0

żałosne jak go sprzedadzą bo on udowodnił że jest przydatny drużynie i jest najlepszym zastępcom za Xaviego który jest na zakończeniu kariery

0

był by to zajebisty transfer za Alexisa jak ten zostanie sprzedany ktoś godnie musi go zastąpić i wydaje mi się że jak do tego dojdzie to bedzie piękne trio messi,neymar i kun aguero

0

song ładnie gra narzekają na niego bo nie zawsze dobrze zagra piłkę .....jak on ma ładnie grać ja puszczają go raz na ruski rok z rezerwy on musi częściej grac żeby mógł wejść w odpowiedni rytm i jestem przekonany że będzie grał jak w Arsenalu ........... Sergio Busquets gra jak chłopiec w podstawówce gra bardzo źle jego jedynym atutem jest że jest wysoki i morze wchodzić na wrzutki i nic więcej powinien ławę grzać

0

przepiękny powrót Leo 2 bramki w końcowych 20 minutach

0

Alexis w dobrej formie tak ja i Pedro ..Tata Martino będzie miał ciężki
wybór zawodników na mecz z atletiko ......w pierwszym składzie zobaczymy pewnie leo Messiego powracającego z kontuzji i neymara i jest wielki dylemat który będzie z tym 4 napastnikiem są do wyboru Cesc w bardzo dobrej formie strzelający i gole i asystujący ,Pedro i Alexis w również dobrej formie i również strzelający dosyć dużo goli i ostatni zawodnik który gra dosyć mało ale nie najgorzej czyli tello ...tata martino ma duży dylemat .....:)

0

Messi nie odejdzie z dumy Katalonii

0

początkowe 30 minut słabo wyglądały w wykonaniu a po tem Barca zaczęła grać na swoim poziome i tak Pedro i cesc wraz z całym zespołem rozbili Getafe 5;2 po prostu pogrom po słabym początku meczu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?