kuz

2

Takie klasyki znam na pamięć, Lot, Skazani na Shawshank, Zielona Mila.

kuz

2

Jabłka Adama oglądałem, dobry film tylko trochę przesadzony na koniec. Dzięki, coś tam sobie wybiorę. :) Dobranoc ramblowicze, spokojnej nocy
!

kuz

0

Klasyki mogą być, ale większość widziałem.

kuz

0

Jakieś filmy godne polecenia na wieczór? Coś ze starszego kina nawet 2000-2005 bym rozważył, dramaty, komedie, psychologiczne?

kuz

0

Oglądam tę Legię, ale tak bez skupienia, co jakiś czas przełączę na transmisje. Cisną ciągle jak oglądam a cały czas 0-0, teraz setka zmarnowana.

kuz

1

Też przed chwilą obejrzałem i mnie wmurowało w krzesło. Kozak!

kuz

0

Pomyśl o tym z drugiej strony... Gomes to nie jest typ zawodnika, który wbiega w pole karne, tylko czeka na piłkę żeby ją rozegrać (tak, typ zawodnika, nie mówie, że tak robi :D). Messi powinien mu podać a ten miałby otwarty korytarz dla Suareza, który czekał na piłkę. Każdy medal ma dwie strony.

kuz

0

To jest złoto :D

kuz

9

39 letni Buffon wciąga nosem 98% bramkarzy kolego :)

kuz

0

Odpowiedziałeś tylko na to co napisałem twierdząco, w DWUMECZU :)

kuz

3

Przynajmniej nie wklepali nam 5 czy 6 goli, nigdy tego nie zrobią :) Nawet jak są o klasę lepsi to i tak jest to dwubramkowa przewaga. Tego nam nigdy nie odbiorą jak nie istnieli na boisku w żadnym aspekcie.

kuz

1

Ależ armaty z ławki wprowadzamy!!! DEULOFEU!!!!!

kuz

11

Co jak co, Real gra dobrze, ale burak burakiem pozostanie, patrz zachowanie Ramosa. Wygrywać też trzeba potrafić, i docenić przeciwnika. Oni i ich kibice będą teraz tylko obrażać i poniżać każdego na każdym kroku. Taka mentalność. DNO.

kuz

0

Roberto do pomocy, Semedo na PO, gramy 4-3-3...

kuz

1

Valverde: Miejsce Roberto jest w pomocy
Kupujemy Semedo
Roberto na prawej obronie w klasyku.
No weź tu siedź spokojnie...

kuz

0

W poprzednim sezonie był Neymar i też graliśmy piach bez pomysłu, on tutaj NIC nie zmienia. Potrzeba playmakera.

kuz

44

Wiem już jak się czuli kibice Realu w latach 2008-2015... :D

kuz

0

To byłby najpiękniejszy wieczór ever, może poza akcją z Suarezem, bo wtedy fifa by go już dożywotnio zbanowała, nawet kablówkę by mu odłączyli żeby nie oglądał meczy.

kuz

3

nic nowego, jak Douglas przychodził to nawet Messiego na treningach przygaszał, cały lord.

kuz

0

bez zmian tylko benzema asensio i vazquez w ataku, i oczywiscie modric

kuz

2

Nie ma co się dziwić :D Stracił pewnie u Waldka po tym pierwszym meczu, to samo Aleix.

kuz

19

Valverde ma ten komfort, że jak popełni błąd na początku to nikt go z tego nie rozliczy, dopiero zaczyna i ma prawo ekseprymen... co ja gadam, przecież la rambla go na taczce wywiezie jak się nie uda. :D

kuz

1

https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20881866_1817486058280068_7219603265680961642_n.jpg?oh=fb8dd4b4396637fe688fbeaddf4962f5&oe=5A19D4CD

źródło: VIVA BARCA

Skład BARDZO inny niż zwykle, kiedy ostatnio graliśmy 2 napastnikami z przodu? :) Duet MS dzisiaj rozniesie Bernabeu, hehe.

kuz

0

Zostać Legendą, jeden z lepszych filmów wg mnie z Mike. Bardzo fajny aktor i w filmach i w WWE. :)

kuz

1

Wygranej, wiem czepiam się ale awansować już się nie da :)

kuz

5

Daje, przegrana z honorem. :)

kuz

1

Wyczytałem, że w sph bramki na wyjeździe się nie liczą, więc do dogrywki wystarczy nam 2-0? Może ktoś potwierdzić?

kuz

0

Chyba nie jechałby samochodem do Barcelony :D Chyba, że nie chce aby dziennikarze śpiący na lotnisku cyknęli mu fotkę, a jutro wybiegnie w 1 składzie na Real. :D

kuz

65

Dostałem bana na 48h, bo napisałem podczas meczu z Realem, że Paulinho kazał swojemu pilotowi zawrócić... serio? Obraziłem tym kogoś, złamałem regulamin? Trochę humoru i dystansu Panie adminie.

kuz

2

Ronaldo wszedł, strzelił bramke, sędzia myśli dobra wypierdzielaj stąd i tak grają słabo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?