0

Bardzo niepokojący trend zaczyna się szerzyć w Barcelonie. Sprzedają piłkarzy, którzy stanowią przyszłość Klubu i są Jego obrazem! Jak dla mnie jest to nie do przyjęcia, sprzedaż takiego piłkarza jakim jest Cesc to wielkie nieporozumienie! Będzie mi Go bardzo brakowało :(

2

Cieszę się, że zawodnik o takim profilu zasili Nasz Klub. Posiada rewelacyjne uderzenie z dystansu czego już od kilku sezonów brakuje Blaugranie. Ale jedna rzecz, która mnie nie pokoi to bardzo prawdopodobne odejście Cesca. Bardzo cenię tego piłkarza i uważam, że Jego Miejsce jest w Barcelonie, ale niestety nie Nam o tym decydować :(

0

Człowiek, który powinien mieć Swoje Honorowe Miejsce w FCB! Zapisał się mocnymi zgłoskami w Historii Blaugrany. Niesamowity Piłkarz i Człowiek, który pokazał Nam odrobinę magii. Jest moim Idolem i zawsze się będę na Nim wzorował jeśli chodzi o grę! ... Artykuł jest świetny dla osób chcących poznać nieco bardziej historię życia Rivaldo. Dziękuję za niego i Pozdrawiam Autorów :)

0

Oglądanie Blaugrany pod sterami Pepa była dla mnie ogromnym zaszczytem. Jestem mu wdzięczny za to, że mogłem być świadkiem "tego całego zamieszania", którego był architektem. Ale mocno wierzę w to, że Barca będzie dalej urzekała Nas swoją piękną grą i dostarczy Nam jeszcze wielu niezapomnianych chwil!!!

0

Ten Chłopak ciągle zadziwia, jest Graczem wyjątkowym i w dodatku tak skromnym, że aż trudno w to uwierzyć. Mam nadzieję, że będzie z Nami do końca i pozwoli Nam się cieszyć z jeszcze nie jednego zwycięstwa Blaugrany!!!

0

Dla mnie i tak Blaugrana jest zwycięzcą, każdy kto gra z Nami otwarty futbol wie i liczy się z tym, że może się to skończyć wysoką porażką. Ale też wie o tym, że takie mecze to czysta kwintesencja futbolu, gra akcja za akcję i wszystko to za co kochamy piłkę nożna. To jest to co porywa tłumy.
Barca wczoraj odpadła, ale ja nie "odpadnę", będę przy Niej trwał na dobre i na złe. A Chelsea, cóż nie było innego sposobu na Barcę.

0

"...oraz, że Cię nie opuszczę aż do śmierci"!!!
Odkąd jestem kibicem jestem za Barcą i to się nigdy nie zmieni. Ich piękna gra porywa, a ich dewiza "Més que un club" to "drogowskaz życiowy".
Visca el Barca!!!

0

Ikona Blaugrany, Wielki Człowiek i Serce Klubu!!!

0

To w jaki sposób Blaugrana zdominowała ówczesny futbol bardzo boli wielu Kibiców innych Drużyn. Dlatego w każdym meczu starają się znaleźć choć jeden najmniejszy "współczynnik pomocy sędziowskiej". To jest nie zwykle irytujące. Rozumie, że każdy Kibic broni swojej Drużyny i jest z Nią za pan brat, ale przestańcie "wieszać szmaty na Barcie"!!! Zamiast widzieć piękne zagrania czy bramki zawodników Waszych ukochanych Klubów to Wy tylko szukacie "jak tu sędziowie pomogli Barcelonie". Czas dorosnąć i kibicować sercem, a nie "gwizdkiem".

0

Aryon
Była taka sytuacja, pamiętny mecz z Interem gdzie było wiele kontrowersji sędziowskich. Byłem zły i przyznaje się do tego bez bicia, ale jak nie w tym sezonie to w następnym. Jak byłem młodszy i kibicowałem Blaugranie to każdy się śmiał, ale się tym nie przejmowałem. Teraz już się nie śmieją, ale starają się w każdym meczu wyszukiwać "pomocnej ręki sędziego". Nie oszukujmy się każda Mistrzowska drużyna będzie miała w mniejszym kub większym stopniu po swojej stronie sędziów. Taka "ścisła ochrona gwiazd" jak to nazywam. Porażki też trzeba umieć przyjmować i nie boję się powiedzieć, że były takie mecze w których Barca zasłużyła na porażkę bo była słabsza, ale na złe sędziowanie nie mamy wpływu. Możemy tylko liczyć na szybkie wprowadzenie reform, które pozwolą Nam oglądać "prawdziwe zwycięstwa".
Pozdrawiam

