2

tak. :)

0

Źródło?

0

W sumie to 33,333....i w ch*j trójek.

1

I jeszcze pieniądze trzepie :D

1

Według mnie najlepsza trójka świata wygląda następująco:
1.Messi
2.Suarez
3.Neymar

4

A tego nie powiedział Alba?

0

Chyba Cypru ;) APOEL to mistrz Cypru

0

Tak. 4 punkty przewagi ;)

0

Lewy chyba tez..

0

Verma został powołany tylko dlatego,że Mathieu nie może grać. Pewnie nie zagra, chyba że dwóch naszych obrońców dostanie kontuzji (odpukać) ;)

3

Tak :D.

0

3 min.

1

Vermaelen nie gra od meczu Belgia-Rosja (MŚ) ;)

1

Serio? polecam zobaczyć filmik z nową konkurencją w "TURBOKOZAKU" :D https://www.facebook.com/hashtag/rekordswiata?source=feed_text&story_id=822581557791214

0

Gdyby to miało jakieś znaczenie to złotą piłkę za 2014r. miałby teraz Messi ;)

0

Eh. Jeżeli Espanyol im "odpuści" tylko dlatego ze nie chce żeby Barca wygrała ligę ,to Atletico powinno zrobić to samo. :) nie mam nic przeciwko

0

Nie zgodzę się. Oczywiście gdyby Real stracił punkty to Barca miałaby zapas. Lecz nawet jeśli Real wygra z Sevillą to jeszcze mają trudne mecze z Valencią (u siebie) i Espanyol (na wyjeździe) ;)

0

No to chociaż wiemy kto będzie kibicować Barcy w finale CdR.

2

haha. nie zapominaj o grupie ;)
5.Mistrz Cypru-Apoel
6.Mistrz Holandii-Ajax

0

Ej w meczu Bayern-Borussia może być dogrywka? Bo ja nie orientuje się w niemieckich pucharach.

8

Juz wyobrażam sobie jak to musiał Hudson przeżywać. Co parę minut DŻINIES! DŻINIES!...:)

0

6:1 ;) Messi strzeli ze 4....fantazjaaaa

1

Pamiętam mecz z Espaniolem na wyjeździe w zeszłym sezonie i ten karny z d*py. :D Ale nawet takie zwycięstwo bym zaakceptował :)

0

I to pamiętne spojrzenie Busquetsa w meczu z nimi ;)

0

tak było. Z tego co pamiętam to chyba w ćwierćfinale nas wyeliminował,ale na 100% nie wiem.

0

w 2010r Inter . taki mi się wydaje ;)

7

Według mnie w półfinale zagramy z Juventusem, a w finale pokonamy Bayern. Gdy uda im się wygrać z tymi dwiema drużynami,będzie mozna powiedzieć ze pokonaliśmy w tym sezonie zwyciezców 5 najlepszych lig Europy zeszłego sezonu:

Atletico-Hiszpania

Man.City- Anglia

PSG-Francja

Juventus-Włochy

Bayern-Niemcy

0

Patrząc na obecną grę Cesca, wydaje mi się, że nie dawałbym nam więcej niż Rakitić czy Xavi. :) pozdrawiam

1

Bezpośrednio w meczu z Realem na Santiago Bernabeu ;)

0

Pique ma te same problemy co Balotelli ;)
Pozdro dla kumatych :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?