kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
13 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB to te lody to nadal taki hit?
1
@Cou7_ley pierwsza zajebiscie przyjął wygrał pozycję z obrońca i zajebal od poprzeczki
Druga nie widziałem
Trzecia karny, strzelił tak jak Ronaldinho wczoraj
3
Numer 14 to totalny szef
Co to za pan?
0
@osa91 wiadomo ze ma
W filmikach na yt daje radę
Ale fati i pedri szybciej zaczęli podbijać świat
No nic pozostaje tylko czekać ;p
0
@jeyx77x no to ja też się pochwale
Martial gravenbersch havertz Correa z Atletico , Tielemans, Pogba itd
Mamy nos
Może jakiś angaż jako skaut ;D
Kto wie ;D
0
@osa91 gram ale w 20
I największy talent to almada
Ciekawe czemu jeszcze siedzi w Argentynie xd
1
@Mario96w dziekuje za uznanie ;P
0
@zeko0 https://photocall.tv/od2g/fcb?ch=es
lapaj :D
2
Ogólnie muszę się pochwalić
Bo jako jeden z pierwszych odkryłem talent demira
Już na początku fify go kupowalem w karierę
Fajnie się chłopak rozwija mam nadzieję że nie tylko na wirtualnym boisku :D
1
@PatrychoO ehh no to lipa ://
0
@Maciasek Pedri z ziomkami ;D
1
@Rewolucja123 wiem o co chodzi
Od kilku dni mam 21 lat i już mi te plecy żyć nie dają :v
1
@tomek8756 xDD
plotki zostały zdementowane :D
0
@escarabajo miał papiery
szkoda ,zę w taki sposób poprowadził swoja kariere xd
0
@puyol_presidend5 dawaj
8
@PatrychoO zwykła zazdrosć ,ze taki gosc gra akurat u nas
nie ma co się przejmować ;)
0
@Janas11224 w sumie to nie istotne
Sędziowie powinni się dzielić na dobrych i słabych
0
@LeoMessiah a na jakims strimku ?
0
gdzie mg obejrzeć ten meczyk legend ?
1
@PatrychoO wiadomo ,ze leo :D
pogadać z nim to marzenie ;)
tylko by sie tłumacz przydał ;D
0
@matirix20 co za szef :ooo
rozumiem, ze go bierzemy ?
0
@matirix20 taktyk
1
@VegetaPolska spojler
Gratulacje zostania bogiem zniszczenia
Panie vegeto ;D
0
@Transu96 było ich wiele
A ostatni sezon to rzecz o której chciałbym zapomnieć ;d
1
@Kwiatek67 tak było ich dosyć dużo
W sumie to jestem zdziwiony ze jeszcze do nich nie przyszedł
2
https://lugearfive.com/m10l
Ciuchy prezentujące Leo z pucharem za Copa :D
0
@lukaszbarca15 ponoć spoko
0
@Encore pewnie ponad pół miliona coinsow będzie trzeba za niego dać xd
0
@escarabajo ciekawe czemu nikt go nie bierze pod uwagę
Myślisz że przydałby się taki zawodnik naszej reprezentacji?
1
@BarcaInfo nie zaprzeczył :D
O to chodzi ;D