0

Każdy kibic ma swoją Ukochaną Drużynę i będzie z Nią na dobre i na złe, ale to jak inni Fani swoich Drużyn odnoszą się do Barcy zaczyna mnie mocno wkurzać!!! A Panowie z "Madrytu" wiodą prym w tej dziedzinie i jak tutaj mówić o lepszych stosunkach między dwoma formacjami? Zajmijcie się swoim podwórkiem i przestańcie z zazdrością patrzeć na Barcę. Przecież Wasz klub jest "Galaktyczny", jest najbardziej utytułowaną Drużyną w historii piłki nożnej i nikt temu nie zaprzeczy bo takie są fakty. Barca jest wielka, ale Ona dopiero zaczyna docierać na szczyt, będę bardzo szczęśliwy jak zastąpi Real na tronie, ale dużo jeszcze Nam brakuje. Jak Real wygrywał wszystko, nie było na Nich mocnych w Lidze, Europie i na Świecie to nikt złego słowa nie mógł powiedzieć bo zaraz była fali krytyki, że innym kibicom ciężko jest docenić kunszt rywala. A teraz? Jak to określić, nazwać. Ktoś odpowie mi na to pytanie? Ja kibicowałem, kibicuje i będę kibicował Blaugranie i to się nie zmieni. Ale nie będę traktował innych drużyn jak chłopców do bicia bo szacunek jest najważniejszy i na tym trzeba się opierać. Mam ogromne szczęście, że żyje w czasach Wielkiej Barcy, ale to prędzej czy później się zmieni, a ja dalej będę z Nimi. Który klub przejmie schedę po Blaugranie nie wiem, ale wiem jedno, że piękny futbol i wzajemny szacunek między klubami będzie Nam dawał ogromne emocje i piękne chwile. Real, Milan, MU, Bayern? Kto będzie następcą Barcy, nie ważne, ale magia futbolu i tak zwycięży, a historia pokaże Kto był Najlepszy!!!
Przepraszam, że tak odbiegłem od tematu, ale już nie mam siły rozmawiać z kibicami innych drużyn. To co słyszę po prostu mnie powala, ale na szczęście nie brakuje też ludzi, którzy kibicują sercem i nie "wyżywają" się na innych.

0

Yaya Touré był, jest i będzie piłkarzem wyjątkowym. Nigdy nie zapomnę jego bramki, którą strzelił Atlethic Bilbao w finale Pucharu Króla. A dla autora tekstu mam wielki szacunek, potrafi jak nikt inny opisać to co myślą wszyscy. Czekamy na więcej artykułów!

0

Wiele błędów sędziego i wymiana ciosów z jednej i drugiej strony tak można podsumować wczorajszy mecz. Było w Nim wiele, ale niepokoi mnie to, że Real z meczu na mecz coraz bardziej "zamyka" Blaugrane na własnej połowie zmuszając ich do błędów. Musimy zacząć lepiej radzić sobie z presingiem. A jeśli chodzi o faule to staje się to nie do zniesienia, to zabija widowisko. Widząc jak Ramos, Pepe czy Coentrao faulują w sposób nieprzystający prawdziwemu profesjonaliście zaczynam mieć wrażenie, że ciężko jest Im pogodzić się z "dominacją" i płynnością gry rywala. Bo nie chodzi tylko o Blaugrane, ale to nasz kochany klub jest "Głównym odbiorcą tej całej agresji". Mam nadzieję, że następne GD będzie pod względem sportowym czystszym widowiskiem bo wczoraj tylko tego brakło do pełni satysfakcji. Visca el Barça. Pozdrowienia dla kibiców Blancos:)

0

„Pepe musiał opuścić boisko żeby zdążyć wrócić przed północą do szpitala psychiatrycznego”. Ten cytat zasługuje na Oscara! Ale coś w tym jest, ten piłkarz musi zacząć chodzić do psychologa bo ma najwidoczniej problemy natury psychicznej. Mam nadzieję, że rewanż będzie bez niego, wtedy obejrzymy piękne widowisko!

0

Dodatkowe punkty i tak nie są wliczane do punktacji, przynajmniej w moim przypadku tak jest więc jak dla mnie czy będą to 3,5, a nawet 10 punktów nic to nie zmieni więc trzeba dobrze typować inne wyniki:( Smutne lecz prawdziwe.

0

W lidze Typerów w Tabeli Graczy menu z moimi wynikami jest ściśnięte do lewej strony. Nie jest to szczególnie uciążliwe więc nie ma pośpiechu w poprawie tego defektu:D A jeśli chodzi o stronę 6/6. Idziecie w rytm gry Barcy:D

0

Piękny sen, który ciągle trwa i niech trwa jak najdłużej. To jak gra Barcelona jest po prostu fenomenalne, niezwykłe, kosmiczne, ..., można tak komplementować bez końca. Jestem szczęśliwy, że jestem świadkiem "tego całego zamieszania". Moim idolem od zawsze był Rivaldo, ale tak na prawdę liczy się zespół i będę mu wierny do końca swoich dni!!! F.C. Barcelona - Més que un club!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?