O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 24
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Witam, sorkiu że nie na temat ale mam bardzo ważne pytanko i byłbym zobowiązany za jakąś informację zwrotną. A mianowicie z racji przelożonego meczu z sociedad z niedzieli na sobotę na godz 22. Problem w tym ze laduje 20:30 i nie wyrobie sie z wizyta w hostelu i bede musial z lotniska jechac od razu na meczy i czy nei bedzie problemu z wejsciem na stadion wraz z bagażem podręcznym??? Jakby się okazało ,że nie będzie problemów to Ok ale w razie negetywnej opini czy istnieją miesca na stadionie bądz niedaleko w ktorych mógłbym zostawić niepotrzebny bagaż. Jeszcze raz z góry dzięki za info :]
pozdr

0

Czy przpadkiem Pique nie strzelił bramki w zeszłym sezonie w CdR, chyba z Espanyol'em...?

Ale to i tak nie zmienia faktu, ze transfer trafiony w 100%!

Pozdr

VeB

0

z tego co się orientuję to Hazard nie jest dobrą opcją na przyszłość :]

0

to ile on ma tych agentów.....

0

Szczerze to w dwumeczu CFC-Barca nie było ani wygranych ani przegranych..były dwa remisy :]

A sprawa awansu to już inna sprawa!

Zobacz wszystkie

0

ma ktoś może link do relacji radiowej.. o ile takowa jest??

dzieki

0

ciekawe czy na premiere będzie... bo z tego co widze jak narazie jest tylko real z gijon...

0

ciekawe czy na premiere będzie... bo z tego co widze jak narazie jest tylko real z gijon...

0

ta i ten jego charakterystyczny gest po strzeleniu bramki....oj ciekawe jak to by było gdyby trafił do FCB

0

baca w 100% popieram....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?