krol211
Dołączył/a: kwiecień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
wcale się nie zdziwię jak przed tym studiem zaczną się sympatycy partii bić niezły młyn tam jest
0
@Emhyr jeśli Xavi przed odejściem ma zrobić coś dobrego to niech wydzwania do Kimmicha aby tu przyszedł
1
@Rewolucja123 co mecz tak piszesz i gówno dalej gramy co mnie obchodzi że powinno paść 5 goli liczy się skuteczność
1
ta jak każdy mecz kontrolujemy nic tylko klaskać tiki taka v2 xd
0
@Wojtek84 nie trudno to zauważyć
0
@Fake69 jedyna szansa aby Xaviego wywalili to kolejna kompromitacja w LM i przegranie mistrzostwa w grudniu
0
@bart_azz trzeba było dożywotni najlepiej mu dać
2
@Borry oby bo nie da się na to patrzeć
0
@MalanFCB dokładnie Balde jak dla mnie ława na klasyk i Cancelo na LO
0
@barteq dokładnie ludzie tyrali Koemana a jaką on miał biedę Xavi ma skład na 1/2 LM ale nie umie tego poukładać
0
@Fake69 od ponad roku to tak wygląda pojedyncze mecze dobre się zdarzą ale co się dziwić jak na ławce wuefista
0
@TheNekro94 z meczu na mecz coraz mniej chce się te mecze oglądać
0
@barteq od jakiś 6 lat
2
zajebiście z meczu na mecz coraz gorzej
0
@KrychaFCB i to ma być argumęt Girona takim drużyną wciska 3-4 goli nie od dziś wiadomo że mamy potężny problem z takimi drużynami najgorsze że nic od miesięcy w tym temacie się nie zmienia
6
ogólnie posrane jest to że najlepszą piłkę za Xaviego graliśmy wtedy gdy mieliśmy 2 razy gorszy skład
1
idealnie skończyłem oglądać Konopa przed meczykiem oczywiście na przyśpieszeniu
0
ciekawe ile osób czeka na film Konopa
0
@mekston jego też
0
Widać brak Rodriego w City fundamentalna postać tak jak u nas De Jong
2
@Rewolucja123 LM ćwierćfinał przynajmniej zacznijmy coś wymagać o tej drużyny
1
@DonCarletto chciał tylko LFC zrezygnowało bo nie chcieli tyle kasy wydać
0
@Pawlak1992 no śmieszne weź dorośnij
6
fajnie gdyby Xavi przetestował Christensena na SPD jeśli fajnie by się pokazał to mógłbym zastąpić De Jonga
0
@Emhyr ciekawy jakby tam wyglądał
0
@escarabajo pytanie jak ta debata będzie wyglądać bo TVP zrobi wszystko że utrudnić wypowiedzi opozycji
14
@FcPortoFan1999 Tusk będzie mógł w niego łatwo strzelać że był jego doradzcą i popierał podwyższenie wieku emerytalnego
3
Będzie ciekawie w poniedziałek
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kgorecki2500 Bosak ma być potwierdzone