marabut
Wyluzuj Camp Nou jest dla pikników, oficjalna grupa ultras była przeze mnie widziana dobre parę lat temu i na tej stronie też mało kto się zna na oprawach ultras, stąd masz te swoje 10 minusów. To tak w ramach wytłumaczenia.
Mówicie w czym inni sobie nie zasłużyli na pierwszą piątkę, ale w czym Valdes na nią zasłużył. W porównaniu z sezonami koło 2005 a teraz to jest 2 razy lepszy, ale nie wybitny.
36 lat to będzie możliwość zakończenia kariery na dobrym poziomie, w pierwszym składzie. Chociaż kto wie, może przedłuży o rok, czasem piłkarze przeżywają 2. młodość, ale jednak to Barcelona.
Zapytano kogoś o to czemu barca jest druga a real pierwszy przed tym meczem. Wtedy odpowiedziano, że tabele ustawia sie na koniec rozgrywek a nie w trakcie. Także barca jest w znakomitej sytuacji, bo nawet jak przegra jakiś mecz a reszte wygra to mistrz
No to nawet za te sytuacje na zdjęciu powinien wylecieć. I mam nadzieje, że za to mu nie cofną tej kartki. Choć uważam, że czerwo było słuszne. Jakby sedzia pozwolił na takie zachowania to by sie pozabijali
Komentarze
0
marabut
Wyluzuj Camp Nou jest dla pikników, oficjalna grupa ultras była przeze mnie widziana dobre parę lat temu i na tej stronie też mało kto się zna na oprawach ultras, stąd masz te swoje 10 minusów. To tak w ramach wytłumaczenia.
0
31 lat dalej już progresu nie będzie nawet jak u bramkarza, a poziom wymagający.
0
Mówicie w czym inni sobie nie zasłużyli na pierwszą piątkę, ale w czym Valdes na nią zasłużył. W porównaniu z sezonami koło 2005 a teraz to jest 2 razy lepszy, ale nie wybitny.
0
Przecież większość chciałaby tam grać za darmo lub za małe pieniądze. Nie wszystko da się kupić.
0
36 lat to będzie możliwość zakończenia kariery na dobrym poziomie, w pierwszym składzie. Chociaż kto wie, może przedłuży o rok, czasem piłkarze przeżywają 2. młodość, ale jednak to Barcelona.
0
Zapytano kogoś o to czemu barca jest druga a real pierwszy przed tym meczem. Wtedy odpowiedziano, że tabele ustawia sie na koniec rozgrywek a nie w trakcie. Także barca jest w znakomitej sytuacji, bo nawet jak przegra jakiś mecz a reszte wygra to mistrz
0
Słaba atmosfera jest na tych stadionach - w unibet 1 lidze jest lepszy doping.
0
Jak go do tego składu wcisnąć? Chyba pedro na ławkę i Iniesta na ataku lewym.
0
No to nawet za te sytuacje na zdjęciu powinien wylecieć. I mam nadzieje, że za to mu nie cofną tej kartki. Choć uważam, że czerwo było słuszne. Jakby sedzia pozwolił na takie zachowania to by sie pozabijali
0
Śniło mi się, że z deportivio 4:1 przegrali