kriss19p-ń
Dołączył/a: sierpień 2012
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w tym roku* oczywiscie.
0
katalonczyk i gurales.
nie prawda. leo strzelil 78 goli dla barcy w tym sezonie. nie jest to wiec nawet. polowa.
0
byl taki kurs na seville i bo nalezalo sie jej zwyciestwo. pierwsza polowe totalnie zdominowali. w strzalach bylo bodajze 12:3 ale szczescie nie dopisalo. kazda druzyna grajaca u sb dostaje od razu od bukow o wiele wieksze szanse.
0
chelsea leci na sportklubie?
0
cos czuje moi drodzy ze dzis zbudzi sie alexis, wpuszczony z lawki zapewni blaugranie zwyciestwo! vamos!
0
denying krol strzelcow ostatniej lm?
0
z betisem nie zagra, z madrytem strzeli 2 i dziekuje dobranoc.
0
imho, nie ma co plakac za pepem. wszyscy dobrze wiedzielismy ze potrzeba jest zmiana. by gra nabrala polotu. by wrocily ambicje i zadziornosc z poprzednich lat.
0
kamiq alves nie byl szkolony w la masii.
0
ctello37 jest 100% wychowankiem klubu.
0
AdrianM11
ale.. na zdjęciu nie ma Songa ;P
0
El Polaco
11 meczy. 9 w la liga + 2 w reprezentacji.
0
jak to mówią. cel uświęca środki :)
0
git. typ 2:3 :)
0
Skoro historia lubi sie powtarzac moze cos przypomne. Pazdziernik 2011 archiwum fcbarca.com. Najszybszy hat-trick messiego w historii. Messi zamyka usta krytykom. byl to wlasnie mecz z Mallorka. Przed ktorym la pulga zanotowal caly szereg miernych wystepow i braku strzelonych bramek.
odnosnie meczu, pilkarskie porazki sa zwykla koleja rzeczy. nie stalo sie nic strasznego. myslimy o kolejnym meczu i gramy dalej. :)
0
cos czuje ze dzis nas beda rece po meczu bolaly od tych kolysek :))
la manita dla TM10 ;D
0
Pgla
Pytanie ile razy :)
Manita dla TM10 :)
0
a niech se gada nikt mu nie broni, jak tak to ja chce 4 zespoly z polskiej ekstraklasy automatycznie do fazy grupowej + 2 kolejne w barazach :D
0
moze nadrobicie tez multimedia z 4 ostatnich meczy?
0
@stopek
27