0

Skończ już z tymi hala dziećmi...

0

Pique i Busquets mistrzostwo Europy wygrali "Tylko" raz.

0

Ma kontrakt do 2018

3

I na dodatek został wolnym strzelcem.

1

Dziwnym trafem u Was nie było przeglądu po finale LM :)

7

" Czaszki na patelni"

2

No przykładowo na takim, że dotarli do finału rozgrywek nie tracąc ani jednego gola co jest godne podziwu.

0

Ewentualnie zostaniemy przez kogoś podeptani po głowie ;)

0

Żałosne jest to co robisz. Nazwy wszystkich klubów piszesz z wielkiej litery, oczywiście oprócz Realu.

0

Ludzie nauczcie się w końcu, że Athletic i Atletico to dwa różne kluby !

0

Dla mnie Jordan był takim Zidanem koszykówki. Pozbawiony jakiś mega warunków fizycznych, ale grający z niesamowitą elegancją i finezją :)

0

Bardzo podobnie było w kwietniu 2012 roku, kiedy klasyk również był decydujący dla obu stron :)

0

Kandydat do gola kolejki w tym przypadku może być tylko jeden - Bale vs Elche.

0

Może temu, że ma rozegrany jeden mecz więcej ?

0

Co za Typ, "gównem" nazywa drużyny które wywalczyły awans do najważniejszej piłkarskiej imprezy... Ciekawe czym w takim razie nazwać polską reprezentacje ? Przypominam 78 miejsce w rankingu FIFA :)

0

To co powiesz i Xavim ?

0

Złota piłka jest przyznawana za dokonania w roku kalendarzowym, a nie sezonie.

0

tytanowyrysiek stwierdził tylko oczywisty fakt.

0

Dobrze za to, że Wy nie zwalnialiście Tito. Wystarczy się cofnąć parę miesięcy wstecz ;)
Hipokryzja, ach ta hipokryzja :)

0

No tak, bo na Camp Nou kibice witają piłkarzy innych drużyn wręcz z królewskimi honorami ;)
Oczywiście nie bronie takiego zachowania, ale przed najeżdżaniem proponuje się przyglądnąć sytuacji z drugiej strony.

0

W zeszłym sezonie pewnie też strzelał tylko ogórkom, nie ? ;)

0

"Pomarzyć mogą" ? Tak samo mówiliście o transferach Ronaldo, czy chociażby Bale'a ;)

0

Kolejny malkontent. Mówienie o szczęściu w przypadku wygranej 5 bramkami jest co najmniej śmieszne, a chyba nawet żałosne.
Gdyby to Barca wygrała takim wynikiem pewnie miałbys kisiel w majtach.
Troche ogłady...

0

Rozumiem gdybyś to powiedział przy różnicy 1, góra 2 bramek, ale 4 ?

0

Ku**a dzieciaku przestaniesz w końcu zaśmiecać stronę swoimi żałosnymi wypocinami ?
Obserwuje twoje denne wpisy już od paru dni, po cholerę prowokujesz innych swoimi "dziełami" ?
Przez takie persony jak Ty, Real i jego normalni kibice (których jest całkiem sporo) ma taką a nie inną opinie...

0

Typowy burak :)

0

No to proponuje lepiej się rozglądać, a nie szerzyć ferment.

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=47688

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?