kuba2014202
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a wszystko to przewidziales po 1 meczu sezonu :)
0
isco na niego bedzie mozna liczyc
0
z atletico
0
ja zadnej spinki nie szukam a ogladam na zmniejszonym okienku mnie nie jara ogladanie juz ligi hiszpanskiej
0
no rozklepali leszczy ale czym tu sie zachwycac
0
i jak zwykle po kazdym golu pilki sie nie oddaje przeciwnikowi tylko wykopuje na srodek :) cudowne bramki
0
obejrzalem te gole i co to maja byc jakies piekne bramki ?? pyk pyk pyk gdzie jakas glowa strzal z dystansu cokolwiek innego niz ciagle to samo pykanie z ogorami
0
przynajmniej sa emocje wmeczu realu a nie 6-0 do przerwy i nara
0
ale piekna akcja betisu !! 1-0!!
0
real dzis remis i sprawa tytulu rozstrzygnieta w tej lidze bedzie :)
0
przestan
0
alez emocjonujaca liga!
0
najelpsza w sensie ze hiszpanska ?? hehehehehhe
0
najbardziej emocjonujaca liga swiata rusza do boju !! 7-0 dla barcy 5-1 dla realu hehe
0
raczej barca nie wygra LM
0
z bayernem grali przeciez
a poza tym kaske trzeba zarabiac na pensje dla zawodnikow
0
mysle ze pierwszy bys piszczal po zakupie takiego skrzydlowego
0
powinni go oddac do milanu na miesiac wrocilby zmutowany z ich labo :D
0
faktycznie :D messi jako zydek :D
0
ale czadowa wiadomosc!!
0
troszke cie ponioslo no chyba ze uwazasz lige hiszpanska najlepsza w europie :)
0
oh musze uwazac zeby znowu bana nie dostac moze zaczne wypowiedzi od wreczania kwiatow
0
ciekawe czy te komenty sa na powaznie
zenada na maxa
0
0
a co maja na tym meczu klaskac bo z barceklona grac kibicku w kapciu jeden z drugim tak zwany januszu ??
0
super mecz buahahhahah
0
14 bramek w primera division to wspanialy sezon ?
0
ano mozna bo to dobry napastnik jest
0
troszke niepowaznie barcelona sie zachowala
0
rany co za wypociny w stylu wyborczej :D