kris81
Dołączył/a: sierpień 2012
Cardiff
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz zastanawiam się co mam zrobić. . Mam 832.50 funta do zamknięcia zakładu. Główną wygraną może być 925 ale mam Barce ze strzeli over 3.5. Neymar juz mógł mi zamknąć kupon ehh
0
To wszystko single, wiec wszędzie karny nie musi wejść ;) kto nie ryzykuje nie pije szampana co nie.
0
Postawiłem dzisiaj kilka singli za grubsze pieniądze. .
Stoke strzeli w obu polowach
Totki karny strzela
Arsenal karny strzeli
Southampton strzeli karnego
City karnego strzeli
Liverpool karnego strzeli
Leicaster strzeli karnego
Jeśli wejdzie mi chociaż jeden to zwróci mi się całość..
0
Ja przy 3 :0 postawiłem ze Real strzeli jeszcze 2 bramki z kursem 1.16 za 1000 funtów. Kiedy patrzyłem przed strzelelniem bramki na 5:0 to zamknięcie zakładu miałem za 360 funtów. Juz bylem załamany.
0
Chelsea chce kogoś z pary Conte - Alegri
0
Celta gooollll
0
Świetnie to opisałeś.. coś ala Roy Jones Junior jeśli znasz się na boksie.
1
Już to kiedyś pisałem i powtórzę. . Marchlinski i Orłowski to najlepsza para komentatorów która komentowała poprzedni sezon la liga. Ciesze się ze mogę znów ich tam usłyszeć przy meczu Barcy.
0
Jeżeli transfer Nolito ma być to najlepiej teraz.. nie ma na no czekać zarząd, za dużo kontuzji i pauzowania.
0
Świetny mamy wynik, tylko martwi co z Alba.. wiadome ze Pique nie zagra z Malaga..
0
To zależy czy Nolito przyjdzie.. jeden z nich musi.
0
Mimo wszystko czekam na ten mecz.. przeee miło się go ogląda..
Trzeba mu tylko lepszego klubu poszukać o za 2 latka, come back
3
Jutro Gijon ogrywa skromnie białych, bramkę na wagę 3pkt zdobywa..... Hallilovic; ) ale to by była moc.
2
Nie wiem czy było. ..
Barcelona zaoferowała Villarrealowi 5,25M za Denisa Suareza. 3,25M (opcja letniego wykupu) +2M bonusu. Villareal szuka zastępstwa. [Sport]
0
Jutro chce postawić naprawdę grubo oo ze Barca strzeli w obu polowach i powiem szczerze że jeszcze nie postawiłem, a już mi się ręce trzęsą. .
0
Ciekawa walka heya dzisiaj. . Długo nie walczył a ten jego przeciwnik widać ze ma czym jebna*.. kurs 13, poszedl singiel za drobne .. zobaczymy.
0
O kurde hehehe.. wczoraj postawiłem na szpila z kursem 7 dzisiaj już jest 5.50.. no no ciekawie.
0
Gdzie wy gracie ze macie takie niskie kursy.. ja mam na bet365 kurs 7 na wygraną.
0
Sam się zastanawiam jaki plan jest.. wiadomo że szpila ma gorąca głowę, wiec plan może iść na bok.
Jedno jest pewne. . Na pkt nie ma szans, i im walka dłużej trwa tym Artur traci szanse.
0
Waga ciężka, Lucky punch? Fury wygrał z młotem.. lepiej bd się oglądało, a kibicuje szpili.
Wilder pokonał tylko ociezalego stiverna z tych notowanych. Szanse szpila ma..
0
Ja postawiłem na gita z kursem 10. Tko albo ko na Wilderze.
0
OMG.. to jestem w szoku, bo to jest juz powaznie KOSMOS
0
czasami sie zastanawiam co jest lepsze dla kibica ktory tylko oglada mecze.. gra Atletico i miec puchary czy gra Barcy i ich brak..
meczy oczy gra Atletico................
0
Villareal strzeli w obu polowach, kurs 2.35 pięknie się zaczyna dzień.
Ten bakambuu chyba nigdy się nie uśmiecha ;)
0
Patrząc na niego to spokojnie w Villareal czy Celta bd grał. . Przeciez widać gołym okiem ze Gijon to dla niego coś ala Barca B, czyli mało. .
Kolega niżej napisał ze się nie zgadza bo coś tam.. z kim on tu ma grać, przy kim się rozwijać? To jest zbyt młody zawodnik żeby ciągle patrzeć tylko na niego. Zmarnuje się w Gijon, rzekłem.
5
Na moje jeśli nie ściągamy hallilovicia do nas po sezonie to musi przejsc do innej drużyny. . Villareal, Valencia, Celta.. Gijon jest dla niego za slabe
10
Jakub Kręcidło @J_Krecidlo
Diop powiedział, że "gdyby chcieli, piłkarzy Barçy byliby znoszeni na noszach, nie było krwi, więc nie są brutalni". Co za osioł, o losie.
0
http://www.pssite.com/news/46916/czyzby-lionel-messi-mial-nie-pojawic-sie-na-tegorocznej-okladce-gry-fifa.html
ciekawe kto go zastapi, jesli to prawda..
0
podam jeden, ale dobry.. Pandorum
2
Ależ Hallilovic to zawodnik.. pięknie prowadzi piłkę, ala Messi ; ) teraz można się zastanawiać jak on bd grał mając kolo siebie piłkarzy Barcy. Ja juz nie mogę się doczekać. .