0

Nie wyobrażam sobie życia bez Iniesty

8

Szczerze mówiąc jestem zakochany po uszy w Reusie... Nie mam zielonego pojęcia jaką formacją mogłaby zagrać Barca aby razem na boisku zagrali Reus, Neymar, Suarez i Messi.... Ale warto. Na prawdę warto... Nawet dostać grzywnę za to FPP... Trudno.. Jeśli Barca może pozwolić sobie na większe transfery (skoro teoretycznie kaska przechodzi z zimy i lata 2015) to trudno... Sprowadzać fajnych graczy. To jest akurat moment kiedy młodziaki typu Rafinha i Deulofeu, Halilović, Munir są za młodzi aby byli w pierwszej jedenastce, a starsi typu Xavi są już na wylocie z Barcy. Trzeba się zaopatrywać w graczy i powoli, powoli szukać alternatyw dla graczy pokroju Xaviego, Iniesty, a nawet czego się bardzo obawiam- Leosia.

0

W takim razie po co wracał z Evertonu? Roberto Martinez bardzo go lubił, stawiał na niego, miał miejsce w składzie... Chociaż może to i lepiej, bo oswoi się z Ligą... Sam nie wiem co o tym myśleć. Szczerze mówiąc bardzo się ucieszyłem, że wraca, a teraz...

1

Nie rozumiem. Jak można powiedzieć, że Neymar miał słaby sezon. Ja rozumiem, że druga POŁÓWKA sezonu była zła, był z resztą po kontuzji. Ale rok 2013 był SLABY??? Messi grał w cieniu Neymara, nawet można było się pośmiać, że komentatorzy cały czas na mecze Barcelony mówili ,,Neymar show''. Strzelił bramkę Atletico w pierwszym meczu Ligowym, strzelił JAKŻE WAŻNĄ BRAMKĘ, pierwszą bramkę w tamtym sezonie Realowi Madryt, potem dołożył do tego piękną asystę. Dryblował, grał w Barcelonie jak grał w Brazylii. Ludzie, on ma 22 lata niedawno skończone. 22 LATA! Potem miał kontuzję i już słabiej mu ta gra wychodziła, chociaż strzelenie bramki Atletico w 1/4 LM i wywalczenie karnego z Realem Madryt to też wcale nie było takie złe. Każdy pisze, że Bale miał świetny sezon, chociaż początek był BEZNADZIEJNY, jedynie końcówka mu wyszła. Odwrotnie z Neyem. Pierwsza połowa ZNAKOMITA, a druga słaba, przez kontuzję. Nie rozumiem o co wam chodzi. Transfery Barcelony? Rakitić ŚWIETNY TRANSFER ZA MAŁĄ KASĘ. Suarez? Niby ma problemy z głową, ale strzela bramki jak na zawołanie, z resztą po co wy się wypowiadacie, skoro BPL nie oglądaliście. To co robił w Liverpoolu to poezja. Drugi mecz Urugwaju na mundialu z ANGLIĄ 2 bramki na wagę złota. On robi różnicę wszędzie. A tak na marginesie, jeśli uważasz, że Atletico zrobiło lepsze transfery od Barcelony to pozdrowienia! :) Oddaliście Courtoisa, Diego Costę, a za niego przyszedł mierny drewniak Mandzukić. Jesteś żałosnym sezonowcem, który z Barcelony przeniósł się do Atletico. Pozdro ; )

17

Czekam na komentarze 12 latków, jak to oni by chcieli, aby on wrócił do Barcy. Rozumiem, że legenda, ale przykro mi, są już lepsi od niego, niech Barca da szansę młodszym, a nie będzie kisić się ze staruchami. Czas leci nie ubłagalnie, przykro mi.

