0

Jak dla mnie najlepsza opcja to Reus

1

Messi ma 2 bramki straty, tak?

1

Cordoba to zespół, a panu wyżej chodziło o miasto, czyli Kordobę.

0

kto strzelał bramki?

0

Też marzę o Gran Derbi w finale..

3

Szkoda, że gramy pierwszy mecz u siebie, ja zawszę wolę na wyjeździe. W dodatku na TVP1 będzie 1. mecz , a nie rewanż :(

0

wracaj na swoje miejsce

0

Ja tam chcę trafić na Real i pokazać im kto rządzi w Europie.

0

Tydzień bez ligi mistrzów... damy radę! :)

0

Nowy trener, inny sposób na grę, nowa taktyka...

0

ale pokazuje że bayern będzie

0

Hehe ;) ale wiesz jak to sie nazywa?

0

dołączam się

0

Wie ktoś jak nazywa się to co ma Suarez na dłoni (na zdjęciu) i gdzie można takie coś kupić?

0

Bayern 2-0 Porto
Barca 2-0 P$G

1

aaaaa zaraz strona padnie

0

Przy wybiegu o piłki był na własnej połowie więc o spalonym nie ma mowy.

1

Ile bramek ma CR11 w La Liga, a ile Messi?

0

Ter Stegen jeszcze się rozwinie....

3

Czekam na 5-setną bramkę Messiego :)

0

To nawet dobrze bo Juve gra piach w LM

0

kontuzja lekka

0

kto da link bez ścin

0

Zagrają ofensywnie, a tu jest szansa na kontraataki.

1

Real straci z nimi punkty, jestem tego pewny tak samo jak Pique, że wygramy ligę.

0

Nie, już ją miał na rękawicy

0

Tak samo jak z Almeria, zejście Messiego z prawej strony do środka i strzał.

0

Poratujcie linkiem, obojętny język komentarza, ważne żeby nie cięło

0

ile jest? (15 znaków)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?