0

jeśli masz umowę z nc+ to na nc+go można obejrzeć :)

0

spotkałem go na siłowni w Reykjaviku w 2010 r. :D

0

spotkałem Go w tamtym roku na siłowni w reykjaviku :)

0

moze i juz nie gra ale podniete mam :D

0

nie mam powodow zeby zmyslac...

0

heh jestem wlasnie w islandi i wrocilem z silowni na ktorej spotkałem ... Gudjohsena... i nie miałem ani aparatu, ani telefonu :/

0

meeesssssssssiiiiiiiiiiiii]

0

meeesssssssssiiiiiiiiiiiii]

0

ja juz gdzies widzialem takyke chelsea, chyba w "potopie" obrona częsochowy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?