0

Czy Was też tak wk**** komentator SportKlubu? Bo dla mnie to jakieś nieporozumienie. Ewidentny przykład dlaczego mecze powinny komentować osoby 'bezstronne'

0

Rozumiem, trochę wzięte z kapelusza:) podałem tylko do ew. poprawy. Visca El Barca!

0

Veni, Vidi i zastanawiam się skąd Wy bierzecie te statystyki?;] Byłem na meczu i komentator mówił, że było - dokładnie - 21 993 osoby ;] nie mówiąc już o tym, że pojemność stadionu to 25tyś ;D tak, że tylko taka mała uwaga do poprawy. Visca el Barca!!!!

0

Na jakim kanale najlepsza jakośc video?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?