2

Hummels to jeden z lepszych obrońców jak nie najlepszy Bundesligi. Czyściciel, po prostu niszczy w powietrzu. Ma świetnie warunki fizyczne. Na dodatek nie jest wcale taki stary. Hummels to jest kwintesencja tego, co potrzebuje Barca- wysokiego, dobrze grającego głową, barczystego obrońcy. Na dodatek prezentował świetną formę na mundialu. Jest wart tych 50 milionów :) A oni kupują Mathieu za 20m i jakiegoś Cuadrado, który jest im NIEPOTRZEBNY. Po co kupować skrzydłowego i robić z niego obrońcę, skoro mamy Pedro. Zamiast Mathieu i Cuadrado, dać ofertę BvB 45 milionów za tego Hummelsa, a problem z obroną byśmy mieli ROZWIĄZANY. Ale NIE! Oni kupują dziadka który pogra 1, 2 sezony i odejdzie za darmo. Tak samo z Alvesem. Poczekają aż kontrakt mu wygaśnie i oddadzą go za zero, tak jak teraz można za niego z dyszkę wyciągnąć. To jest parodia.

4

Ludzie!!! Ja kocham Barcę tak samo jak Wy. Ale otwórzcie oczy. Mathieu ma 30 lat (31 kończy w październiku). W ogóle to jest ŚMIESZNE. A co robi Real? Kupuje dwóch najlepszych zawodników mundialu za w miarę śmieszne pieniądze (szczególnie Kroos) i teraz sprzedaje di Marię za 50/60 milionów. To są interesy. A my oddaliśmy Sancheza i Fabregasa za MARNE PIENIĄDZE. Załosne

0

Obiektywnie patrząc, bardzo, bardzo zła forma Barcelony wpłynie na słabą formę reprezentacji Hiszpanii. Jeśli Messi wróci do formy, a Ney będzie grał w Brazylii jak ma w zwyczaju, to Brazylia/Argentyna może być mistrzem. Będzie bardzo, ale to bardzo ciekawy mundial. :)

0

Thiago Silva pogra sobie jeszcze 2 lata i co? Barca zrobi taki interes jak na Villi? Kupiła za 36 < coś koło tego > milionów Euro i sprzeda za 6? Najlepszym rozwiązaniem byłby młody, WYSOKI, silny, SZCZEGÓLNIE dobry do starć w powietrzu.
Powiedziałeś, że najelpiej Rooneya. O tóż nie :) . Napastników mamy wystarczająco. Alexis wypad na ławke, obok tronu Messiego usiądzie Neymar - czołowy reprezentant Brazylii. Pedro... Jeden gorszy sezon i od razu mówisz o nim naku**iatorek? Ciekawe jak o nim mówiłeś gdy było słynne MVP.
Akurat w kwestii bramkarza, mogę zgodzić się, że potrzebujemy nowego, ALE PO CO DO JASNEJ SPRZEDAWAĆ VALDESA, JAK NIE MAMY DOBREGO W MIARE PEWNEGO BRAMKARZA, JAKIM OD BIEDY MOŻNA UZNĄC VALDESA?... Jak już mu sie kontrakt skończy wtedy trzeba o kimś nowym pomyśleć < może na przykład Pepe Reina wychowanek Barcelony?
Ta twoja złota myśl, wcale taka złota nie jest.

0

Jeden gorszy sezon niczego nie oznacza. Messi ma około 26 lat. To jest POCZĄTEK!

0

Przed przerwą 3-0 dla barcy must have. Inaczej bedzie ciezko...

0

Po trzech latach nie można naszego cyklu nazwać końcem. Można go tylko nazwać początkiem. Dla FCB nie ma rzeczy niemożliwych. Vamos! Veb! Visca Catalouna!

0

Head and Shoulders wygryzł Valdesa? Niesłychane..

0

Panie redaktorze, co pan powie, jak Barcelona wygra 5-0 na Camp Nou ???

0

Ja tak jeszcze wierzę. Camp Nou to tak niesamowity stadion dla FcB że wszystko jest możliwe. Nie traćmy nadzieji i co najważniejsze - niech 11-stka barcy niej nie straci.

0

Trzeba wierzyć, kibicować i się cieszyć. VeB

0

Sami sobie nie umieją poradzić. Barcelona vs pozostałe kluby świata , Barcelona Win!

