O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 0

Komentarze

krt

0

W realu wszystko zamiast stać na nogach to stoi na głowie. Ciekawe ile gwiazdek przybędzie tam od następne sezonu.neymar im się marzy.... Hahahahaha :-) :-) :-)

krt

0

real najchętniej strzelałby bramki tylko z rzutów karnych. Wykładali się jakby ktoś z trybun strzelał do nich jak tylko są w polu karnym... dramat

krt

0

ramos lepszy od alvesa? to dopiero dobre.

ccs

jestes żałosna dziewczynko.

krt

0

siwy76 idz spac

krt

0

powiem tak... doniu czy jak ci tam kazdy co choc troche zna sie na pilce widzi ze real od 5lat nie ma charakteru. graja przecietnie co dodbija sie na stylu w jakim zdobywaja pkt czesto przy pomocy sedziow. na arenie miedzynarodowej praktycznie sie nie licza. co do eto to jestes zabawny. fakt ze go znalezli ale nigdy na niego stawiali. oddali go za grosze a chcieli odkupic za gruba kase. niech real powysli nad nowymi transferami. moze torres gerard micon c.ronaldo tevez a najlepiej wszystkich na raz. hehehehe pozdro

Zobacz wszystkie
krt

0

dla mnie to soviola bul dobry. jego kariera w hiszpani przebiega podobnie jak owena. na codzien lawa a wchodzac z niej na boisko pokazywal sie b. dobrze.

krt

0

za 1/9 tej sumy moglby wnajac jakiegos killera

krt

0

panowie zoboczcie komentarze na onecie. http://sport.onet.pl/74327.3,1248704,1921203,wiadomosc.html. ci idioci mysla ze real juz wygral mistrzostwo hiszpani. a dla mnie to jest tylko porazka krora musiala przyjsc predzej czy pozniej. kolejny mecz pokaze nam czy mozna mowic o kryzysie.

krt

0

ramos lepszy od alvesa? to dopiero dobre.

ccs

jestes żałosna dziewczynko.

krt

0

real najchętniej strzelałby bramki tylko z rzutów karnych. Wykładali się jakby ktoś z trybun strzelał do nich jak tylko są w polu karnym... dramat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?