Nie zgodzę się. Oczywiście gdyby Real stracił punkty to Barca miałaby zapas. Lecz nawet jeśli Real wygra z Sevillą to jeszcze mają trudne mecze z Valencią (u siebie) i Espanyol (na wyjeździe) ;)
Według mnie w półfinale zagramy z Juventusem, a w finale pokonamy Bayern. Gdy uda im się wygrać z tymi dwiema drużynami,będzie mozna powiedzieć ze pokonaliśmy w tym sezonie zwyciezców 5 najlepszych lig Europy zeszłego sezonu:
2
tak. :)
0
Źródło?
0
W sumie to 33,333....i w ch*j trójek.
1
I jeszcze pieniądze trzepie :D
1
Według mnie najlepsza trójka świata wygląda następująco:
1.Messi
2.Suarez
3.Neymar
4
A tego nie powiedział Alba?
0
Chyba Cypru ;) APOEL to mistrz Cypru
0
Tak. 4 punkty przewagi ;)
0
Lewy chyba tez..
0
Verma został powołany tylko dlatego,że Mathieu nie może grać. Pewnie nie zagra, chyba że dwóch naszych obrońców dostanie kontuzji (odpukać) ;)
3
Tak :D.
0
3 min.
1
Vermaelen nie gra od meczu Belgia-Rosja (MŚ) ;)
1
Serio? polecam zobaczyć filmik z nową konkurencją w "TURBOKOZAKU" :D https://www.facebook.com/hashtag/rekordswiata?source=feed_text&story_id=822581557791214
0
Gdyby to miało jakieś znaczenie to złotą piłkę za 2014r. miałby teraz Messi ;)
0
Eh. Jeżeli Espanyol im "odpuści" tylko dlatego ze nie chce żeby Barca wygrała ligę ,to Atletico powinno zrobić to samo. :) nie mam nic przeciwko
0
Nie zgodzę się. Oczywiście gdyby Real stracił punkty to Barca miałaby zapas. Lecz nawet jeśli Real wygra z Sevillą to jeszcze mają trudne mecze z Valencią (u siebie) i Espanyol (na wyjeździe) ;)
0
No to chociaż wiemy kto będzie kibicować Barcy w finale CdR.
2
haha. nie zapominaj o grupie ;)
5.Mistrz Cypru-Apoel
6.Mistrz Holandii-Ajax
0
Ej w meczu Bayern-Borussia może być dogrywka? Bo ja nie orientuje się w niemieckich pucharach.
8
Juz wyobrażam sobie jak to musiał Hudson przeżywać. Co parę minut DŻINIES! DŻINIES!...:)
0
6:1 ;) Messi strzeli ze 4....fantazjaaaa
1
Pamiętam mecz z Espaniolem na wyjeździe w zeszłym sezonie i ten karny z d*py. :D Ale nawet takie zwycięstwo bym zaakceptował :)
0
I to pamiętne spojrzenie Busquetsa w meczu z nimi ;)
0
tak było. Z tego co pamiętam to chyba w ćwierćfinale nas wyeliminował,ale na 100% nie wiem.
0
w 2010r Inter . taki mi się wydaje ;)
7
Według mnie w półfinale zagramy z Juventusem, a w finale pokonamy Bayern. Gdy uda im się wygrać z tymi dwiema drużynami,będzie mozna powiedzieć ze pokonaliśmy w tym sezonie zwyciezców 5 najlepszych lig Europy zeszłego sezonu:
Atletico-Hiszpania
Man.City- Anglia
PSG-Francja
Juventus-Włochy
Bayern-Niemcy
0
Patrząc na obecną grę Cesca, wydaje mi się, że nie dawałbym nam więcej niż Rakitić czy Xavi. :) pozdrawiam
1
Bezpośrednio w meczu z Realem na Santiago Bernabeu ;)
0
Pique ma te same problemy co Balotelli ;)
Pozdro dla kumatych :)