0

Ogromny szacunek dla Valdesa, ale moim zdaniem to wszystko było nienajpewniejsze, oczywiście zgoda, że w II połowie uratował Hiszpanię nie raz i to nie w brzydkim stylu, lecz moim zdaniem nie można go nazwać najlepszym bramkarzem na świecie. Ja jestem kibicem Barcy i to od wielu lat, lecz uczciwie przyznaje, że najlepszym bramkarzem jest Iker Cassilas.

Pozdrawiam

0

Z taką formą jak mieliśmy z meczem z Milanem wygramy z każdym. Bez wyjątku, nawet z ufoludkami z innej planety :D Barcelona to obecna najlepsza drużyna świata i w historii piłki nożnej. Fakty.

0

@Astad
Jeśli Bayern zagra z Barcą otwartą piłkę i będzie grał ofensywnie to wygraną mamy w kieszeni. Dlaczego? Bardzo proste wytłumaczenie - pare lat temu real zagrał tak z nami. Obecnie każda drużyna która nie będzie się bronić, będzie sama tworzyła akcję jest z Barceloną skazana na porażkę. Tak już po prostu jest, nie ma innej opcji.

0

Oczywiście Barca wygrała - jak mogło być inaczej ;D. W każdym razie ja uważam: najlepszy zawodnik meczu to David Villa. Potrzebowaliśmy klasycznego środkowego napastnika - wiem, wiem Messi to Messi bez konkurencyjny najlepszy zawodnik świata, lecz Villa ściągnął na siebie krycie paru obrońców- wszyscy wiemy że środkowy napsatnik nie może zostać bez krycia i to jaki napastnik! Dla mnie jest bohaterem meczu choćby z jednego błahego powodu - odciążył Messiego, dał mu większe pole manewru i mieliśmy tego skutki już w 5 minucie ! VeB!!! MVP!

0

dawid22d

Ty jakiś nienormalny? Ty mi piszesz że krysia grała o niebo lepiej niż od messiego? Okay, messi spacerował po boisku, ale błąd obrońców realu (podstawowych) wykorzystał natychmiast i strzelił gola twojemu ukochanemu realowi. Przyznaje, real grał troche lepiej od barcelony, lecz był w pełnym składzie. A w barcelonie nie było : puyola, pigue, sergio, pedro, no i oczywiście najważniejszego z braków XAVIEGO. A twój real z takimi brakami w 11 zdołał tylko zremisować. Beznzema był beznadziejny i nic nie wykorzystał z wielu wielu wyłożonych mu piłek. Skoro krysia grała ,,o niebo lepiej od messiego'' to dlaczego nic nie strzeliła? messi sam wypracował sobie gola. Staty może i real ma lepsze, ale sam sobie odpowiedz na to pytanie: co będzie jak barca zagra w środe pełnym składem i wszyscy lepiej sie zgrają, bo w niedziele messi z alvesem kilka dni przed tamtym meczem wrócili z plaży. Zobaczymy.

Pozdrawiam i zastanów się.

P.S

Ja tu niczego nie przewiduje i nie gdybam nad wynikiem. Czytaj ze zrozumieniem.

Z poważaniem kubekjurek :D

0

to były testy sprawdzające piłkarzy takich jak dos santos, thiago no i pewnie taktyka zmieniona. Gdyby chcieli im dokopać to by wystawili messiego, xaviego pigue i normalna taktyka 4-3-3 więc nie ma co płakać w najważniejszym meczu dowaliliśmy veneddcie

0

Dostaliby baty.

0

Śmiesznie by było gdyby Barcelona wystawiła całą drużyne z wszytkimi zawodnikami grającą w 1 jedenastce. :D

0

Śmiesznie by było gdyby Barcelona wystawiła całą drużyne z wszytkimi zawodnikami grającą w 1 jedenastce. :D

0

ja to skomentuje tak :

Visca el Barca Visca Catalounia.

0

Szkoda że messi nie jest tak doceniany:( gdyby messi nie zagrał z kostaryką to argentyna nie wyszła by z grupy bo tylko messi wypracowuje im akcje a higuain i spółka z realu nie stworzyli by nawet takiej jednej akcji.grondona dobrze mówi : nie messi nie zagra już dla argentyny. ich kibice mają nierówno pod sufitem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?