7

Fasolka po bretońsku na pewno nas rozgrzeje w ten zimny dzień. Smacznego


@kamyk_23 @Shadow23FCB @MesQueUnClub_87 @Seneka @mrboom @Kessie @Nazio87 @Stinger_ @dmcteam @bezalkoholowy

1

@Stinger_ przynajmniej w czymś są pierwsi

5

Już trzy zmiany w Hiszpanii, a Pedri wciąż na boisku. Chryste Panie

1

W Szwecji ponure nastroje po tym co odwaliła tamtejsza pierwsza reprezentacja oraz młodzieżówka

5

Portugalia już w d**** w 9 minucie

2

Również dla @Safrani

9

Z cyklu "kiedyś to były czasy"


@kamyk_23 @Shadow23FCB @MesQueUnClub_87 @Seneka @mrboom @Kessie @Nazio87 @Stinger_ @dmcteam @bezalkoholowy

0

To ci siostrzeńcy wuja Brzęczka rozrabiają w Szwecji!

1

Siostrzeńcy wuja Brzęczka wychodzą na prowadzenie!

2

Siostrzeńcy wuja Brzęczka gotowi na starcie ze Szwedami


6

Najlepsze życzenia dla wszystkich nauczycieli, w szczególności by mieli dobry kontakt z uczniami


@Arkon @LucaMancini @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @DarkShen @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 @Konradowskyy oraz inne osoby zainteresowane

8

47 lat temu, w Poznaniu przy ul. Głogowskiej, otwarto pierwszy w Polsce "sklep nocny"


@Arkon @LucaMancini @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @DarkShen @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 @Konradowskyy oraz inne osoby zainteresowane

Jeszcze bym kogoś odznaczył, ale użytkownik jest na banicji ;)

5

@Kgorecki2500 @July_6_BcN bardzo lubi pomidorówkę :)

28

27 lat temu Telewizja Polsat rozpoczęła emisję serialu komediowego "Miodowe lata"


@Arkon @LucaMancini @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @DarkShen @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 @Konradowskyy oraz inne osoby zainteresowane

4

Dušan Kuciak będzie budował statki ;)


30

Z cyklu "kiedyś to były czasy"


@kamyk_23 @Shadow23FCB @MesQueUnClub_87 @Seneka @mrboom @Kessie @Nazio87 @Stinger_ @dmcteam @bezalkoholowy

1

@Hosh ale nie zostałem wcześniej skazany

1

@Kgorecki2500 ja to nie pierwszy raz to wstawiam

21

4

Wódz przemówił ;)


8

Urbanki ponownie łapią trzy punkty i nie odpuszczają w walce o amerykański mundial!

1

Seba, gol i asysta. Na razie MVP spotkania

0

Super, super, super!

0

@FcPortoFan1999 oby się nie skończyło jak Legia grała kiedyś z Vetrą

0

Brawo, brawo, brawo!

1

Zagrycha na mecz przygotowana, teraz tylko pozostaje liczyć na korzystny wynik dla "biało-czerwonych"


1

Żeby tylko z Ewką nie spełnił się najczarniejszy scenariusz. Życzę jej jak najwięcej zdrowia!

1

@Arkon Same Oscarowe perełki. Jeżeli chodzi o polskie to: Kroll, Ida, Barwy ochronne. Zaskoczyłem?

3

@Arkon Proszę, filmy: Forrest Gump, Lot nad kukułczym gniazdem, Milczenie owiec
Z serialami to będzie problem, bo nie za bardzo oglądam

0

@directedbyfcb Kozłowski słabo wypadł w sparingu. Tutaj musi wyjść "once de gala"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?