a co do wypowiedzi czykina, to złota piłka nie jest przyznawana za występy w reprezentacji tudzież trofea zdobywane z nią.
PS CR tylko miesza nogami nad piłką, nawet tę jego 'death ball' której i tak ostatnio nie pokazywał zbyt wiele nie równa się z zespołową grą xaviego czy messiego, a poza tym to fagas który uważa sie za bóg wie kogo, naszczescie sezon 08/09 nie idzie mu tak dobrze :D ;]
kandydaci kandydatami, ale każdy z Man U mógł by powiedzieć że zasługuje na złotą piłke bo zdobył 2 trofea, chodzi o to że messi jest skromny a nie jak tam ten żelowaty goguś, mówie tu o CR.
kandydaci kandydatami, ale każdy z Man U mógł by powiedzieć że zasługuje na złotą piłke bo zdobył 2 trofea, chodzi o to że messi jest skromny a nie jak tam ten żelowaty goguś, mówie tu o CR.
a co do wypowiedzi czykina, to złota piłka nie jest przyznawana za występy w reprezentacji tudzież trofea zdobywane z nią.
PS CR tylko miesza nogami nad piłką, nawet tę jego 'death ball' której i tak ostatnio nie pokazywał zbyt wiele nie równa się z zespołową grą xaviego czy messiego, a poza tym to fagas który uważa sie za bóg wie kogo, naszczescie sezon 08/09 nie idzie mu tak dobrze :D ;]
Komentarze
0
a co do wypowiedzi czykina, to złota piłka nie jest przyznawana za występy w reprezentacji tudzież trofea zdobywane z nią.
PS CR tylko miesza nogami nad piłką, nawet tę jego 'death ball' której i tak ostatnio nie pokazywał zbyt wiele nie równa się z zespołową grą xaviego czy messiego, a poza tym to fagas który uważa sie za bóg wie kogo, naszczescie sezon 08/09 nie idzie mu tak dobrze :D ;]
0
kandydaci kandydatami, ale każdy z Man U mógł by powiedzieć że zasługuje na złotą piłke bo zdobył 2 trofea, chodzi o to że messi jest skromny a nie jak tam ten żelowaty goguś, mówie tu o CR.
0
jedyna rzecz którą przerasta wszystkich kandydatów, to ilość żelu na włosach podczas każdego meczu... żałosny.. zgasła gwiazda i tyle :))
0
rączka rączke myje.. pff ekscelencja hahahaha! nie wiem kto wziął w łape za ten przydomek..
0
Kozak! :D
0
To bedzie sezon barcelony ( ZATRWARZAJĄCA IRONIA ),
visca el Rajkard
visca el Ronaldinho
visca el Deco
viva Laporta's lewatiwaaa
ANTYLAPORTA - jestem z Tobą, nie ogarniam narazie tego co się dzieje w Barcie. ;/
0
Kozak! :D
0
jedyna rzecz którą przerasta wszystkich kandydatów, to ilość żelu na włosach podczas każdego meczu... żałosny.. zgasła gwiazda i tyle :))
0
kandydaci kandydatami, ale każdy z Man U mógł by powiedzieć że zasługuje na złotą piłke bo zdobył 2 trofea, chodzi o to że messi jest skromny a nie jak tam ten żelowaty goguś, mówie tu o CR.
0
a co do wypowiedzi czykina, to złota piłka nie jest przyznawana za występy w reprezentacji tudzież trofea zdobywane z nią.
PS CR tylko miesza nogami nad piłką, nawet tę jego 'death ball' której i tak ostatnio nie pokazywał zbyt wiele nie równa się z zespołową grą xaviego czy messiego, a poza tym to fagas który uważa sie za bóg wie kogo, naszczescie sezon 08/09 nie idzie mu tak dobrze :D ;]