kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlexDark00 raul chyba xd
albo depay
0
@DonMatteo901 dobry bait :D
0
@FafitFCB nagato mądry chłopak xdd
1
@FafitFCB nie sądziłem że poleca cytaty z naruto xD
0
@Rust_Cohle czemu nie ;) nigdy nie jest za późno :D
0
@joloskyy co zrobił ?
1
@Yosemite wybitny piłkarz.
W swoim primie najlepszy napastnik
0
@DonMatteo901 przyblizysz szczegóły tej dramy?
0
@VamosGirl lubię sobie zacząć karierę w nizszych ligach. A jeśli chcesz średniaka z top 5 lig to we Włoszech jest Sassuolo hiszpania Betis, Niemcy herta ,w angli obojętnie bo każda drużyna ma hajs i paru ciekawych zawodników a z Francją nie mam styczności .
1
@konrad1661 u nas cały czas można grać na orlikach. Jedyne co zrobili to zamknęli bramy przy niektórych boiskach a to i tak nie jest problem wystarczy przeskoczyć ;)
0
@Tomo_95 to niech kiedyś tak zrobi :p
1
@clyde seta ;) https://images.app.goo.gl/vHmf23Phz4a7btor8
Kiedy wyślesz zdjęcia tego tortu :D
0
@paweuwarrior muszę do tego wrócić xD ostatni raz oddałem krew , że tak powiem przed koronawirusem xd
0
@Encore może totki coś jeszcze powalczą mają ciekawą kadre i trenera stworzonego do wygrywania pucharów ;) zobaczymy:D
1
@BarcaInfo no i tym tekstem już mnie kupił :D
0
@BarcaInfo trzeba tu podkreslić ,że lopetegi robi kapitalną robotę .Widziałbym go u nas na lawce po kadencji koemana ;)
0
@Mixtape przybliżysz co sie stało ?
8
@Gibbon_FCB ja natomiast bardzo lubie city mają fajnych technicznych zawodników ,podoba mi się ich styl gry i uwielbiam guardiolę . No a de bruyne to mój idol ,ostatni raz sie tak xavim jarałem ;)
5
To co byle nie na Sevillę i jazda do przodu
VEB
0
@Firestone naturalne ,ze tak messi juz sobie wyrobił jakis parasol ochronny natomiast gryzek nie koniecznie;P
0
Gdzie obejrzę mecz?
1
@PatrychoO kurde neymar jest
a było grać fut champions xdd
0
@szymon6847 ponoć City już coś tam do niego mruga. Myślę że fajny transfer ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FlorentinoPerez13 gość ma taką renomę ze nie ma sensu iść do jakieś Aston Villi .gwiazdy też trzeba umieć prowadzić ( choć Pep bardziej tworzy gwiazdy, kupuje utalentowanych zawodników i robi z nich gości klasy światowej) . Poza tym większość jego transferów jest trafiona ( spójrz na Barcelonę) dodatkowo jest elastyczny taktycznie i wygrywa trofea. Czego chcieć więcej?
2
@dawinho80 jeszcze Sassuolo gra fajnie ;)
0
@svensonFCB taktyk
2
@GadulkiGembulki marzenie to te wyjazdowe czarne :D
Sa wspaniałe
0
@LuisSalvano nie pamiętam wiele bo juz trochę czasu mineło od kiedy oglądałem ale irytowały mnie jego decyzje ,jakby przestał myśleć xd
2
@Yosemite dobrze,że liczba argentyńskich magików w sevilli znowu się będzie zgadzać :D