0

@agaFCB to te lody to nadal taki hit?

1

@Cou7_ley pierwsza zajebiscie przyjął wygrał pozycję z obrońca i zajebal od poprzeczki
Druga nie widziałem
Trzecia karny, strzelił tak jak Ronaldinho wczoraj

3

Numer 14 to totalny szef
Co to za pan?

0

@osa91 wiadomo ze ma
W filmikach na yt daje radę
Ale fati i pedri szybciej zaczęli podbijać świat
No nic pozostaje tylko czekać ;p

0

@jeyx77x no to ja też się pochwale
Martial gravenbersch havertz Correa z Atletico , Tielemans, Pogba itd
Mamy nos
Może jakiś angaż jako skaut ;D
Kto wie ;D

0

@osa91 gram ale w 20
I największy talent to almada
Ciekawe czemu jeszcze siedzi w Argentynie xd

1

@Mario96w dziekuje za uznanie ;P

0

2

Ogólnie muszę się pochwalić
Bo jako jeden z pierwszych odkryłem talent demira
Już na początku fify go kupowalem w karierę
Fajnie się chłopak rozwija mam nadzieję że nie tylko na wirtualnym boisku :D

1

@PatrychoO ehh no to lipa ://

0

@Maciasek Pedri z ziomkami ;D

1

@Rewolucja123 wiem o co chodzi
Od kilku dni mam 21 lat i już mi te plecy żyć nie dają :v

1

@tomek8756 xDD
plotki zostały zdementowane :D

0

@escarabajo miał papiery
szkoda ,zę w taki sposób poprowadził swoja kariere xd

0

8

@PatrychoO zwykła zazdrosć ,ze taki gosc gra akurat u nas
nie ma co się przejmować ;)

0

@Janas11224 w sumie to nie istotne
Sędziowie powinni się dzielić na dobrych i słabych

0

@LeoMessiah a na jakims strimku ?

0

gdzie mg obejrzeć ten meczyk legend ?

1

@PatrychoO wiadomo ,ze leo :D
pogadać z nim to marzenie ;)
tylko by sie tłumacz przydał ;D

0

@matirix20 co za szef :ooo
rozumiem, ze go bierzemy ?

0

@matirix20 taktyk

1

@VegetaPolska spojler


Gratulacje zostania bogiem zniszczenia
Panie vegeto ;D

0

@Transu96 było ich wiele
A ostatni sezon to rzecz o której chciałbym zapomnieć ;d

1

@Kwiatek67 tak było ich dosyć dużo
W sumie to jestem zdziwiony ze jeszcze do nich nie przyszedł

2

https://lugearfive.com/m10l
Ciuchy prezentujące Leo z pucharem za Copa :D

0

@lukaszbarca15 ponoć spoko

0

@Encore pewnie ponad pół miliona coinsow będzie trzeba za niego dać xd

0

@escarabajo ciekawe czemu nikt go nie bierze pod uwagę
Myślisz że przydałby się taki zawodnik naszej reprezentacji?

1

@BarcaInfo nie zaprzeczył :D
O to chodzi ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?