0

Skoro trenejro to zadaniowiec to wydaje mi się ze na MŚ do jednego meczu wyjdzie 1 zawodnik a na drugi mecz inny bo inne założenia itp

0

@OsamaDembele ja też nie

0

@OsamaDembele kocham cie

0

Jeahhhhhhhhhhhhhbhhhbbbhbbbb

0

Yeaaaaahhhhhhhhhhhhhh

1

@GeneralXavi Sa to świetr słowa lecz u Ziela mental bynajmniej w reprezentacji to problem

1

To jest Polska jak nie awaria świateł to zapaść murawy lub kosmici ladujący kocham ten kraj

0

Niech rozstawia auta obok stadionu

0

Kocham mój kraj xdddddddd

0

Krzynówek na drugą

0

Go go power rangers

0

Będzie 2 do zera stawiac altanki

0

Stawiam wirtualna kolejke

0

Krychowiak na ławce opatrznosc czuwa

0

@ShawnC xdddd to było dobre

0

Ok jak będziemy przegrywać to wchodzę z chlopakami

0

Boisko dywan rany julek

0

Dobra Szwedzi tylko proszę się ustawić w kolejce

0

@ObiektywnyKibic121 może im tam coś naprzeszkadza

0

Wydaje mi się jednak ze Zielu na 10 gra lepiej jak na skrzydle

0

Zielu chyba na skrzydle w reprezentacji gra pazdzierz czy się myle

0

Karniak w końcówce oo cos nowego

0

@Nefir no o to mo chodzi mogli by dać jakość reprezentacji

0

Szkoda ze Musiałowski i Zalewski nie są starsi

0

Polska myśl szkoleniowa to taki toporny angielski futbol z tym że w Anglii wyglądało to sto razy lepi

1

@GeneralXavi fakt ci nawet za Koemana nawet kondycji nie mieli

0

Ja nie wiem czego tych młodych reprezentantów uczą na treningach chyba biegać

0

No ale spójrzmy na taką Polskę Michniewicza

0

@OsamaDembele była fajna lekko 10 lat temu

0

@OsamaDembele tylko nie to xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?