1

Widziałeś ile razy Ivan pomagał w obronie, w pierwszej połowie gdzie Roberto zagrał słabiej, Ivan wszystko zatrzymywał. Nie wiem jak można tego nie zauważyć. Poza tym świetnie się rozumie z Messim z którym gra klepka, i to w większości pozwala Messiemu wbijać w środek i grać crossy do boków, bądź prostopadle. Każdy ma swoje zdanie... tak jak ja mam ze Digne wygryzie Albe, tak Ty masz wizję swoją.

4

Brać tego Alcacera, Munira na wypożyczenie bo musi chłopak grać, a widać ze odzyskał pewność siebie, i od razu gra mu się swobodniej. Świetnie to wszystko się układa.

1

Powiedz mi kto wczoraj nie tracił piłek przy tak grającej presingiem Sevilli. Oczywiście są mecze gdzie można coś kombinować. Przypominam że Sevilla tez spuchla bo miała dogrywke z Realem.
Busi to najlepszy defensywny pomocnik świata, a miał wczoraj spory problem.. to o czymś świadczy.

1

Fiorentina reached an agreement with Barça to sign Tello on loan with a purchase option for €7-8m | DiMarzio | #BlaugranaLive

12

Rakitic jest od brudnej roboty, która jest mało zauważalna. We wczorajszym meczu bez niego, uważam że dostali byśmy baty.. Denis Suarez to świetny gracz, ale nie kosztem Rakitica.

0

Wracaj do ojczyzny, czyli groźba.. tak to odbieram

0

Rewanż o 23? To jest większe przegięcie niż Mathieu na LO.

1

Myślę że to wszystko zależy od tego, kiedy Bravo przejdzie do City.

0

Czerwo dla Abidala jak najbardziej prawidłowe. Mówił to do sędziego, który po tym meczu miał ochronę przez jakiś czas.

0

Zobacz ludzi z twettera, wszystkich nie znasz, a każdy ma jakieś info. Może Leszek coś wie ;)

1

Nie pamiętam tych słów.. wiem ze mu groził, to napewno. Natomiast Ballack chwile wcześniej powiedział ze jego dom spłonie..
Szczerze powiedziawszy ostatnio oglądałem ten mecz, Chelsea została maskrycznie skrzywdzona..

1

Myślicie że Orłowski dzisiaj niechcący się wygadal ze Paco juz nasz, czy bombę puścił jak z Copa America Neymara?
Orłowski ma wiedzę znakomita, i pewne jest ze dużo szybciej jak i więcej wie na ten temat.

1

Mamy Denisa Suareza :)

7

Andres Iniesta odczuwa dyskomfort w prawym kolanie (więzadło). Jutro piłkarz przejdzie testy medyczne w Barcelonie. [TV3
To bardziej niepokojące.

0

No myślę że niżej niż 20 go nie sprzedadzą, mamy Ter Stegena, wiec deal bd dobry. Dzisiaj ktoś pisał że Alves za 5 jest do wzięcia co wydaje się promocją..

0

Najgorsze ze Freda nie da się wydymac :))
25 + 25 chyba mamy na napadziora, to się równa na moje... Lacazette :)

0

Ja myślę że jak weźmiemy 30 mln, i za 5 naprawdę można mieć Alvesa, to interes bd bardzo dobry.

7

Manchester City and Barcelona have reached an agreement over Claudio Bravo, [@alexandreruiz] #fcblive

2

Fantastyczny jest Digne.

0

Borusia 9 strzałów, Bayern nul.

0

Mathieu się "spali" dzisiaj przy Mariano.

0

Dokładnie to jest katastrofa.. zrozumiałbym gdyby wystawił Albe za Digne, ale Mathieu........ to aż się oglądać odechciewa, a czekasz na mecz całymi dniami.

4

A gdzie Digne? To jest jakiś zart

0

W takim wypadku wole by został Bravo.

0

Oby był to Umtiti, reszta jest znana.

0

Zapłacili za.niego 800 tys.. no, ale to w sumie za darmo :))

0

U mnie na Liverpool było 3.10, a po ogłoszeniu dzisiaj składów 2.75.

0

4.70, a za dwa gole 2.20

0

Do przodu. Zakład bym zatrzymał jak to robie w większości, jak nie idzie to kolo 60 min.

0

Barça is searching for a Spanish club to loan Douglas to | MD | #BlaugranaLive
oddać pasożyta. Nawet dopłacić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?