0

ale Ney nie zabrał reszty na impreze

0

został wypchnięty

0

Roberto pewnie gdzies na trybunach siedział albo obok Suareza

25

znowu remont kibli zaplanowali?

0

kiedy finał i gdzie?

8

to przez ten usmieszek Cillesena :D

4

dziwny jest teeen skłaad

0

i minimum podium Kamila

0

a Albe znasz ;p

0

przymiara haha :D

0

za sprokurowanie karnego powinna byc żółta z automatu moim zdaniem
jeszcze Leo z wolnego i gitara

0

u mnie zdjecie było przesłane z pracowni RTG komputerowo do doktora a jak sie chcialo je dla siebie to nie wiem jak to wyglada bo nie chcialem

0

Nigdy nie zapomnę 2016 roku. Dziękuję tym, którzy na mnie głosowali, kibicom, dziennikarzom. Nie wiem co powiedzieć, jestem szczęśliwy. Ta nagroda mówi sama za siebie. Przykro mi, że nie ma tutaj kogoś z Barcelony, ale jestem w stanie to zrozumieć - powiedział Ronaldo odbierając statuetkę od prezydenta FIFA Gianniego Infantino.

0

będzie tylko gorzej ;/

0

przecież to ich rząd chciał stworzyć w Chinach ligę pokroju europejskiego i sami na to kasę dają

0

u mnie tez chyba bliźniacy ;p
z paki go wyciągnąłem

2

mam 22 lata i cos tam gram amatorsko w piłke ale u tych dziecikow bym na ławe nawet sie nie zalapal haha

0

hahahah

tyle w tym temecie mozna napisac

4

transfery z LFC są strzałami w 10 :D

6

gdzieś już to widziałem :D

0



W dniu wczorajszym o godzinie 6.00 rano doszło do zatrzymania Michał Materli przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego w Poznaniu.

Został on zatrzymany w swoim mieszkaniu, w którym mieszkał ze swoją żoną oraz dwójką małoletnich dzieci. Funkcjonariusze dokonali zatrzymania z użyciem materiałów wybuchowych oraz granatów hukowych.

Sam sposób zatrzymania Michała Materli przez funkcjonariuszy budzi daleko idące wątpliwości, zarówno, co do adekwatności użytych środków jak i samych podstaw zatrzymania. Warto zauważyć, że do zatrzymań w ostatnich latach, w o wiele poważniejszych sprawach, nie były używane tak drastyczne środki.

W szczególności kontrowersje budzi fakt, że w wyniku rozpoznania operacyjnego powinno wynikać, że w mieszkaniu znajdują się małoletnie dzieci, które zostały poddane wielkiemu stresowi. W związku z powyższym, na sposób zatrzymania zostanie złożone zażalenie.

Michałowi Materli postawiono zarzuty, które są dla niego kompletnie niezrozumiałe jak i również dla ustanowionego przez niego obrońcy. Ponadto, nie przedstawiono dowodów, z których mogłaby wynikać wina oraz zasadność postawionych zarzutów.

W obecnej chwili czekamy na stanowisko prokuratury odnośnie, co do ewentualnych środków zapobiegawczych i dalszych kroków w sprawie.

Jako obrońca Michała Materli został ustanowiony Szczeciński Adwokat Jakub Łysakowski.

Przypominamy o zasadzie domniemania niewinności i prosimy wszystkich o powstrzymanie się od przedwczesnego osądu Michała Materli.

O dalszych rozstrzygnięciach będziemy informować w miarę możliwości, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów.”

0

Leo sobie postzrela przynajmniej :D
Arek wróci i też sobie postzrela

2

SENSACJA!!
Teodorczyk nie strzelił gola

28

Barca 10 rok z rzedu na 1 miejscu w grupie to rekord rozgrywek

0

ja 4:1


2

Robert strzelił gola... Ani? :) dobrze czytam czy ściema?

0

siemka laramble podeślijcie jakieś ciekawe stronki z ogłoszeniami motoryzacyjnymi

0

rzeczywiście razi w oczy

17

po meczu z Barceloną,wszyscy piłkarze Realu byli w bardzo dobrym humorze i każdy z nich planował spędzenie wieczoru z rodziną lub przyjaciółmi . Kiedy przyjechali do ośrodka treningowego Valdebebas o 22:30,żeby odebrać samochody i wrócić do dom, to jeden z piłkarzy postanowił zostać. Poprosił o struj treningowy i w samotności zabrał się do pracy. Tym zawodnikiem był James Rodrigues, który w :el Clasico: nie zagrał ani minuty i postanowił zmierzyć się z trudną sytuacją właśnie w taki sposób. Nikt go do tego nie zmusił ani nie prosił. To zachowanie Kolumbijczyka pokazało że, James wciąż chcę walczyć o grę w Realu i zamierza to osiągnąć przez ciężką pracę.

szkoda Jamesa bo zapowiadał sie super a w Realu się marnuje

0

za chwile mamy przerwe swiateczna to jest chyba 2 tygodznie bez meczu treningow w tym czasie trz bedzie miej nie moze Lucho dac im teraz odpoczywac bo znowu sie chlopaki rozstroja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?