kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FCB24 nic w tym dziwnego
Dla większości z nas Leo i Barcelona to jedność
Od kiedy zacząłem się interesować tym sportem on już tu grał i zachwycał
Moim zdaniem to normalna sprawa
On jest największym symbolem Barcy i dalej głównym znakiem rozpoznawczym
0
@Survier on przypadkiem też nie jest kontuzjowany ?
0
mozliwe ,zę w koncu odczarował e ślupki haha
tteraz juz z górki ;p
1
@Oskar00 bedzie trzeba sprawdzic ;p
1
@Deviler zgłoszony
0
Skoro jest Pedri i kvara to pewnie legitna ;p
0
@ArterkHD wieczorem moze
napisze priv jak bd mogl
3
@Medium a jak wyglądają jego łydki ?
0
@DonMatteo901 czyli jest progres
czesiu top
0
@P33ck i pomysleć ,ze w nowej fifie ma tylko 84potencjału ...
0
@TheNekro94 uu taktyczny
Serial
1
@FCB_dimiC jak na prawdziwego Polaka przystało haha
0
@Herato przydało by się
Więcej sianka by zostawało w kieszeni haha
0
@Pilka_jest_okragla dzisiaj w nocy graja ?
1
@MesQueUnClub_87 niestety taki urok
w lewej kosce juz miałem dosłownie rozwalone wszystko
nie ma wiezadla którego bym nie rozpieprzył xDD
0
@FanBarcy22 haha to się popisałem xDD
w takim razie na następnym euro ;D
22
Mega szkoda
Jednak mundial to najważniejsza impreza sportowa i teraz naprawde chłopak musi być załamany
oby o była ostattnia taka sytuacja
Vamos araujo
0
@MesQueUnClub_87 no nie powiedziałbym z tą lepszą regeneracją xd
jedyne co wraca do optymalnego poziomu po urazie to kości
we wszystko inne trzeba włożyc mnostwo pracy ,wzmocnic wszystkie struktury dookoła i wtedy i tak jest cięzko wrocić w 100 procentach
0
@lucca87 myśle że dania moze zrobić medal ;D
jeszcze wegry sie ciekawie prezentują
urugwaj tez moze być mocny
zawodnikow mają konkretnych
0
@Kessie no i klasa
tak dla silvy ;D
0
@tristan87 dobrze jest
muszą sie zgrywać chłopaki xdd
10
@Mns21 gratis to uczciwa cena ;p
0
@Mns21 no i git ze zlapal minuty
podczas tego pazdziernikowego maratonu i tak bedzie grał
1
@Kamilos84 ciekawe co trzaśnie na prawym przedramieniu ;p
0
@Bagsik88 jak cie urazilem to sorki xd
po prostu przeczytam sb pozniej
0
@Bagsik88 taktyczny komentarz
0
@MesQueUnClub96 w sumie nawet bez messiego te pozycje wymagają największego wzmocnienia
1
@hayek da sie zrobić haha
0
Leci ktoś z was w czwartek na melanż w Poznaniu ;D
1
@DawidekFCB piekna sprawa ;)