1

Jeszcze jedna do przerwy !!

2

Ale szkoda mi Vermalena, widać po jego grze że gdyby nie kontuzje mógłby być top5 środkowych obrońców na świecie

4

Wesołych Świąt dla wszystkich ! ;)

0

Jak tam mecz w skrócie ? wróciłem dopiero z pracy i nie mogłem obejrzeć

3

do Barcelony go ! :D

0

1 jak i 2 koszyk bardzo mocne drużyny

0

Czyli już na nim nic nie zarobimy ?

0

Przydadzą się ;)

123

Jak Roberto odejdzie kosztem Paulinho to będzie strzał w stopę, kolano i w głowę

3

Kwalifikacje do LM ? Oni negocjują z Legią ?

1

a Tello albo Mathieu już zadebiutowali w swoich nowych klubach ?

1

Ok xD na takie upały się przyda :d

0

A co z Azpilicueta?

0

Ktoś jeszcze z Naszych zawodników nie zagra w finale ?

0

Pokaż GOMES w końcu na co Cię stać jak nie teraz to kiedy ???

2

WIELKI INIESTA !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To Gomes mówił ostatnio że jest połączeniem Iniesty i Rakiticia ?

0

Nie było ręki ? :d

0

Cillesen za MATS-a i taki skład pewnie wyjdzie ;)

3

Arsenal zawsze trafi na Nas albo na Bayern ;)

4

Takie nie związane z tym meczem ale Adriano z bramka dla Besiktasu :)

0

Dorzucić Douglas do transakcji to trochę zmniejsza cenę ;)

0

I teraz wychodzi kto tu jest "sezonowym kibicem".
Najważniejsze że powiększamy przewagę nad Atletico !

0

Nareszcie Cech pokonany przez Messiego :D

0

Oby zaczęli grać w drugiej połowie znacznie lepiej tak jak w ostatnich meczach ;)

0

Po 3 pkt. Panowie ! Oby bez kontuzji

0

Munir i Sergi Roberto jak narazie na bardzo duży +

1

To kogo chcecie już sprzedawać ? :D

1

Brawo ! Genialny rok zakończony w najlepszy możliwy sposób :) a co do realu niech wygrywają z ogóreczkami po 20:0 przynajmniej Beniteza zostawią, lepiej dla Nas :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?