0

...ebać Paris !!!

0

znudzenie ??? gość w 3 sezonie może zdobyć 3 mistrzostwo kraju i puchar copa del rey !!!

1

Luis jesteś zjebisty !!!!

0

pochettino lub sarri z napoli na ławke trenerska
!!!

0

...urwa... !!! andre gomes przypomina rasiaka !!! a reszta transferów w tym sezonie to kompletny niewypał !!! oprócz umtitiego , paco 1 bramka lepsze statystyki miał munir którego na siłe wypchali digne za słaby na barce szkoda tylko denisa że grzeje ławe a rasiak co mecz w pierwszym składzie !!! fernandez do zwolnienia za to że pusciłes jesusa do city !!!

1

vidal super !!! kolejna asysta !!!

0

brawo aleix !!! w kolejnym meczu dostaniesz nagrode !!! ciepłe krzesełko na trybunach ,

0

ciekawe jaki głos by miało jego serce gdyby dostał lepszy kontrakt niż w szachtarze

7

Roberto 4 asysty przy grze przez pół sezonu Vidal 2 asysty przy 300 minutach gry

2

Jeszcze nie dawno niektórzy kpili z ter stegena i mieli pretensje że to właśnie bravo sprzedali !!! A tu klops jak widać każdemu może się zdarzyć !!! Claudio głowa do góry !!!

3

Marc głowa do góry i jedziemy dalej !!! Każdemu może się zdarzyć !!! Nie ma takich ludzi co nie popełniają błędów !!! Jeszcze nam nie raz punkty zdobędziesz !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?