0

messi91 na wp.pl pisza naprawde duzo ciekaeych rzeczy

0

czak wg mnie powinno to wygladac tak Valdesz-Alvesz Montoya Tello-Dongou Kczawi Injesta Fabregas-Nejmar Messi Sanczes. Co powiesz na takie ,,ostawienie"??

0

Victor-Alves Pique Masche Adriano-Fabs Song Iniesta-Pedro Alexis Tello. Tak bym to widzial. Ciekawy jestem jak poradzil by sobie Alexis na srodku ataku. Jest dosc szybki silny, ma tam jakies wykonczenie. Moglby sobie poradzic.

0

Zawsze podobala mi sie gra Yaya. Wg mnie jest lepszy od Busiego. Dobry w deff a i w ataku niezly. Nie bal sie uderzyc z dystansu jak reszta zespolu, dobre prosropadle podania, wejscia w pole karne i wiele wiecej ofensywnych atutow. Busi tego nie ma.

0

CalkiemInnaKwestia ty to pewnie z polskiego zawsze 2 miales. Przypadek??? Nie ,,sondze".

0

na*

0

Bardzo podobala mi sie decyzja o zdjeciu Leo. WG mnie w rewanzu powinni zagrac Adriano i Song, oraz Fabs w pomocy. Az sie wzruszylem jak Villa po meczu sie sciskal z naszymi. Co do Leo to od jakiegos czasu wg mnie nie bierze on ciezaru gry ja siebie w postaci strzalow/dryblingow w trudnych meczach. Dlatego uwielbialem Roniego on bez wzgledu na rywala gral swoje czyli kiwal podawal i strzelal ogolnie byl widoczny

0

Bardzo fajnie wszystko wygląda i jest czytelne. Przydatne podstawowe statystyki. Mam jedno pytanie- może mi ktoś wyjaśnić na czym polegała strata Valdesa skoro miał 100% podań..

0

Pedro sie najwyraźniej wziął do roboty. Widzi że nie ma narazie miejsca w pierwszej 11 to sie spina i gra jak najlepiej. Wg mnie atak mamy ustawiony na lata, są jeszcze Tello, Dongou i Deulofeu. Fabs jak dla mnie powinien grać w pierwszej 11 chociażby kosztem Xaviego. S.Roberto-gość jest niezły.

0

Oby się to skończyło z korzyścią dla Barcy. Chętnie zobacz Neymara na CN. Ale troche szkoda że sie zastanawia czy grać dla Barcy czy poleciec na kase i Real. VeB

0

Wg mnie wiecej czasu dla Thiago oraz Songa. Kupić ŚÓ oraz klasyczną,,9". Messi dla mnie zawsze był skrzydłowym i tam powinien grać, razem z Alvesem na prawej flance wymiatać. Leo może schodzić do środka bo i tak zostanie Alves na prawym. A do ataku nie wiem może Lewy lub inny napastnik.

0

Jakbym nie widział składów przed meczem to po 1. połowie bym nie wiedział że w ogóle gra Villa. I dlaczego Alves nie wchodzi w 1 na 1 z Maxwelem??

0

Mnie osobiście sie podobąją szczególnie domowe. VeB

0

Alves jaki czerwony chyba sobie sam popijał heheh. Fiesta to dopiero była u każdego piłkarza i Pepa a i pewnie Sandro w pokoju we dwoje indywidualne fiesty

0

Też bym chciał żeby Ronnie kiedyś wrócił do Barcy chociaż też na miesiąc dwa i zagrał kilka meczu w koszulce Blaugrany. Wyobrażcie sobie Finał LM Barca-Real Ronnie wchodzi w 60min. jest remis doliczony czas R10 robi rajd przez połowe boicha kiwa Pepe i Marcelo ładuje gola i wygrywamy. Pomarzyć można. Visca el Barca

0

Real nie wygrał z Barçą w ostatnim Klasyku dlatego, że CR7 uderzył niecielnie w sytuacji, która była jak karny. Haha gościu jest dobry. Real od 3 lat nie może wygrać i zawsze to jest pech. Przypominam że Messi mial szybciej dobrą okazje do zdobycia gola. Co to pierwszej częsci do zgadzam sie z koko10. A pan gattiti sam nie mial by miejsca w skladzie Barcy XXI w. Niech w Fife sobie idzie grać Realkiem

