go do tego składu wcisnąć? Chyba pedro na ławkę i Iniesta na ataku lewym.

0

No to nawet za te sytuacje na zdjęciu powinien wylecieć. I mam nadzieje, że za to mu nie cofną tej kartki. Choć uważam, że czerwo było słuszne. Jakby sedzia pozwolił na takie zachowania to by sie pozabijali

0

Śniło mi się, że z deportivio 4:1 przegrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?