krystiank03
Dołączył/a: sierpień 2014
Kraśnik
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak dla mnie najlepsza opcja to Reus
1
Messi ma 2 bramki straty, tak?
1
Cordoba to zespół, a panu wyżej chodziło o miasto, czyli Kordobę.
0
kto strzelał bramki?
0
Też marzę o Gran Derbi w finale..
3
Szkoda, że gramy pierwszy mecz u siebie, ja zawszę wolę na wyjeździe. W dodatku na TVP1 będzie 1. mecz , a nie rewanż :(
0
wracaj na swoje miejsce
0
Ja tam chcę trafić na Real i pokazać im kto rządzi w Europie.
0
Tydzień bez ligi mistrzów... damy radę! :)
0
Nowy trener, inny sposób na grę, nowa taktyka...
0
ale pokazuje że bayern będzie
0
Hehe ;) ale wiesz jak to sie nazywa?
0
dołączam się
0
Wie ktoś jak nazywa się to co ma Suarez na dłoni (na zdjęciu) i gdzie można takie coś kupić?
0
Bayern 2-0 Porto
Barca 2-0 P$G
1
aaaaa zaraz strona padnie
0
Przy wybiegu o piłki był na własnej połowie więc o spalonym nie ma mowy.
1
Ile bramek ma CR11 w La Liga, a ile Messi?
0
Ter Stegen jeszcze się rozwinie....
3
Czekam na 5-setną bramkę Messiego :)
0
To nawet dobrze bo Juve gra piach w LM
0
kontuzja lekka
0
kto da link bez ścin
0
Zagrają ofensywnie, a tu jest szansa na kontraataki.
1
Real straci z nimi punkty, jestem tego pewny tak samo jak Pique, że wygramy ligę.
0
Nie, już ją miał na rękawicy
0
Tak samo jak z Almeria, zejście Messiego z prawej strony do środka i strzał.
0
Poratujcie linkiem, obojętny język komentarza, ważne żeby nie cięło
0
ile jest? (15 znaków)
1
Kapitanie Grzmot, wstawaj.... https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-d.ak/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/11149497_1604244366458034_2007385195032916863_n.jpg?oh=baf213cc8abc335468e0e459522d6139&oe=55AE4686&__gda__=1437168575_af18c9822c27eb7e2b5c467a6df9551d