0

jak to czytałem... łza z oka popłynęła... wielki szacunek dla Andresam jest nie tylko wielkim piłkarzem ale przede wszystkim wielki człowiekiem.

0

najlepszym rozwiązaniem jest Fernando Musulera :)

0

Villa jest obecnie wart ok 16mln a nie 5 -,- totalna porażka. Powinni mu dać szanse w tym sezonie jeszcze a nie sprzedawać...

0

wg mnie najlepszą opcją byłby Fernando Muslera

0

wszyscy zatęsknia za Valdesem. Święte słowa!!! wg mnie to będzie największa strata... zgodze się z IceMan'em że najlepszym kandydatem by zastąpić VV będzie Fernando Musulera

0

Villa musi zostać czasami doświadczony zawodnik sie przydaje a pozatym David nie wrócił do swojej dobrej formy :] a jak już wruci to bd to najlepszy napastnik o jakim można by pomażyć :]

0

wg mnie neymar to bardzo dobry zawodnik ale moim mażeniem było by zobaczyć suareza z live w koszulce blaugrany

0

nwm jak wy ale ja bym chciał zobaczyć Davida Ville od 1st. min :]

0

David Villa jeszcze pokaże że jego miejsce jest w pierwszym składzie! a nie na ławce..

0

wg mnie Villa to jeden z najlepszych napastników świata, potrafi strzelić gola z niczego, dziwie sie że tak żadko stawiają na tej klasy piłkarza. Alexisa nwm po co trzymają w barcy on powinien odej już w zimowym okienku. David Villa to ten piłkarz który uratuje nam jeszcze du*pe (sorry za słownictwo) strzeli tego gola na awans do finału pucharu króla czy do ćwierć finału ligi mistrzwów ... Villa the best !!!

0

jak Villa nie wyjdzie w pierwszym składzie to sie zastrzele !

0

Villa Messi Neymar :] ciekawy atak będzie

0

na N to na którym kanale ?

0

złotego buta i złotą piłeke zapomnialeś dodać ;)

0

finał barca - marylia xD

0

Abi jesteśmy z tobą !!!

0

FCBFOREVER ale dlaczego mają się poddawac,.... nigdy nie jest za pozno a poddają sie słabeusze!

0

zobaczymy co pokaza :)... ja bym do pireszej 11 dal bym alvisa zamiast mascherano...

0

fajny gest :):):)

0

Villa musi zagrać, wkoncu jego strzalow najbardziej nielubi Iker jak stwierdzil gdy byl w Japoni albo w Chinach

0

messi wygra ale w tym roku moglby villa albo fabregas. ronaldo z gory wiem ze nie ma szans ale mi sie wydaje ze villa zdobedzie :)

0

zgadzam sie z toa janku, napewno jakies 5-0

0

conajmniej 20 albo 21 nie wczesniej

0

Villa zamiast Pedro powinie byc

0

biedny messi

0

link do prezentacji by sie przydal najlepiej na zywo ;)

0

fajny mieli wypoczynek :)

0

messi najlepszy jest !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?