0

a wszystko to przewidziales po 1 meczu sezonu :)

0

isco na niego bedzie mozna liczyc

0

z atletico

0

ja zadnej spinki nie szukam a ogladam na zmniejszonym okienku mnie nie jara ogladanie juz ligi hiszpanskiej

0

no rozklepali leszczy ale czym tu sie zachwycac

0

i jak zwykle po kazdym golu pilki sie nie oddaje przeciwnikowi tylko wykopuje na srodek :) cudowne bramki

0

obejrzalem te gole i co to maja byc jakies piekne bramki ?? pyk pyk pyk gdzie jakas glowa strzal z dystansu cokolwiek innego niz ciagle to samo pykanie z ogorami

0

przynajmniej sa emocje wmeczu realu a nie 6-0 do przerwy i nara

0

ale piekna akcja betisu !! 1-0!!

0

real dzis remis i sprawa tytulu rozstrzygnieta w tej lidze bedzie :)

0

przestan

0

alez emocjonujaca liga!

0

najelpsza w sensie ze hiszpanska ?? hehehehehhe

0

najbardziej emocjonujaca liga swiata rusza do boju !! 7-0 dla barcy 5-1 dla realu hehe

0

raczej barca nie wygra LM

0

z bayernem grali przeciez
a poza tym kaske trzeba zarabiac na pensje dla zawodnikow

0

mysle ze pierwszy bys piszczal po zakupie takiego skrzydlowego

0

powinni go oddac do milanu na miesiac wrocilby zmutowany z ich labo :D

0

faktycznie :D messi jako zydek :D

0

ale czadowa wiadomosc!!

0

troszke cie ponioslo no chyba ze uwazasz lige hiszpanska najlepsza w europie :)

0

oh musze uwazac zeby znowu bana nie dostac moze zaczne wypowiedzi od wreczania kwiatow

0

ciekawe czy te komenty sa na powaznie
zenada na maxa

0

0

a co maja na tym meczu klaskac bo z barceklona grac kibicku w kapciu jeden z drugim tak zwany januszu ??

0

super mecz buahahhahah

0

14 bramek w primera division to wspanialy sezon ?

0

ano mozna bo to dobry napastnik jest

0

troszke niepowaznie barcelona sie zachowala

0

rany co za wypociny w stylu wyborczej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?