1

@Janiama 2:2 dla Rosji
Bd miec wiecej sytuacji :D

1

@Worny swój chłop :D

1

@DaPidejpi otóż to
mój pierwszy idol :D

0

@Quarhodron ja raz przypadkiem oddałem trochę więcejxdd
kiedy wracałem juz podpisać kartki ruszyłem ręką xdd
usiadłem na chilku podpisać wszzysko ale patrzę i cała czerwnoa karka ,stół, i korytarz w śladach moich butów :d
Był efekt jak w horrorach ;D
na szczeście ogarnęli mnie i też niemiałem potem żadnych skutków ubocznych :D

2

@Janiama pogba najlepszy pomocnik pierwszej kolejki nie ma to tamto :D

1

@DaPidejpi też mam ten problem xd

0

@DaPidejpi już rejestrowałeś się na stronach uczelnii ?

0

@mekston grupa pościgowa srednio czyli
holandia niemcy hiszpania

0

Hahhahahaha
Poprawił się tym razem XDD

1

@l0Messini prędzej Niemcy xd

0

@kamilop mam nadzieję :D

0

Różny powinien być :/

1

@Janiama uwazam tak samo jak ty :D

2

ronaldo kozak
ciekawe czy ktoś pobije ten rekord

0

@czesctuam bo nie drze mordy na boisku ku uciesze kibiców ? xD
te cechy można pokazywać w inny sposób ;)

0

@Mr8lack remisik :D

1

@Janiama 0:0 ;p

0

@Mns21 dobrzy piłkarze ale
Niekoniecznie dobre wybory dla nas
Cancelo jest po/ lo
Prawa obronę mamy obsadzona ( Emerson, dest, no i jak narazie Roberto)
Natomiast jeśli chodzi o lewa to alba bądź Cancelo to za dobrzy zawodnicy żeby siedzieć na ławce
Bernardo natomiast gra na pozycji która jest u nas najlepiej obsadzona w całej kadrze, w końcu mamy tam gryzka i Messiego także musiałby grać na innej pozycji przez co mógłby nie wykorzystać pełni swoich umiejętności

0

@Fenelon kogokolwiek :D

7

Ahh nie wierzę że Otamendi gra w pierwszym składzie xD
To nasz odpowiednik Glika xdd

0

@Culé a muerte moze też być tak ,ze nawałka znalazł sie we właściwym miejscu o wlaściwym czasie .
jakby nie patrzeć to bylo nasze najlepsze piłkarsko pokolenie od 40 lat czy tam więcej .
A zbłaźniliśmy się na mistrzostwach swiata . Jeśli chodzi o mistrzostwa europy to ćwierćfinał wydaje sie być fajnym osiagnieciem tylko ,że na pierwszy rzut oka xd
Nie oszukujmy sie , mielismy autostradę do finału . Szwajcaria była druzyną od nas gorszą i udało nam sie ich przejść .Porugalia była natomiast, co tu dużo mówic ... nieprzekonywująca xd
Potem walia która też nie była lepsza druzyną od nas .
Kto wie przy odrobinie szczęścia badz przy odpowiedniej osobie na stanowisku selekcjonera moglibysmy być vice mistrzem europy .
kto wie moze nawet mistrzem ...
skoro portugalia dała radę to dlaczego my byśmy nie mieli dać ;p

0

tym razem euro w 4k ;d

0

@daniel32778 wystarczy się delektować grą innych reprezentacji :D
nie ma co się przejmować :D
choc mam nadzieje ,ze ze szwecją coś tam pokażemy ;p

0

@LS to za rok :v

2

@dafik85 przecież na Anfield grał całkiem dobrze

0

@Geble chociażby Adama Traore
Który jest tam... Rezerwowym xd

3

Wnioskuje o zezwolenie na używanie niecenzuralnych słów podczas transmisji tego meczu @Moderacja

0

@Ciule123 jakby nie patrzec to cardi B i nicky minaj ( jakos tak xd)
też tak nawijają xdd
szkoda ,że musiły podłapywać wszystko z zachodu
nawet taki cringe :/

0

@Ojciec5tkidzieci o mnie też możesz oznaczać :D

0

Dobra na dzisiaj kończymy :D
Jutro lecimy.
Oczywiście wieczorem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?