0

I atletico ma jeszcze jeden zaległy mecz

0

@Murazorno tak nie wiedziałem że to twój kumpel i wiesz z pierwszej ręki że nie chce odchodzić a za mniejsza kasę próbowali wypchnąć piłkarzy np dr jonga

2

Czytam te komentarze większość same dzieci nie mające pojęcia o biznesie w obecnej sytuacji klubu nawet jak dadzą 100mln z tej niby klauzuli a piłkarz będzie chciał odejść to go puszczą bo po 1 klub potrzebuje gotówki jak ryba wody, po 2 z piłkarza który chce odejść nie będzie pożytku z niewolnika, a po 3 może chcieć odejść by zapewnić sobie lepsza przyszłość piłkarz to zawód każdy chce zarabiać i odnościc sukcesy a na te w obecnej formie klubu nie ma co obiektywni liczyć

1

Sprzedać komu kolwiek kto będzie chciał go kupić

5

Mniej gadania więcej czynów

0

@Greenalley w obecnej sytuacji i formie lewego to lepiej by się na nim nie wzorował

1

@Rejn gość powiedział to co widać i co potwierdza sam Lewandowski, jest na równi pochyłej gra coraz gorzej nic to widać gołym okiem i statystyki to potwierdzają mój humor nie ma nic do tego co raz więcej fanów piłki Barcy czy żenującej reprezentacji to widzi, wiek robi swoje może jest w dołku, może to chwilowe ale ten dołek trwa od września i nie widać poprawny w skuteczność trzeba otworzyć oczy i spojrzeć na rzeczywistość a nie jak ty potrzeć na plakaty lewego z zeszłego sezonu czy jeszcze w koszulce Bayern Monachium

11

Bardzo dobrze napisane wypunktował lewego bardzo trafnie

12

Zacznijmy od tego z w TVPis nie ma dziennikarzy tyko śmieciarze bez obrazy prawdziwych śmieciarzy bo ich praca jest szanowana

4

@HubertMlody jak każdy z TVPis

1

Żadna strata brak Alonso

17

Oby się szybko zaadoptował w zespole by mógł szybko to lewe stare drewno zmienić

1

@Sc00rwiel dokładnie ale tu lubią takie zapchaj dziury pisać byle pisać

10

Pozostanie na długo bo tego starego drewna nikt nie kupi, może uda się go wypożyczyć lub odejdzie za darmo....za porozumieniem

0

Tak czytam te komentarze że nie pasuje do stylu Barcy i ciężko się nie zgodzić tylko żaden piłkarz nie pasuje bo Barca gra teraz bez jakiegokolwiek stylu taka kopania podwórkowa więc ciężko oczekiwać by do nas pasował

1

Powiedzmy sobie szczerze Lewandowski jest bez formy gra gruz po co go szukać skoro sam nic nie wypracuje a jak dostanie dośrodkowanie to albo przyjmuję na 3razy albo piłka mu ucieka....

2

Nic dziwnego że woli PSG lub Chelsea po pierwsze lepsza kasa, po drugie Barca to drużyna grająca bez ambicji, stylu i nie widać narazie trendu by to miało się zmienić

1

Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem.... artykuł z dupy o gościu o którym nikt nie pamięta byle coś napisać ilość nie jakość

2

Ale jak to nie trzeba zmienić chipa????

0

@Maoao masz rację Barca też swoją głową się podkłada po Real grając piach.....

5

Dlatego każdy mecz nawet z ogórkami grał od dechy do dechy...... pierdoli coraz większe głupoty

12

Dajcie mu odpocząć zregenerować się po coś są rezerwowi bramkarze lepiej odpumeczścić jednen mecz niż pogłębić kontuzje i pauzować kilka meczy

0

Nie ważne z kim byle odpadli i przestali się kompromitować i wstyd przynosić

2

Ja pierdole mdli już od tematu że to wina trenera, dlaczego Hiszpania jest pierwsza w grupie bo każdy piłkarz chce grać każdy mecz , gryzie trawe, walczy i są wyniki a nie jak nasi kopacze, gavi to młody piłkarz który chce grać rozwijać się jedno zgrupowanie dwa mecze to kto ma grać a kto nie, jasne Barca mu płaci pensję ale też go nie oszczędzając taka kontuzja mogła się przytrafić też w meczu ligowym,LM ,czy treningu

9

Trzeba liczyć na to że jednak nie uda się im awansować

23

Jedyną ofiarą rasizmu w Hiszpanii jest vincjusz jedyny czarny który jest prześladowany

0

I bardzo dobrze stawiać na centrę sprowadzać Victora a nie jakiegoś pomocnika szarota na siłę jak tego drewnianego oriola

0

@Ronaldi bo w Barcelonie do znudzenia zmuszają do gry tiki taka wejść do bramki, posiadać piłkę na maxa stąd ograniczenia

0

Oczywiście nie ma czego się cieszyć ale przynajmniej przez dwa miesiące laliga będzie wolna od rasistowskich wyzwisk

1

Szkoda że nie przegrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?