Witam, sorkiu że nie na temat ale mam bardzo ważne pytanko i byłbym zobowiązany za jakąś informację zwrotną. A mianowicie z racji przelożonego meczu z sociedad z niedzieli na sobotę na godz 22. Problem w tym ze laduje 20:30 i nie wyrobie sie z wizyta w hostelu i bede musial z lotniska jechac od razu na meczy i czy nei bedzie problemu z wejsciem na stadion wraz z bagażem podręcznym??? Jakby się okazało ,że nie będzie problemów to Ok ale w razie negetywnej opini czy istnieją miesca na stadionie bądz niedaleko w ktorych mógłbym zostawić niepotrzebny bagaż. Jeszcze raz z góry dzięki za info :]
pozdr
Komentarze
0
Witam, sorkiu że nie na temat ale mam bardzo ważne pytanko i byłbym zobowiązany za jakąś informację zwrotną. A mianowicie z racji przelożonego meczu z sociedad z niedzieli na sobotę na godz 22. Problem w tym ze laduje 20:30 i nie wyrobie sie z wizyta w hostelu i bede musial z lotniska jechac od razu na meczy i czy nei bedzie problemu z wejsciem na stadion wraz z bagażem podręcznym??? Jakby się okazało ,że nie będzie problemów to Ok ale w razie negetywnej opini czy istnieją miesca na stadionie bądz niedaleko w ktorych mógłbym zostawić niepotrzebny bagaż. Jeszcze raz z góry dzięki za info :]
pozdr
0
Czy przpadkiem Pique nie strzelił bramki w zeszłym sezonie w CdR, chyba z Espanyol'em...?
Ale to i tak nie zmienia faktu, ze transfer trafiony w 100%!
Pozdr
VeB
0
z tego co się orientuję to Hazard nie jest dobrą opcją na przyszłość :]
0
to ile on ma tych agentów.....
0
Szczerze to w dwumeczu CFC-Barca nie było ani wygranych ani przegranych..były dwa remisy :]
A sprawa awansu to już inna sprawa!
0
ma ktoś może link do relacji radiowej.. o ile takowa jest??
dzieki
0
ciekawe czy na premiere będzie... bo z tego co widze jak narazie jest tylko real z gijon...
0
ciekawe czy na premiere będzie... bo z tego co widze jak narazie jest tylko real z gijon...
0
ta i ten jego charakterystyczny gest po strzeleniu bramki....oj ciekawe jak to by było gdyby trafił do FCB
0
baca w 100% popieram....