krissu8
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@login
ile masz lat?
0
Jeżeli cena nie będzie zbyt wygórowana to czemu nie
0
Jak tyle bez nich wytrzymam ...
Należy im się ten odpoczynek(Pique w tym roku to dopiero będzie miał odpoczynek)
0
wydaje mi się, że piękna Shakira wywoływała Daniego.......
0
superpuchar hiszpanii
0
Niezła dupcia
0
jest piękna
0
@grodek98
za całą lm, nie za finał :)
0
Shakira jest piękna
0
@sloniostg
Zapytać można
0
Jest gdzieś transmisja z koncertu Shakiry?
0
ciekawe jakie będą wzmocnienia......
0
Jak pomyślę, że czeka nas tak długa przerwa w meczach to nie mogę w to uwierzyć, ale z drugiej strony należy im się chwila odpoczynku.
0
jest hymn
0
nieźle się wzruszyłem przy tej muzyce
0
Zasłużyli na to jak nikt inny ...
0
shakira już śpiewała?
0
Niezła imprezka na Camp Nou
0
nie 4 tylko 6 :)
0
26-20
0
Wie ktoś czy dziś będzie śpiewać Shakira?
0
Ciekawe czy te koszulki będą gdzieś w sprzedaży.
0
22-16
0
20-14 dla Borges !!!
0
Transmisja na C+ na kanale 160, jak oglądam te obrazki to nie mogę wytrzymać w domu, chciałbym być tam i bawić się razem z nimi :)
VeB !!!!!!!!!!!!!!
0
Pique chyba nieźle zaświętuje :)
0
Wielkie gratulacje dla Barcy. Patrząc na przekrój całego sezonu zasłużyli na ten tytuł. W tym meczu Manchester po 10 min stał się bezradny wobec naszej świetnej gry. Wielkie podziękowania dla każdego piłkarza blaugrany. Cieszę się z postawy Mascherano w tym meczu ponieważ na początku meczu był troszeczkę rozkojarzony a później grał jak profesor. Piękny gest ze strony Puyola.
Jesteście wielcy, Visca el Barca !!!
0
Dzięki za sezon.
VeB
0
Piękny gest ze strony Puyola.
0
undertaker87
na stronie manusite, tylko musisz poszukać. Nie napisałem, że w to wierzę, tylko podałem informacje, która wg mnie jest dziwna.