0

@login

ile masz lat?

0

Jeżeli cena nie będzie zbyt wygórowana to czemu nie

0

Jak tyle bez nich wytrzymam ...

Należy im się ten odpoczynek(Pique w tym roku to dopiero będzie miał odpoczynek)

0

wydaje mi się, że piękna Shakira wywoływała Daniego.......

0

superpuchar hiszpanii

0

Niezła dupcia

0

jest piękna

0

@grodek98

za całą lm, nie za finał :)

0

Shakira jest piękna

0

@sloniostg

Zapytać można

0

Jest gdzieś transmisja z koncertu Shakiry?

0

ciekawe jakie będą wzmocnienia......

0

Jak pomyślę, że czeka nas tak długa przerwa w meczach to nie mogę w to uwierzyć, ale z drugiej strony należy im się chwila odpoczynku.

0

jest hymn

0

nieźle się wzruszyłem przy tej muzyce

0

Zasłużyli na to jak nikt inny ...

0

shakira już śpiewała?

0

Niezła imprezka na Camp Nou

0

nie 4 tylko 6 :)

0

26-20

0

Wie ktoś czy dziś będzie śpiewać Shakira?

0

Ciekawe czy te koszulki będą gdzieś w sprzedaży.

0

22-16

0

20-14 dla Borges !!!

0

Transmisja na C+ na kanale 160, jak oglądam te obrazki to nie mogę wytrzymać w domu, chciałbym być tam i bawić się razem z nimi :)

VeB !!!!!!!!!!!!!!

0

Pique chyba nieźle zaświętuje :)

0

Wielkie gratulacje dla Barcy. Patrząc na przekrój całego sezonu zasłużyli na ten tytuł. W tym meczu Manchester po 10 min stał się bezradny wobec naszej świetnej gry. Wielkie podziękowania dla każdego piłkarza blaugrany. Cieszę się z postawy Mascherano w tym meczu ponieważ na początku meczu był troszeczkę rozkojarzony a później grał jak profesor. Piękny gest ze strony Puyola.

Jesteście wielcy, Visca el Barca !!!

0

Dzięki za sezon.

VeB

0

Piękny gest ze strony Puyola.

0

undertaker87

na stronie manusite, tylko musisz poszukać. Nie napisałem, że w to wierzę, tylko podałem informacje, która wg mnie jest dziwna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?