Fabregas rezerwowym nie będzie, on i Iniesta są w lepszej dyspozycji od Xaviego i Thiago więc to oni są najbliżej roli podstawowych pomocników. Poza tym do tej roli predysponuje ich także wiek odpowiednio 26 i 29 lat przy 22 i 33 Thiago i Xaviego.
Ja bym nie kupował nikogo nowego do pierwszego składu oprócz Fabregasa żeby zgrania nie zmniejszyć A na rezerwe kupiłbym Azpilicuete, zmiennika dla Messiego i bramkarza np: Asenjo, De Gea. A na lewej flance wystarczą Pedro i Jeffren, jest jeszcze Iniesta w razie potrzeby
Teraz jeśli w podstawowym składzie będą grali Fabregas i Iniesta to Thiago będzie pierwszym rezerwowym, w wypadku konkuzji ktoregoś z dwójki to gra on, również dzięki rotacjom lub po 30 minut w meczach, których w sezonie Barca gra dużo, więc jeśli Tito się do tego zastosuje to Thiago jak na swój wiek wcale nie bedzie grał mało minut. W realu na jedną pozycje jest dwóch rownorzędnych graczy jak np Benzema i Higuain, Oezil i Kaka, Modric i Oezil, więc jeśli chcemy być konkurencyjni w przypadku kontuzji to musimy mieć konkurencyjnych graczy na ławce rezerwowych a nie tylko same młode talenty.
Chciałbym by to była plotka, bo nie chce by go kupili, jest to drogi i ryzykowny transfer, nie wiadomo czy Neymar poradzi sobie w lidze hiszpańskiej i czy nie wypali się po dwóch sezonach, skoro mamy prowadzić politykę oszczędnościową to przeznaczmy te pieniądze na zakup bardziej potrzebnych: bramkarza i obrońcy a napastnika można kupić tańszego a także dobrego o niekoniecznie znanym nazwisku.
Bojan to nie porażka. Czekamy 4 lata bo wskoczył za wczesnie do 1 składu, gdyby został w Barcelonie B miałby wiecej okazji do gry. Nie mowimy tego o Pedro bo on wskoczył dopiero gdy jego talent sie naprawde rozwinął a nie jak Krkic kiedy miał tylko przebłysk. okres dobrej gdy. Nie każdy rozwija sie tak szybko jak Messi. Ale teraz Bojan jest bardziej potrzebny w pierwszym zespole bo jest waska kadra i mało zmiennikow. Więc nie pozostaje nic innego jak wspierac go i czekac na jego wybuch talentu
Villa zasługuje na miejsce w podstawowej jedenastce a gdy by przyszedł Neymar to grał by tyle co ostatnio a przecież jest jeszcze Pedro, Tello i Deulofeu, o Alexisie nie wspominam bo jeśli kupią jakiegoś napastnika to on pewnie odejdzie.
Komentarze
0
wzrok Pique: co to kurwa ma być ;)
0
ten pseudonim oznacza coś w stylu mały bos / szef.
0
I git malina ! ;)
0
Fajny gest, pokazujący jakim człowiekiem jest Xavi..
0
Fabregas rezerwowym nie będzie, on i Iniesta są w lepszej dyspozycji od Xaviego i Thiago więc to oni są najbliżej roli podstawowych pomocników. Poza tym do tej roli predysponuje ich także wiek odpowiednio 26 i 29 lat przy 22 i 33 Thiago i Xaviego.
0
Ja bym nie kupował nikogo nowego do pierwszego składu oprócz Fabregasa żeby zgrania nie zmniejszyć A na rezerwe kupiłbym Azpilicuete, zmiennika dla Messiego i bramkarza np: Asenjo, De Gea. A na lewej flance wystarczą Pedro i Jeffren, jest jeszcze Iniesta w razie potrzeby
0
Teraz jeśli w podstawowym składzie będą grali Fabregas i Iniesta to Thiago będzie pierwszym rezerwowym, w wypadku konkuzji ktoregoś z dwójki to gra on, również dzięki rotacjom lub po 30 minut w meczach, których w sezonie Barca gra dużo, więc jeśli Tito się do tego zastosuje to Thiago jak na swój wiek wcale nie bedzie grał mało minut. W realu na jedną pozycje jest dwóch rownorzędnych graczy jak np Benzema i Higuain, Oezil i Kaka, Modric i Oezil, więc jeśli chcemy być konkurencyjni w przypadku kontuzji to musimy mieć konkurencyjnych graczy na ławce rezerwowych a nie tylko same młode talenty.
0
Chciałbym by to była plotka, bo nie chce by go kupili, jest to drogi i ryzykowny transfer, nie wiadomo czy Neymar poradzi sobie w lidze hiszpańskiej i czy nie wypali się po dwóch sezonach, skoro mamy prowadzić politykę oszczędnościową to przeznaczmy te pieniądze na zakup bardziej potrzebnych: bramkarza i obrońcy a napastnika można kupić tańszego a także dobrego o niekoniecznie znanym nazwisku.
0
Bojan to nie porażka. Czekamy 4 lata bo wskoczył za wczesnie do 1 składu, gdyby został w Barcelonie B miałby wiecej okazji do gry. Nie mowimy tego o Pedro bo on wskoczył dopiero gdy jego talent sie naprawde rozwinął a nie jak Krkic kiedy miał tylko przebłysk. okres dobrej gdy. Nie każdy rozwija sie tak szybko jak Messi. Ale teraz Bojan jest bardziej potrzebny w pierwszym zespole bo jest waska kadra i mało zmiennikow. Więc nie pozostaje nic innego jak wspierac go i czekac na jego wybuch talentu
0
Villa zasługuje na miejsce w podstawowej jedenastce a gdy by przyszedł Neymar to grał by tyle co ostatnio a przecież jest jeszcze Pedro, Tello i Deulofeu, o Alexisie nie wspominam bo jeśli kupią jakiegoś napastnika to on pewnie odejdzie.