krzak82
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@El dominatore widać po wypowiedzi efekty złego dotyku
0
@zabibarca uważaj bo pekniesz
3
Ja pierdole przerwa na reprezentację i brak tematów to w połowie sezonu wymyśla się teraz doniesienia transferowe aż dziw że to co piszą autorzy widzi jakiś redaktor i pozwala pisać o plotkach jak by to był piłkarski pudełek ????????
0
Dembele oby trafił się kupiec
0
@7black4 zanim się dostosuje w tym wieku do nowej drużyny do nowej ligi to grochy czasu upłynie i PESEL zacznie doskwierać
0
@Bisz dokładnie minie sezon zanim się odnajdzie w nowej drużynie nowej ludzie lata uciekną ale co tam jak nie którzy tu gadają że za "darmo" zapomnieli tylko o premii za podpisanie kontraktu i pensji
0
@Pablos99 nic nie jest za darmo kasa za podpisanie kontraktu, pensja a wiek rośnie
3
Po co nam kolejny stary zawodnik 32lata jak gundogan??? Czy Barca to dom spokojnej starości?
1
Jak pisałem że nowy kontrakt dla Roberto to strata kasy i blokowanie miejsca w składzie to byłem hejtowany że za mała kasę dobry grajek.... teraz sam Roberto broni moich tez ????????
1
Lepiej wygrać mając tylko 20-30% posiadania niż przegrywać mając ponad 70proc. Posiadanie jak to często miało miejsce wcześniej.
0
W normalnym klubie zrozumieli by że to błąd i anulowali
2
Przestań przepraszać weź się w garść wyjeb ze składu stare pudła bez perspektyw na przyszłość blokujące miejsce w kadrze jak Roberto, bousqets i Alba ich czas przeminął czas ich pożegnać i nawet nie wspominać o powrocie Messiego
0
I gdzie są ci wszyscy co mówią że to Dobrze że Sergio Roberto zostaje bo gra prawie za darmo? Tylko miejsce w składzie blokuje,to samo bousqets dla niego już tylko mls lub Arabia do pakietu z alba czas zrobić czystkę
25
Barca powinna oficjalnie usunąć go ze wszystkich fotografii, muzeum itp. to co teraz zrobił to wstyd i hańba
3
Messi już jest poza klubem i nie ma sensu by wracać a Alba i Serghio też powinni się pożegnać po tym sezonie
2
I bardzo dobrze jego czas przeminął
0
@Bogan problem jest że blokuj miejsce młodym którzy mogli by się rozwinąć a w obecnej sytuacji finansowej każda pensja jest problemem a ilość miejsc w kadrze jest ograniczona
0
@Danqoo no niestety
2
Ja pierdole ten klub się niczego nie uczy po co trzymać Roberto blokuje tyko miejsce i generuje koszty
0
@tbas super jednen średni mecz bo do super to brakuje,no lepiej dać grać komuś z rezerw, a podpisując kontrakt płacąc pensje blokujemy środki i to jeszcze bardziej utrudnia zakup nowego obrońcy...
2
@tbas jak darmowego skoro chce zarabiać więcej niż do tej pory? Darmowy to tyko że brak transferu ale on już jest równia pochyła
4
Odrzucił i super dziękujemy panu do czerwca droga wolna
2
Nawet w Polsce po miesiącu były by wyniki DNA a oni jeszcze nie mają porównania DNA?!?????
0
@Desperados21 tak nazwałem bo ciągnie kasę, blokuje miejsce w składzie a nic nie daje, brak mu klasy honoru xaviego, iniesty,pyuola czy nawet pique którzy potrafili odejść i udowodnić że klub jest ważniejsze od kasy i bycia na siłę w składzie
0
@Desperados21 i to że legenda tzn że może grać gówno, będziemy przegrywać a wszyscy będą bić brawo i udawać że nic się nie stało liczy się klub zwycięstwa w nie trzymanie słabego już piłkarz dlatego że zagrał 700meczy z czego ponad ostatni 50 to szrot, co z ciebie za kibic że liczy się zawodnik a nie dobro klubu
0
@Azi no i nie będzie Barca wygrywać jeśli będzie się trzymać legendę w składzie tylko dlatego że jest legendą i gra 700mecz , tylko że on już nie jest tym piłkarzem co kiedyś spadek jakości jest duży widoczny i trzeba wiedzieć kiedy samemu ze sceny zejść jak np, puyol, xavi czy pique albo liczyć na trenera który to zrobi, a tu bousqets bez wstydu a xavi kolega go promuje
0
Piękny wynik a teraz pora zejść ze sceny , grać tylko z ławki jak wynik meczu jest już pewny lub grać w meczach bez znaczenia do niczego się nie nadaje po za zwalnianiem tępa gry
5
Wchodzi bousqets i wszystko się sypie jak długo będą tolerować to gówno na boisku
0
Busqets w składzie znów mecz w dupę, wszystko będzie psuł i zwalniał, nie nadążał
0
Kolejny mecz z busqets w składzie gdzie grają gruz, kiedy tej kłodzie podziękują,zero rytmu, spowalnia grę...