kulasek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam, wiecie może czy ktoś z graczy Realu będzie zawieszony na rewanż?
0
Mam pytanko, wiecie czy może ktoś będzie pauzować za kartki w rewanżu za tydzień? Chodzi mi o piłkarzy Barcy jak i Realu.
Pozdrawiam.
0
Wiecie może co powiedział Toure ? :)
0
Ogółem dobry meczyk Barcelony, ciekawe czego nabawił się Zlatan :/
0
Czyżby Zlatan dostał kontuzji podczas rozgrzewki przed meczem ? :>
0
Czyżby Zlatan dostał kontuzji podczas rozgrzewki przed meczem ? :>
0
Coś przedłuża się wyjście zawodników na murawę...
0
Coś przedłuża się wyjście zawodników na murawę...
0
Gol del Sergio!
0
Gol del Sergio!
0
Gol del Sergio!
0
Mi również nie działa :/
0
Witam, chłopaki mam problem, włączam justina i słychać tylko dziwek anie ma obrazu, wiecie może jaki sterownik trzeba zainstalować? Pozdro
0
Witam, chłopaki wiecie może jaką wtyczkę powinno sie zainstalować aby mieć obraz na justinie ? Bo u mnie ciagle jest czarny ;
0
Witam, chłopaki wiecie może jaką wtyczkę powinno sie zainstalować aby mieć obraz na justinie ? Bo u mnie ciagle jest czarny ;/
0
Dodaje linka do mojego poprzedniego komentarza
http://www.fcbarcelona.cat/web/english/index.html
0
Wydaje mi się, że transfer jest bardzo możliwy, zauważyłem, że na oficjalnej stronie Barcy wraz z Maxwellem jest Zlatan na zdjęciu, więc daje to trochę do myślenia tym bardziej, że dzisiaj pojawił sie taki news, a wy co o tym sądzicie?
0
Wiecie może na jakim kanale w tv pooglądać będzie można Hiszpanie ?
0
bartusS - odezwij się jeśli masz bramkę w wersji francuskiej, gg 8379685
0
Mam pytanko do moderatora, czy będzie może jeszcze bramka w wersji francuskiej ? Pozdrawiam.
0
Hehe ciekawe co się stało z głosem Laporty... :P
0
Witam, a jest możliwość wrzucenia bramki w jezyku francuskim ?
0
Współczuje mu, mi się przytrafiła kontuzja tylko, że jeszcze zwichnąłem rzepkę w kolanie :/
0
"Barça, estic boig per tu" (Barcelono, zwariuję na Twoim punkcie)
0
pawel_messi10 - dzięki za info.
0
dokładnie ja mam taki sam problem z pobraniem bramek z II serwera
0
widzielscie już skład ? :P Dla mnie jak na ten mecz bardzo dobry. VV Alves Pique Marquez Sylvinho Xavi Iniesta Yaya Henry Messi i Eto;o
0
Ogląda może ktoś mecz Barcy B ? 3-2 wygrywamy i 3 czerwone kartki dal nas :D
0
Pinto, Dani Alves, Puyol, Piqué, Sylvinho; Xavi, Gudjohnsen, Busquets; Messi, Bojan,Hleb. - wyjściowa jedenastka.
0
A tak poza tematem to jutro o godzinie bodajże 18:40 będzie na Eurosporcie niedawno przeprowadzany wywiad z Messim :P