kujaw091
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skończ już z tymi hala dziećmi...
0
Pique i Busquets mistrzostwo Europy wygrali "Tylko" raz.
0
Ma kontrakt do 2018
3
I na dodatek został wolnym strzelcem.
1
Dziwnym trafem u Was nie było przeglądu po finale LM :)
7
" Czaszki na patelni"
2
No przykładowo na takim, że dotarli do finału rozgrywek nie tracąc ani jednego gola co jest godne podziwu.
0
Ewentualnie zostaniemy przez kogoś podeptani po głowie ;)
0
Żałosne jest to co robisz. Nazwy wszystkich klubów piszesz z wielkiej litery, oczywiście oprócz Realu.
0
Ludzie nauczcie się w końcu, że Athletic i Atletico to dwa różne kluby !
0
Dla mnie Jordan był takim Zidanem koszykówki. Pozbawiony jakiś mega warunków fizycznych, ale grający z niesamowitą elegancją i finezją :)
0
Bardzo podobnie było w kwietniu 2012 roku, kiedy klasyk również był decydujący dla obu stron :)
0
Kandydat do gola kolejki w tym przypadku może być tylko jeden - Bale vs Elche.
0
Może temu, że ma rozegrany jeden mecz więcej ?
0
Co za Typ, "gównem" nazywa drużyny które wywalczyły awans do najważniejszej piłkarskiej imprezy... Ciekawe czym w takim razie nazwać polską reprezentacje ? Przypominam 78 miejsce w rankingu FIFA :)
0
To co powiesz i Xavim ?
0
Złota piłka jest przyznawana za dokonania w roku kalendarzowym, a nie sezonie.
0
tytanowyrysiek stwierdził tylko oczywisty fakt.
0
Dobrze za to, że Wy nie zwalnialiście Tito. Wystarczy się cofnąć parę miesięcy wstecz ;)
Hipokryzja, ach ta hipokryzja :)
0
No tak, bo na Camp Nou kibice witają piłkarzy innych drużyn wręcz z królewskimi honorami ;)
Oczywiście nie bronie takiego zachowania, ale przed najeżdżaniem proponuje się przyglądnąć sytuacji z drugiej strony.
0
W zeszłym sezonie pewnie też strzelał tylko ogórkom, nie ? ;)
0
"Pomarzyć mogą" ? Tak samo mówiliście o transferach Ronaldo, czy chociażby Bale'a ;)
0
Kolejny malkontent. Mówienie o szczęściu w przypadku wygranej 5 bramkami jest co najmniej śmieszne, a chyba nawet żałosne.
Gdyby to Barca wygrała takim wynikiem pewnie miałbys kisiel w majtach.
Troche ogłady...
0
Rozumiem gdybyś to powiedział przy różnicy 1, góra 2 bramek, ale 4 ?
0
Ku**a dzieciaku przestaniesz w końcu zaśmiecać stronę swoimi żałosnymi wypocinami ?
Obserwuje twoje denne wpisy już od paru dni, po cholerę prowokujesz innych swoimi "dziełami" ?
Przez takie persony jak Ty, Real i jego normalni kibice (których jest całkiem sporo) ma taką a nie inną opinie...
0
Typowy burak :)
0
No to proponuje lepiej się rozglądać, a nie szerzyć ferment.
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=47688