0

Panowie po co nam Romeu za grube mln. Pamietajmy że po ewentualnym odejściu Keity mamy na def. pomocy Mascherano i Busiego a więc dwóch znakomitych zawodników. Grali oni często stoperów ale teraz niech na obronie gra wląśnie Bartra . Sergio też może zagrać def. pomocnka

0

Już nie mogę sie doczekać. Caly dzień nic tylko wyczekuje na mecz. A od 20 siedzie przed kompem już czytam co tam przed Gran Derbi i coraz bardziej sie denerwuje. Visca el Barca

0

Szkoda troche bo liczylem na Milan City I BvB ale jest chociaż coś. Mecze z Milanem to bedzie coś. Ciesze sie jednak z tego że prawdopodobnie Borussia awansuje bo nie ma cieżkiej grupy. Pozdro

0

40 mln to sporo. Niewiadomo czy sie odnajdzie w Atletico. W Porto dostawal sporo pilek i dokladal noge lub sam na sam. Porto w lidze jechalo wszystkich po kolei jak tylko szlo a Atletico musi sie liczyć z kilkoma porażkami wiecej. Poza tym hiszpania preferuje bardziej technike i to aby napadzior bral udzial w rozegraniu akcji czego Falcao brakuje.(nie mówie że jest zlym pilkarzem). Zobaczymy czy sie odnajdzie w La Liga. Ryzykowny krok Atletico choć sprzedali Aguero i sobie na pocieszenie lez kupili Falcao

0

Wedlug mnie mamy dość obronców. Wróci Puyol i bedzie dobrze. Mamy wtedy Adriano na lawie. Abi może grać na stoperze tak samo jak Busi lub Masche a Keita na def. pomocnika iść. Abi wtedy może spokojnie grać na lewej stronie obrony.

0

Moim zdaniem Real za mało stawia na wychowanków Barca ma wielu wychowanków w 1składzie Busi Messi Pedro mają mniej niż 23lata a Xavi Puyol Valdes też wychowankowie. W realu kto gra w pierwszej "11" Casillas Ramos i to wszystko. Casillas gra już długo 6do 2 dla Barcy w wychowankach .

0

kibolka09 messi grał piach?

Mozesz mu napisać jaki mecz oglkądałas i czy wogóle ogladalas jakiś mecz

Myslisz ze nie strzelenie gola w meczu to zly wystep to sie mylisz

Messi gra ł swietnie chyba najlepszy obok Xaviego

0

Iniesta gorszy od Ozlia ta co jeszcze według mnie Puyol też wygrywa.

Ale chociaż REal wygrałby na konkretnych pozycjach to jednak Xabi umywa się do Xaviego Pique też wiele lepszy od rywala A real znacznej przewagi na żadnej pozycji no może bramkarze lae dużo zależy od obrony więc Valdes może puścic 3gole i byc lepszy niż casillas puszczający 1 gola.

Visca el Barca

0

Ronaldo strzela dużo goli, lecz dużo z nich to karne i strzały na pustą bramę z 5metrów. Nie mówię że jest łatwo strzelić gola z karnego lub na pustaka bo w tej sytuacji trzeba się znaleść ale jest zapewne o wiele łatwiej. Messi strzela gole po indywidualnych akcjach lub akcji Barcy więcej podaje i kreuje grę niż Ronaldo.Według mnie Messi trochę lepszy choć nie lubię Realu to faktem jest iż Ronaldo to genialny piłkarz

0

Wy tam realowcy po co ejestruje się na stronie Barcelony i piszecie takie głupoty co w realku nie chcą was słuchać

0

Zostanie w Barsie i tyle zwykłe plotki

Według mnie sam Busi chce zostać u nas a nie moczyć się w deszczowej anglii

0

chcę wysokiej wygranej piłkarze Barcy będą pewni i zapomną o porażce z Herculesem chcę powtórki z 2005 roku albo i wyżej

0

Barca według mnie wygra dość pewnie chcę żeby stzrelił Villa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?