1

@AlexDark00 raul chyba xd
albo depay

0

@DonMatteo901 dobry bait :D

0

@FafitFCB nagato mądry chłopak xdd

1

@FafitFCB nie sądziłem że poleca cytaty z naruto xD

0

@Rust_Cohle czemu nie ;) nigdy nie jest za późno :D

0

@joloskyy co zrobił ?

1

@Yosemite wybitny piłkarz.
W swoim primie najlepszy napastnik

0

@DonMatteo901 przyblizysz szczegóły tej dramy?

0

@VamosGirl lubię sobie zacząć karierę w nizszych ligach. A jeśli chcesz średniaka z top 5 lig to we Włoszech jest Sassuolo hiszpania Betis, Niemcy herta ,w angli obojętnie bo każda drużyna ma hajs i paru ciekawych zawodników a z Francją nie mam styczności .

1

@konrad1661 u nas cały czas można grać na orlikach. Jedyne co zrobili to zamknęli bramy przy niektórych boiskach a to i tak nie jest problem wystarczy przeskoczyć ;)

0

@Tomo_95 to niech kiedyś tak zrobi :p

1

@clyde seta ;) https://images.app.goo.gl/vHmf23Phz4a7btor8
Kiedy wyślesz zdjęcia tego tortu :D

0

@paweuwarrior muszę do tego wrócić xD ostatni raz oddałem krew , że tak powiem przed koronawirusem xd

0

@Encore może totki coś jeszcze powalczą mają ciekawą kadre i trenera stworzonego do wygrywania pucharów ;) zobaczymy:D

1

@BarcaInfo no i tym tekstem już mnie kupił :D

0

@BarcaInfo trzeba tu podkreslić ,że lopetegi robi kapitalną robotę .Widziałbym go u nas na lawce po kadencji koemana ;)

0

@Mixtape przybliżysz co sie stało ?

8

@Gibbon_FCB ja natomiast bardzo lubie city mają fajnych technicznych zawodników ,podoba mi się ich styl gry i uwielbiam guardiolę . No a de bruyne to mój idol ,ostatni raz sie tak xavim jarałem ;)

5

To co byle nie na Sevillę i jazda do przodu
VEB

0

@Firestone naturalne ,ze tak messi juz sobie wyrobił jakis parasol ochronny natomiast gryzek nie koniecznie;P

0

Gdzie obejrzę mecz?

1

@PatrychoO kurde neymar jest
a było grać fut champions xdd

0

@szymon6847 ponoć City już coś tam do niego mruga. Myślę że fajny transfer ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FlorentinoPerez13 gość ma taką renomę ze nie ma sensu iść do jakieś Aston Villi .gwiazdy też trzeba umieć prowadzić ( choć Pep bardziej tworzy gwiazdy, kupuje utalentowanych zawodników i robi z nich gości klasy światowej) . Poza tym większość jego transferów jest trafiona ( spójrz na Barcelonę) dodatkowo jest elastyczny taktycznie i wygrywa trofea. Czego chcieć więcej?

2

@dawinho80 jeszcze Sassuolo gra fajnie ;)

0

@svensonFCB taktyk

2

@GadulkiGembulki marzenie to te wyjazdowe czarne :D
Sa wspaniałe

0

@LuisSalvano nie pamiętam wiele bo juz trochę czasu mineło od kiedy oglądałem ale irytowały mnie jego decyzje ,jakby przestał myśleć xd

2

@Yosemite dobrze,że liczba argentyńskich magików w sevilli znowu się będzie zgadzać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?