kurczak16
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dokladnie i brameczke:)
0
lza sie kreci powodzenia szefunciu
2
powinni dostac 5brameczek i usiasc na dupce
0
nie no pewnie jedyny zlamac mu noge ale to tez nie jest proste i wam się nie uda
0
powodzenia na nowej drodze zycia
0
no i dobra oby tak bylo ze za 3tygodnie bedzie w 100%gotowy nie jest tak zle
6
magazynek jest dobrze naladowany:)
0
zawsze walczy do końca normalnie kon pomocnik nie obronca!!!
0
A co maja napisac tak jest nasz hehe ale ja tak się zastanawiam czy jest sens bo tak naprawdę mamy już pake a sa piłkarze w szkolce którym trzeba dac szanse gry bo jak nie będzie tego to już nigdy ten klub nie będzie tym klubem który wszyscy podziwiali nie za to ze kupili za 500euro 2 piljkarzy ale za to ze mamy w składzie 4 wychowankow
0
i bardzo ladnie super zawodznik i wychowanek a to jest najwazniejsze:)
0
jak tak będzie to będzie git
2
Roberto malo 400jest git
0
hehhe nie no co ty nie ma czegos takiego chodzi o to ze placa i moga z nim wtedy ustalac wszystko ale on nie musi tam grac i oby zostal na zawsze:)
2
i dobrze w dobry momencie sie to stalo i teraz jedziemy znowu wszystko od poczatku
0
zgadzam sie z Toba jest ich bardzo duzo dziwne co chwile ktos
1
czarodziej zawsze będę pamietal jego bramke z Chelsea
0
koniecznie trzeba ich zniszczyć 3:0
1
duzo mu nie brakuje tak wiec mysle ze 2lata max
5
ladnie widze ze masz super idola nie no to twoja
sprawa i niech tak zostanie ale jak chce patrzeć na drewno to lece do lasu he
0
kurcze szkoda ze nie zagra z betisem bardzo by się przydal
3
nie no pewnie gomes jest kozakiem hehe nie tak na serio gomes to tragedia
0
nigdy nie będzie taki jak nasza stara 10
2
to dzięki niemu jestem zakochany w naszej Barcelonie dzieki
1
genialny jest ten gość super ze jest z nami
8
tak wiec nic nowego nie granie tylko lamanie dobra nie ma co sikac damy rade 2dobre ciosy leza i placza!!!
0
moim zdaniem trzeba dac mu miesiac i pozniej miesiac trenowania i dopiero dac mu grac bo inaczej bedzie po chlopaku.
5
dobre wyczesy:)
0
ale jara cie to?jak tak to ladnie masz tam w glowie zenada .
0
wygral lepszy zespol i tyle mieli 2:0 i nie dali rady mysle ze nawet przy 3:1 do przerwy i tak byśmy się spieli i na pewno nie przegrali
0
super brameczka druga spokoj widać ze wraca pewność super oby już się nie zatrzymal:)