2

wcale się nie zdziwię jak przed tym studiem zaczną się sympatycy partii bić niezły młyn tam jest

0

@Emhyr jeśli Xavi przed odejściem ma zrobić coś dobrego to niech wydzwania do Kimmicha aby tu przyszedł

1

@Rewolucja123 co mecz tak piszesz i gówno dalej gramy co mnie obchodzi że powinno paść 5 goli liczy się skuteczność

1

ta jak każdy mecz kontrolujemy nic tylko klaskać tiki taka v2 xd

0

@Wojtek84 nie trudno to zauważyć

0

@Fake69 jedyna szansa aby Xaviego wywalili to kolejna kompromitacja w LM i przegranie mistrzostwa w grudniu

0

@bart_azz trzeba było dożywotni najlepiej mu dać

2

@Borry oby bo nie da się na to patrzeć

0

@MalanFCB dokładnie Balde jak dla mnie ława na klasyk i Cancelo na LO

0

@barteq dokładnie ludzie tyrali Koemana a jaką on miał biedę Xavi ma skład na 1/2 LM ale nie umie tego poukładać

0

@Fake69 od ponad roku to tak wygląda pojedyncze mecze dobre się zdarzą ale co się dziwić jak na ławce wuefista

0

@TheNekro94 z meczu na mecz coraz mniej chce się te mecze oglądać

0

@barteq od jakiś 6 lat

2

zajebiście z meczu na mecz coraz gorzej

0

@KrychaFCB i to ma być argumęt Girona takim drużyną wciska 3-4 goli nie od dziś wiadomo że mamy potężny problem z takimi drużynami najgorsze że nic od miesięcy w tym temacie się nie zmienia

6

ogólnie posrane jest to że najlepszą piłkę za Xaviego graliśmy wtedy gdy mieliśmy 2 razy gorszy skład

1

idealnie skończyłem oglądać Konopa przed meczykiem oczywiście na przyśpieszeniu

0

ciekawe ile osób czeka na film Konopa

0

@mekston jego też

0

Widać brak Rodriego w City fundamentalna postać tak jak u nas De Jong

2

@Rewolucja123 LM ćwierćfinał przynajmniej zacznijmy coś wymagać o tej drużyny

1

@DonCarletto chciał tylko LFC zrezygnowało bo nie chcieli tyle kasy wydać

0

@Pawlak1992 no śmieszne weź dorośnij

6

fajnie gdyby Xavi przetestował Christensena na SPD jeśli fajnie by się pokazał to mógłbym zastąpić De Jonga

0

@Emhyr ciekawy jakby tam wyglądał

0

@escarabajo pytanie jak ta debata będzie wyglądać bo TVP zrobi wszystko że utrudnić wypowiedzi opozycji

14

@FcPortoFan1999 Tusk będzie mógł w niego łatwo strzelać że był jego doradzcą i popierał podwyższenie wieku emerytalnego

3

Będzie ciekawie w poniedziałek


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kgorecki2500 Bosak ma być potwierdzone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?