kryptonic
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy Was też tak wk**** komentator SportKlubu? Bo dla mnie to jakieś nieporozumienie. Ewidentny przykład dlaczego mecze powinny komentować osoby 'bezstronne'
0
Rozumiem, trochę wzięte z kapelusza:) podałem tylko do ew. poprawy. Visca El Barca!
0
Veni, Vidi i zastanawiam się skąd Wy bierzecie te statystyki?;] Byłem na meczu i komentator mówił, że było - dokładnie - 21 993 osoby ;] nie mówiąc już o tym, że pojemność stadionu to 25tyś ;D tak, że tylko taka mała uwaga do poprawy. Visca el Barca!!!!
0
Na jakim kanale najlepsza jakośc video?