kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Fasolka po bretońsku na pewno nas rozgrzeje w ten zimny dzień. Smacznego
@kamyk_23 @Shadow23FCB @MesQueUnClub_87 @Seneka @mrboom @Kessie @Nazio87 @Stinger_ @dmcteam @bezalkoholowy
1
@Stinger_ przynajmniej w czymś są pierwsi
5
Już trzy zmiany w Hiszpanii, a Pedri wciąż na boisku. Chryste Panie
1
W Szwecji ponure nastroje po tym co odwaliła tamtejsza pierwsza reprezentacja oraz młodzieżówka
5
Portugalia już w d**** w 9 minucie
2
Również dla @Safrani
9
Z cyklu "kiedyś to były czasy"
@kamyk_23 @Shadow23FCB @MesQueUnClub_87 @Seneka @mrboom @Kessie @Nazio87 @Stinger_ @dmcteam @bezalkoholowy
0
To ci siostrzeńcy wuja Brzęczka rozrabiają w Szwecji!
1
Siostrzeńcy wuja Brzęczka wychodzą na prowadzenie!
2
Siostrzeńcy wuja Brzęczka gotowi na starcie ze Szwedami
6
Najlepsze życzenia dla wszystkich nauczycieli, w szczególności by mieli dobry kontakt z uczniami
@Arkon @LucaMancini @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @DarkShen @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 @Konradowskyy oraz inne osoby zainteresowane
8
47 lat temu, w Poznaniu przy ul. Głogowskiej, otwarto pierwszy w Polsce "sklep nocny"
@Arkon @LucaMancini @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @DarkShen @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 @Konradowskyy oraz inne osoby zainteresowane
Jeszcze bym kogoś odznaczył, ale użytkownik jest na banicji ;)
5
@Kgorecki2500 @July_6_BcN bardzo lubi pomidorówkę :)
28
27 lat temu Telewizja Polsat rozpoczęła emisję serialu komediowego "Miodowe lata"
@Arkon @LucaMancini @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @DarkShen @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 @Konradowskyy oraz inne osoby zainteresowane
4
Dušan Kuciak będzie budował statki ;)
30
Z cyklu "kiedyś to były czasy"
@kamyk_23 @Shadow23FCB @MesQueUnClub_87 @Seneka @mrboom @Kessie @Nazio87 @Stinger_ @dmcteam @bezalkoholowy
1
@Hosh ale nie zostałem wcześniej skazany
1
@Kgorecki2500 ja to nie pierwszy raz to wstawiam
21
Dzisiaj obchodzimy Dzień Bez Stanika
https://x.com/lata8290/status/1977669148038852898
@Arkon @LucaMancini @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @DarkShen @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 @Konradowskyy oraz inne osoby zainteresowane
4
Wódz przemówił ;)
8
Urbanki ponownie łapią trzy punkty i nie odpuszczają w walce o amerykański mundial!
1
Seba, gol i asysta. Na razie MVP spotkania
0
Super, super, super!
0
@FcPortoFan1999 oby się nie skończyło jak Legia grała kiedyś z Vetrą
0
Brawo, brawo, brawo!
1
Zagrycha na mecz przygotowana, teraz tylko pozostaje liczyć na korzystny wynik dla "biało-czerwonych"
1
Żeby tylko z Ewką nie spełnił się najczarniejszy scenariusz. Życzę jej jak najwięcej zdrowia!
1
@Arkon Same Oscarowe perełki. Jeżeli chodzi o polskie to: Kroll, Ida, Barwy ochronne. Zaskoczyłem?
3
@Arkon Proszę, filmy: Forrest Gump, Lot nad kukułczym gniazdem, Milczenie owiec
Z serialami to będzie problem, bo nie za bardzo oglądam
0
@directedbyfcb Kozłowski słabo wypadł w sparingu. Tutaj musi wyjść "once de gala"