3

@FCB24 nic w tym dziwnego
Dla większości z nas Leo i Barcelona to jedność
Od kiedy zacząłem się interesować tym sportem on już tu grał i zachwycał
Moim zdaniem to normalna sprawa
On jest największym symbolem Barcy i dalej głównym znakiem rozpoznawczym

0

@Survier on przypadkiem też nie jest kontuzjowany ?

0

mozliwe ,zę w koncu odczarował e ślupki haha
tteraz juz z górki ;p

1

@Oskar00 bedzie trzeba sprawdzic ;p

1

@Deviler zgłoszony

0

Skoro jest Pedri i kvara to pewnie legitna ;p

0

@ArterkHD wieczorem moze
napisze priv jak bd mogl

3

@Medium a jak wyglądają jego łydki ?

0

@DonMatteo901 czyli jest progres
czesiu top

0

@P33ck i pomysleć ,ze w nowej fifie ma tylko 84potencjału ...

0

@TheNekro94 uu taktyczny
Serial

1

@FCB_dimiC jak na prawdziwego Polaka przystało haha

0

@Herato przydało by się
Więcej sianka by zostawało w kieszeni haha

0

@Pilka_jest_okragla dzisiaj w nocy graja ?

1

@MesQueUnClub_87 niestety taki urok
w lewej kosce juz miałem dosłownie rozwalone wszystko
nie ma wiezadla którego bym nie rozpieprzył xDD

0

@FanBarcy22 haha to się popisałem xDD
w takim razie na następnym euro ;D

22

Mega szkoda
Jednak mundial to najważniejsza impreza sportowa i teraz naprawde chłopak musi być załamany
oby o była ostattnia taka sytuacja
Vamos araujo

0

@MesQueUnClub_87 no nie powiedziałbym z tą lepszą regeneracją xd
jedyne co wraca do optymalnego poziomu po urazie to kości
we wszystko inne trzeba włożyc mnostwo pracy ,wzmocnic wszystkie struktury dookoła i wtedy i tak jest cięzko wrocić w 100 procentach

0

@lucca87 myśle że dania moze zrobić medal ;D
jeszcze wegry sie ciekawie prezentują
urugwaj tez moze być mocny
zawodnikow mają konkretnych

0

@Kessie no i klasa
tak dla silvy ;D

0

@tristan87 dobrze jest
muszą sie zgrywać chłopaki xdd

10

@Mns21 gratis to uczciwa cena ;p

0

@Mns21 no i git ze zlapal minuty
podczas tego pazdziernikowego maratonu i tak bedzie grał

1

@Kamilos84 ciekawe co trzaśnie na prawym przedramieniu ;p

0

@Bagsik88 jak cie urazilem to sorki xd
po prostu przeczytam sb pozniej

0

@Bagsik88 taktyczny komentarz

0

@MesQueUnClub96 w sumie nawet bez messiego te pozycje wymagają największego wzmocnienia

1

@hayek da sie zrobić haha

0

Leci ktoś z was w czwartek na melanż w Poznaniu ;D

1

@DawidekFCB piekna sprawa ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?