W tym roku kadra jest szersza niż w poprzednim. Vidal nie dawał zbyt wiele swoimi występami. Jego kariera nie była usłana różami, miewał gorsze momenty. W mojej ocenie post jest wymierzony w media, jest walczakiem i nie chciałby się narażać u Lucho i pogorszyć swojej ciężkiej sytuacji. Wraz z kontuzją Messiego ma szanse na częstsze występy. Powodzenia Aleix!
Meczy do pokazania się będzie miał co raz mniej. W lidze nie możemy sobie pozwolić na kolejną wpadkę. Zostanie Puchar i Liga Mistrzów. Osobiście bardzo mu kibicuje bo potencjał choć uważam że ma mniejszy od Thiago to i tak ma ogromny.
Fakt nie jest typem z przed kontuzji. Z podobną liczbą minut będzie mu ciężko wskoczyć na najwyższy poziom i uzyskać pewność siebie. Obym się mylił. Jeśli nie jest jeszcze zimowe...
Bardzo mnie cieszy postawa Andre Gomesa z każdą minutą stawał się pewniejszy. Martwi mnie postawa Rafinhi gra do najbliższego zawodnika, głupia strata w środku pola, jak tak dalej będzie grał może na stale znaleźć się poza kadrą meczową. Ney i Messi dzielili i rządzili w drugiej połowie dołączył do nich El Pistolero z Iniestą. Świetnie się oglądało ten mecz. Tempo na bardzo wysokim poziomie. Szkoda kilku błędów w defensywie, wszak przy tak agresywnym pressingu musiały wystąpić. VeB
Ogólnie rzecz biorąc niezła pierwsza połowa poza kilkoma błędami w obronie. Mam nadzieję że wyjdą żywi na drugą połowę i dorzucą jakieś bramki. Przyjemnie się to ogląda.
Patrząc na nazwiska piłkarzy których sprzedaliśmy za łączną sumę 60 melonów przy dzisiejszym rynku transferowym jest to wręcz absurd. W kwestii sprzedaży zawodników zdecydowanie mamy wiele do poprawy.
0
Ciężki mecz na wyjeździe wygrany i w tym momencie to się liczy. Lucho i sztab będzie miał niezły materiał do analizy.
0
Najważniejsze że mecz jest wygrany. Osobiście martwi mnie postawa Paco.
0
Ciekawie się to czytało :)
0
W tym roku kadra jest szersza niż w poprzednim. Vidal nie dawał zbyt wiele swoimi występami. Jego kariera nie była usłana różami, miewał gorsze momenty. W mojej ocenie post jest wymierzony w media, jest walczakiem i nie chciałby się narażać u Lucho i pogorszyć swojej ciężkiej sytuacji. Wraz z kontuzją Messiego ma szanse na częstsze występy. Powodzenia Aleix!
0
No to pomógł... :/
0
Szefuncio dziś pomorze w zachowaniu czystego konta!!!
2
Dziś tylko zwycięstwo, nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów!!
0
Na zdjęciu młody gryzoń :D
0
Szzaloony mecz!!
1
Oczywiste że France Football chce żeby jak największy wpływ mieli dziennikarze. Dobry pomysł z wystawianymi notami przez cały sezon.
33
Z Tallinem żart poniżej 30 000 tys stadiony o randze pucharu Europejskiego nie powinny być brane pod uwagę. Nawet Monaco.
0
Każdy mecz jest ważny takie wyniki robią wrażenie ale 3 punkty po 7:0 to nadal takie same 3pkt jak po 1:0.
4
Z Leganes trzeba wygrać równie przekonywująco co z Celticiem. Oczywiście nie chodzi o wynik ale o sam styl.
0
Meczy do pokazania się będzie miał co raz mniej. W lidze nie możemy sobie pozwolić na kolejną wpadkę. Zostanie Puchar i Liga Mistrzów. Osobiście bardzo mu kibicuje bo potencjał choć uważam że ma mniejszy od Thiago to i tak ma ogromny.
1
Fakt nie jest typem z przed kontuzji. Z podobną liczbą minut będzie mu ciężko wskoczyć na najwyższy poziom i uzyskać pewność siebie. Obym się mylił. Jeśli nie jest jeszcze zimowe...
37
To co dziś robili z Neymarem to był majstersztyk.
0
Wszak skuteczność nie zawsze stoi na najwyższym poziomie :) Dziś grał Rewelacyjnie.
4
Bardzo mnie cieszy postawa Andre Gomesa z każdą minutą stawał się pewniejszy. Martwi mnie postawa Rafinhi gra do najbliższego zawodnika, głupia strata w środku pola, jak tak dalej będzie grał może na stale znaleźć się poza kadrą meczową. Ney i Messi dzielili i rządzili w drugiej połowie dołączył do nich El Pistolero z Iniestą. Świetnie się oglądało ten mecz. Tempo na bardzo wysokim poziomie. Szkoda kilku błędów w defensywie, wszak przy tak agresywnym pressingu musiały wystąpić. VeB
0
Ogólnie rzecz biorąc niezła pierwsza połowa poza kilkoma błędami w obronie. Mam nadzieję że wyjdą żywi na drugą połowę i dorzucą jakieś bramki. Przyjemnie się to ogląda.
1
Umtiti jeśli chce wygryźć Masche musi zachować więcej spokoju w prostych podaniach.
0
Dobre ustawienie GOmesa w defensywie.
0
Zdarzyło się kilka błędów w obronie. Myślę że to mankament dzisiejszego meczu bo tempo z przodu jest.
0
Gruby na razie nie aktywny. Jednak mu jedna akcja wystarczy.
1
Głupia strata Gomesa.
0
Alba robi różnicę w ataku.
2
Sergi Roberto jest niesamowity.
1
Gra Andre Gomesa może się dziś podobać.
0
Neymar jak poprawi wykończenie będzie miał szansę na złota piłkę
7
Patrząc na nazwiska piłkarzy których sprzedaliśmy za łączną sumę 60 melonów przy dzisiejszym rynku transferowym jest to wręcz absurd. W kwestii sprzedaży zawodników zdecydowanie mamy wiele do poprawy.
0
http://www.meczyki.pl/newsy/marca-real-wreszcie-zarobil-w-oknie-transferowym/36576-n dlaczego oni potrafią za anonimowych grajków dostawać gruby hajs a my oddajemy za darmo?