9

Chwilowo poprawia to nastrój ;) show must go on! Będziemy walczyć!

0

To naturalne, że mylą się raz na naszą korzyść raz na niekorzyść...o jakiej hipokryzji mowa, komentuje te konkretna sytuacje po prostu! Najważniejszy wynik :)

4

Masakra jak można ewidentnego karnego nie podyktowac!!!! Brak słów na to sędziowanie. ..

0

Chyba nie do końca mnie zrozumiałes. Po pierwsze niie pochwalam, ale rozumiem irytację kibiców. Po drugie jeśli chodzi o trenera tez jestem zdania, że za wcześnie na przekreslanie i mieszanie go z błotem (wiele moich wcześniejszych komentarzy na to wskazuje). Za Barca jestem i będę całe życie i absolutnie nie dam się porównać do pseudokibiców ;) Madryt mnie nie interesuje, ich zachowania tym bardziej..pozdr

2

Pewnie, że nie pomogą, piszę tylko, że mają uzasadnienie, tym sposobem są zrozumiałe. Kibice najczęściej tak wyrzucają frustrację.

0

A ja uważam, że gwizdy w kierunku Andre są uzasadnione niestety. Cierpliwość ma swoje granice, emocje każdego rozwalaja, wiec ludzie dają im upust. Facet nie gra nic spektakularnego, notuje mnóstwo strat, niedokladnych podań, kiedy ma piłkę od razu pojawia się nerwowość u kibica, nie ma się poczucia, że on wie co ma dalej zrobić. Dla mnie mega słaby transfer...ale w drużynę wierze i kibicuje do końca, jak zawsze!

0

Pep Guardiola. Sztuka zwyciężania. Warto przeczytać. A jaka juz masz za sobą?

3

Mądrze i dojrzałe gość gada!

4

Pep jest naprawdę niesamowitym człowiekiem. Po ostatniej lekturze na jego temat mam 100% pewności, że to człowiek z klasą, empatyczny, ale też konkretny i bardzo inteligentny. Jak zawsze wierze w naszą drużynę!!! Barca!!!

1

I znowu ta sama historia...trener juz mieszany z błotem. Fakt - grali tragicznie, ale komentarze ludzi potrafią w jednej chwili zmieniać się skrajnie, dziennikarze lubią komentować w sposób wyolbrzymiony, mają prawo wyprowadzić faceta z równowagi. Nie dziwie się szczerze mówiąc jego reakcji. Szczególnie ze wine bierze na siebie, głupi nie jest.

0

Było dramatycznie co tu dużo gadać...nie sądzę, że się uda odwrócić ten wynik :( nie do poznania był nasz team dziś, wręcz szokująca niemoc. MeGa żal...ale trzeba powstać i zachować twarz..

0

Ciekawie się porobiło, ciekawie i zaskakująco. Tak czy siak pełna mobilizacja i do dzieła w finale!! Trzeba porządzic i nie pozostawić wątpliwości ;)

7

I tym trzeba żyć i cieszyć się, a nie szukać tego co było złe... grunt to awans do finału! Przy okazji kosmiczny strzał Messiego z wolnego

0

FINAŁ jest tu pojęciem kluczowym! Każdy mecz rządzi się swoimi prawami, wiadomo bylo, że łatwo nie będzie. Sędziowie po raz kolejny - dramat!!! Ale uważam, ze mając finał trzeba się po prostu cieszyć!

0

Tak jak miało się stać - porzadzili i awans jest! Bezapelacyjnie Messi, Suarez i Neymar- skład absolutny. Sędzia, który nie uznaje poprawnego gola - żenada. Wręcz niewiarygodne...przebudzenie jest i tego się trzymajmy ;)

0

Myślę, że nerwy miał maksymalne jak widział wokół tylu z Realu..stąd ta wypowiedź. Ja uważam, że dobrze, że nasi nie pojechali.

0

Historia lubi się powtarzać. Kolejny trener, kolejny kryzys, czas "bez pomyslu" na grę. Faktycznie będąc trenerem Barcy nie ma możliwości włączenia guzika off czy pause, dlatego też jak każdy człowiek Enrique jest w dołku. Brak mu polotu, brak entuzjazmu i pewnie pomysłu. Denerwuje mnie jednak tak szybkie i konkretne ocenianie i krytykowanie. Wierzę, że drużyna się podniesie i sezonu nie odda. Cały artykuł napisany świetnym stylem :)

0

Dobra decyzja! Trzeba działać w obliczu tego co ostatnio. .

0

Sędziowanie znowu żenujące, ale nasza gra niestety też nie najlepsza..ucieka mistrzostwo, choć trzeba wierzyć, to jednak coraz ciężej te wiarę wykrzesać. .mega żal :(

1

Ukarany?? Przecież powiedział prawdę i to jeszcze w kulturalny sposób ;) !!!

0

Pozostaje porządzic na CN za tydzień...powinni wbić na remis. Byłoby spokojniej. .

2

Dramatyczne decyzje sędziego! !! Aż odechciewa się oglądać! Wynik niestety nie poprawia nastroju...ale tak jak piszecie, trzeba choć jednego wcisnąć, ochłonąć i u siebie porządzic;)

1

No a jak prawdziwy kibic ma nie wierzyć! ! Oczywiście, że damy rade!

0

Messi król!!! Oczom człowiek nie wierzył! !

0

I oby Leo też pozostał. Taki jest przecież dream team!!!

0

Owszem jest walka ale i kupa szczęścia..czego nam brakuje zbyt często. Ale ta ich postawa, przepychanki, mina zizu nie do zniesienia!!

0

No takiego obrotu sprawy nie lubię najbardziej!! Ostatnie minuty...rzeczywiście pozostaje pocieszenie, że Iniesta wraca w dobrej formie. Mecz, a szczególnie 2.połowa wyglądała juz o niebo lepiej niż ostatnie słabe występy Barcy. Będzie dobrze, przecież tamci muszą złapać zadyszkę na jakimś etapie.

0

Nie jest dobrze, to trzeba otwarcie powiedzieć. Gramy źle, bez pomysłu, za wolno to fakt. Ale słuchajcie właśnie teraz trzeba by wierzyć i przetrwać te beznadziejne mecze z głową podniesiona do góry. Krytykowanie trenera, wyzwanie i wszelkie tego typu komentarze są słabe i świadczą raczej o kibicowaniu pozornym - tylko w chwilach sławy. ..

0

A mecz z Malaga widzialam jak zresztą każdy mecz Barcy, faktycznie ciężko się na to patrzylo i wniosków całą masą. .

1

Brawa są dla Messiego. A mój komentarz dotyczący tego co my zrobimy bez niego właśnie ma w sobie to o czym piszesz - uzależnienie od mistrza, które wręcz przeraża. Wstyd za postawę pomocników, zgadzam się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?