kris8686
Dołączył/a: wrzesień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
...ebać Paris !!!
0
znudzenie ??? gość w 3 sezonie może zdobyć 3 mistrzostwo kraju i puchar copa del rey !!!
1
Luis jesteś zjebisty !!!!
0
pochettino lub sarri z napoli na ławke trenerska
!!!
0
...urwa... !!! andre gomes przypomina rasiaka !!! a reszta transferów w tym sezonie to kompletny niewypał !!! oprócz umtitiego , paco 1 bramka lepsze statystyki miał munir którego na siłe wypchali digne za słaby na barce szkoda tylko denisa że grzeje ławe a rasiak co mecz w pierwszym składzie !!! fernandez do zwolnienia za to że pusciłes jesusa do city !!!
1
vidal super !!! kolejna asysta !!!
0
brawo aleix !!! w kolejnym meczu dostaniesz nagrode !!! ciepłe krzesełko na trybunach ,
0
ciekawe jaki głos by miało jego serce gdyby dostał lepszy kontrakt niż w szachtarze
7
Roberto 4 asysty przy grze przez pół sezonu Vidal 2 asysty przy 300 minutach gry
2
Jeszcze nie dawno niektórzy kpili z ter stegena i mieli pretensje że to właśnie bravo sprzedali !!! A tu klops jak widać każdemu może się zdarzyć !!! Claudio głowa do góry !!!
3
Marc głowa do góry i jedziemy dalej !!! Każdemu może się zdarzyć !!! Nie ma takich ludzi co nie popełniają błędów !!! Jeszcze nam nie raz punkty zdobędziesz !!!