0

@El dominatore widać po wypowiedzi efekty złego dotyku

0

@zabibarca uważaj bo pekniesz

3

Ja pierdole przerwa na reprezentację i brak tematów to w połowie sezonu wymyśla się teraz doniesienia transferowe aż dziw że to co piszą autorzy widzi jakiś redaktor i pozwala pisać o plotkach jak by to był piłkarski pudełek ????????

0

Dembele oby trafił się kupiec

0

@7black4 zanim się dostosuje w tym wieku do nowej drużyny do nowej ligi to grochy czasu upłynie i PESEL zacznie doskwierać

0

@Bisz dokładnie minie sezon zanim się odnajdzie w nowej drużynie nowej ludzie lata uciekną ale co tam jak nie którzy tu gadają że za "darmo" zapomnieli tylko o premii za podpisanie kontraktu i pensji

0

@Pablos99 nic nie jest za darmo kasa za podpisanie kontraktu, pensja a wiek rośnie

3

Po co nam kolejny stary zawodnik 32lata jak gundogan??? Czy Barca to dom spokojnej starości?

1

Jak pisałem że nowy kontrakt dla Roberto to strata kasy i blokowanie miejsca w składzie to byłem hejtowany że za mała kasę dobry grajek.... teraz sam Roberto broni moich tez ????????

1

Lepiej wygrać mając tylko 20-30% posiadania niż przegrywać mając ponad 70proc. Posiadanie jak to często miało miejsce wcześniej.

0

W normalnym klubie zrozumieli by że to błąd i anulowali

2

Przestań przepraszać weź się w garść wyjeb ze składu stare pudła bez perspektyw na przyszłość blokujące miejsce w kadrze jak Roberto, bousqets i Alba ich czas przeminął czas ich pożegnać i nawet nie wspominać o powrocie Messiego

0

I gdzie są ci wszyscy co mówią że to Dobrze że Sergio Roberto zostaje bo gra prawie za darmo? Tylko miejsce w składzie blokuje,to samo bousqets dla niego już tylko mls lub Arabia do pakietu z alba czas zrobić czystkę

25

Barca powinna oficjalnie usunąć go ze wszystkich fotografii, muzeum itp. to co teraz zrobił to wstyd i hańba

3

Messi już jest poza klubem i nie ma sensu by wracać a Alba i Serghio też powinni się pożegnać po tym sezonie

2

I bardzo dobrze jego czas przeminął

0

@Bogan problem jest że blokuj miejsce młodym którzy mogli by się rozwinąć a w obecnej sytuacji finansowej każda pensja jest problemem a ilość miejsc w kadrze jest ograniczona

0

@Danqoo no niestety

2

Ja pierdole ten klub się niczego nie uczy po co trzymać Roberto blokuje tyko miejsce i generuje koszty

0

@tbas super jednen średni mecz bo do super to brakuje,no lepiej dać grać komuś z rezerw, a podpisując kontrakt płacąc pensje blokujemy środki i to jeszcze bardziej utrudnia zakup nowego obrońcy...

2

@tbas jak darmowego skoro chce zarabiać więcej niż do tej pory? Darmowy to tyko że brak transferu ale on już jest równia pochyła

4

Odrzucił i super dziękujemy panu do czerwca droga wolna

2

Nawet w Polsce po miesiącu były by wyniki DNA a oni jeszcze nie mają porównania DNA?!?????

0

@Desperados21 tak nazwałem bo ciągnie kasę, blokuje miejsce w składzie a nic nie daje, brak mu klasy honoru xaviego, iniesty,pyuola czy nawet pique którzy potrafili odejść i udowodnić że klub jest ważniejsze od kasy i bycia na siłę w składzie

0

@Desperados21 i to że legenda tzn że może grać gówno, będziemy przegrywać a wszyscy będą bić brawo i udawać że nic się nie stało liczy się klub zwycięstwa w nie trzymanie słabego już piłkarz dlatego że zagrał 700meczy z czego ponad ostatni 50 to szrot, co z ciebie za kibic że liczy się zawodnik a nie dobro klubu

0

@Azi no i nie będzie Barca wygrywać jeśli będzie się trzymać legendę w składzie tylko dlatego że jest legendą i gra 700mecz , tylko że on już nie jest tym piłkarzem co kiedyś spadek jakości jest duży widoczny i trzeba wiedzieć kiedy samemu ze sceny zejść jak np, puyol, xavi czy pique albo liczyć na trenera który to zrobi, a tu bousqets bez wstydu a xavi kolega go promuje

0

Piękny wynik a teraz pora zejść ze sceny , grać tylko z ławki jak wynik meczu jest już pewny lub grać w meczach bez znaczenia do niczego się nie nadaje po za zwalnianiem tępa gry

5

Wchodzi bousqets i wszystko się sypie jak długo będą tolerować to gówno na boisku

0

Busqets w składzie znów mecz w dupę, wszystko będzie psuł i zwalniał, nie nadążał

0

Kolejny mecz z busqets w składzie gdzie grają gruz, kiedy tej kłodzie podziękują,zero rytmu, spowalnia grę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?