krysttian94
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dębica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze jedna do przerwy !!
2
Ale szkoda mi Vermalena, widać po jego grze że gdyby nie kontuzje mógłby być top5 środkowych obrońców na świecie
4
Wesołych Świąt dla wszystkich ! ;)
0
Jak tam mecz w skrócie ? wróciłem dopiero z pracy i nie mogłem obejrzeć
3
do Barcelony go ! :D
0
1 jak i 2 koszyk bardzo mocne drużyny
0
Czyli już na nim nic nie zarobimy ?
0
Przydadzą się ;)
123
Jak Roberto odejdzie kosztem Paulinho to będzie strzał w stopę, kolano i w głowę
3
Kwalifikacje do LM ? Oni negocjują z Legią ?
1
a Tello albo Mathieu już zadebiutowali w swoich nowych klubach ?
1
Ok xD na takie upały się przyda :d
0
A co z Azpilicueta?
0
Ktoś jeszcze z Naszych zawodników nie zagra w finale ?
0
Pokaż GOMES w końcu na co Cię stać jak nie teraz to kiedy ???
2
WIELKI INIESTA !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To Gomes mówił ostatnio że jest połączeniem Iniesty i Rakiticia ?
0
Nie było ręki ? :d
0
Cillesen za MATS-a i taki skład pewnie wyjdzie ;)
3
Arsenal zawsze trafi na Nas albo na Bayern ;)
4
Takie nie związane z tym meczem ale Adriano z bramka dla Besiktasu :)
0
Dorzucić Douglas do transakcji to trochę zmniejsza cenę ;)
0
I teraz wychodzi kto tu jest "sezonowym kibicem".
Najważniejsze że powiększamy przewagę nad Atletico !
0
Nareszcie Cech pokonany przez Messiego :D
0
Oby zaczęli grać w drugiej połowie znacznie lepiej tak jak w ostatnich meczach ;)
0
Po 3 pkt. Panowie ! Oby bez kontuzji
0
Munir i Sergi Roberto jak narazie na bardzo duży +
1
To kogo chcecie już sprzedawać ? :D
1
Brawo ! Genialny rok zakończony w najlepszy możliwy sposób :) a co do realu niech wygrywają z ogóreczkami po 20:0 przynajmniej Beniteza zostawią, lepiej dla Nas :D