28

Zobaczycie że jeszcze w srealu będzie grał w przyszłości

0

nie mam nic do alexisa ale dziwi mnie ze az tak na niego liczy trener zrozumial bym gdyby villa byl w zlej formie jak tak dalej pójdzie to sie do konca nie rozbuja tacy zawodnicy musza grac

0

milan jest mocniejszy o chelsea ale to polfinal tak samo jak my wiezymy w awans oni tez mogo i wrecz musza chcialbym abysmy w finale pokonali real choc z drugiej strony to wolalbym trafic na nich wczesniej dwumecz wydaje mi sie latwiejszy z nimi .... a kto wie moze nie awansuja bayern ma perspektywe finalu u siebie i beda walczyc ich ofensywa jest w formie a co do naszej obrony nie wydaje mi sie zeby bylo zle zdazaja sie bledy ale gdy tyle atakujesz latwo o jeden glupi blad rywale maja ich wiecej tylko ze my nie jestesmy skuteczni... pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?