0

dokladnie i brameczke:)

0

lza sie kreci powodzenia szefunciu

2

powinni dostac 5brameczek i usiasc na dupce

0

nie no pewnie jedyny zlamac mu noge ale to tez nie jest proste i wam się nie uda

0

powodzenia na nowej drodze zycia

0

no i dobra oby tak bylo ze za 3tygodnie bedzie w 100%gotowy nie jest tak zle

6

magazynek jest dobrze naladowany:)

0

zawsze walczy do końca normalnie kon pomocnik nie obronca!!!

0

A co maja napisac tak jest nasz hehe ale ja tak się zastanawiam czy jest sens bo tak naprawdę mamy już pake a sa piłkarze w szkolce którym trzeba dac szanse gry bo jak nie będzie tego to już nigdy ten klub nie będzie tym klubem który wszyscy podziwiali nie za to ze kupili za 500euro 2 piljkarzy ale za to ze mamy w składzie 4 wychowankow

0

i bardzo ladnie super zawodznik i wychowanek a to jest najwazniejsze:)

0

jak tak będzie to będzie git

2

Roberto malo 400jest git

0

hehhe nie no co ty nie ma czegos takiego chodzi o to ze placa i moga z nim wtedy ustalac wszystko ale on nie musi tam grac i oby zostal na zawsze:)

2

i dobrze w dobry momencie sie to stalo i teraz jedziemy znowu wszystko od poczatku

0

zgadzam sie z Toba jest ich bardzo duzo dziwne co chwile ktos

1

czarodziej zawsze będę pamietal jego bramke z Chelsea

0

koniecznie trzeba ich zniszczyć 3:0

1

duzo mu nie brakuje tak wiec mysle ze 2lata max

5

ladnie widze ze masz super idola nie no to twoja
sprawa i niech tak zostanie ale jak chce patrzeć na drewno to lece do lasu he

0

kurcze szkoda ze nie zagra z betisem bardzo by się przydal

3

nie no pewnie gomes jest kozakiem hehe nie tak na serio gomes to tragedia

0

nigdy nie będzie taki jak nasza stara 10

2

to dzięki niemu jestem zakochany w naszej Barcelonie dzieki

1

genialny jest ten gość super ze jest z nami

8

tak wiec nic nowego nie granie tylko lamanie dobra nie ma co sikac damy rade 2dobre ciosy leza i placza!!!

0

moim zdaniem trzeba dac mu miesiac i pozniej miesiac trenowania i dopiero dac mu grac bo inaczej bedzie po chlopaku.

5

dobre wyczesy:)

0

ale jara cie to?jak tak to ladnie masz tam w glowie zenada .

0

wygral lepszy zespol i tyle mieli 2:0 i nie dali rady mysle ze nawet przy 3:1 do przerwy i tak byśmy się spieli i na pewno nie przegrali

0

super brameczka druga spokoj widać ze wraca pewność super oby już się nie zatrzymal:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?